eçanta ecanta.com.tr ÜCRETSİZ - Şimdi App Store'da
Kapat
Benetton

Güvenli Alışveriş

 

Tüm üyelerimizin alışveriş deneyimini keyifli ve güvenli bir hale getirmek için çeşitli güvenlik önlemleri uygulamaktayız.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde ecanta.com.tr veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin ecanta.com.tr arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

ecanta.com.tr'de kredi kartı bilgileriniz, yalnızca sipariş verme işlemi sırasında kullanılır ve kesinlikle sitenin veritabanına kaydedilmez, saklanmaz ve kredi kartınızın ait olduğu banka dışında, site yöneticileri dahil hiç kimse tarafından görüntülenmez.

Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standardı olan 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) sistemi ile şifrelenmiştir. Bu şekilde, sitemize yapacağınız ziyaret ve alışverişiniz sırasında herhangi bir şekilde kredi kartı, üye bilgileri ve benzeri önemli bilgilerinizin sunucuya ulaşıncaya kadar geçeceği network sistemlerinde istenilmeyen kişi veya kurumlar tarafından okunması ya da ele geçirilmesi önlenmiştir.

Herhangi bir zamanda email gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz e-maillerin alt kısmında bulunan "E-bulten listemizden çıkmak için lütfen tıklayınız" linkine tıklayarak e-bulten üyeliğinden tek tıkla,kolayca çıkabilirsiniz.

ecanta_20200716183308_15949135888135.jpg

Masterpass Ayrıcalığını Yaşayın

Masterpass güvencesi eçanta'da. Masterpass kart bilgilerini tek bir güvenli alt yapıda saklar ve hızlıca ödemelerini yapmanı sağlar. Masterpass, binlerce internet sitesi ve mobil uygulama içinde daha hızlı ve güvenli alışveriş imkanı sunar. Kart bilgilerini tekrar tekrar girmeden güvenli şekilde ödeme yapmanı sağlar.

Sen de şimdi banka kartı veya kredi kartını ekleyerek kayıt ol, güvenli ve hızlı alışverişin tadını çıkar.

 

 

 

Banka Logo
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla