HAKKIMIZDA

Tuğba Çanta 1979 yılında Ankara’da kurulmuş, 2000 yılına kadar da piyasanın okul çantası üretimini büyük oranda karşılayarak sektördeki hız yeteneğini ve kalitesini kanıtlamıştır. 2000’den itibaren kadın çantası ve valiz üretimlerine devam eden Tuğba Çanta yurt dışına özel üretimler de yapmaktadır. Türkiye’deki bir çok bayisi kanalıyla, Axpe markası altında ürünlerini piyasaya sunmakta ve Ankara Gordion AVM’de KABARA mağazasında kendi ürünlerinin ve bayisi olduğu uluslararası markaların ürünlerinin satışını gerçekleştirmektedir. Tuğba Çanta aynı zamanda yurt dışından birçok firmanın ürünlerini Türkiye’ye getirmekte ve 2009’dan beri Vakko bayisi ünvanını taşımaktadır. Keyifle, üretimle ve başarıyla geçen 40 yılın kattığı tecrübelerle e-ticaret alanında da farklı markaları bünyesinde bulunduracağı eÇanta platformunu kurmuştur.

 eÇanta altında yaklaşık 3 bin çeşit ürün teşhir edilmekte ve ürün yelpazesi her geçen gün daha da geliştirilmektedir. eÇanta, trendlere uygun kaliteli ürünler sergilemeye ve güncel olanı bünyesinde bulundurmaya özen göstermektedir.

Farklı beğenilere hitap eden ve geniş fiyat aralıklarıyla hizmet veren eÇanta, Türkiye’nin en büyük online çanta ve aksesuar mağazası olmayı hedefliyor.

 

E-Ticaret altyapısı eTicaret.Guru ® ile hazırlanmıştır
× Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıklayınız