Kapat
Bot Fırsatları
Galatasaray
Ana Sayfa Markalar Galatasaray
Cinsiyet
Renk
FİYAT ARALIĞI

GalatasarayGalatasaray Okul Çantaları 

Türkiye'nin en köklü spor kulüplerinden biri olan Galatasaray'ın şık ve havalı okul çantaları; her yaştan öğrenci için favori haline gelmeye aday ürünler arasında yer alıyor. Sarı kırmızı renklere gönlünü vermiş herkes için kusursuz seçimler olan Galatasaray okul çantaları; hem erkek hem kız öğrenciler için tercih edilebilir özellikler taşıyor. Futbol, basketbol ya sporun hangi dalı olursa olsun milyonlarca taraftarı bulunan Galatasaray'ın armasını ve renklerini taşıyan bu ürünler, tüm öğrencilerin beğenisine hitap edecek şekilde en klas ayrıntılar ile dizayn ediliyor. 

Sarının ve Kırmızının Tartışmasız Uyumu 

Galatasaray okul çantası tasarımlarının odak noktasında kuşkusuz ki yüz yılı aşkın bir süredir takımın en önemli sembolü haline gelmiş olan sarı ve kırmızı renklerin ahengi bulunuyor. Modern çizgiler ile özelleştirilen Galatasaraylı okul çantası modelleri iki rengin; gri, siyah ya da beyaz gibi diğer renkler ile bir araya getirilmesi ile özelleştiriliyor. Takımın ikonik armasının sık sık kullanıldığı bu ürünler; aynı zamanda takım adının ve kuruluş tarihi olan 1905 yılının farklı dizaynlar ile bir araya getirildiği kompozisyonlar ile fanatikleri kendine hayran bırakıyor. 

Her Öğrencinin Hayalini Süsleyen Ürünler

Galatasaray lisanslı okul çantaları; kendini aslanın ruhuna kaptırmış bütün öğrencilerin severek kullanacağı ürünler arasında yer alıyor. İlkokul çağı için beslenme çantası ve sırt çantasının yer aldığı Galatasaray okul çantası setleri kullanıcılara uygun fırsatlar yaratıyor. İlkokul çağı için GS okul çantaları aynı zamanda kolay taşınabilmeleri ve kaliteli yapıları ile sportif miniklerin hızına ayak uydurmak için harika bir seçim haline geliyor. Galatasaray okul çantası ilkokul dönemi için hem eğlenceli hem de havalı seçenekler arasında başı çekiyor. GS okul çantası çekçekli modelleri ise hem veliler hem de öğrenciler için büyük bir kullanım kolaylığı yaratıyor. Ortaokul çantaları ise daha büyük boyutları ve işlevsel özellikleri ile dikkat çekerken Galatasaray ruhunu vurgulayan genç ve iddialı görünümleri ile öğrencilerin favorisi olma özelliği gösteriyor. Aynı zamanda Galatasaray okul sırt çantaları her dönemde öğrenciler için en iyi hediye alternatifleri arasında yer alıyor. 

Sen de bu okul döneminde miniklerin yüzünü güldürmek ve onlara harika bir hediye vermek istersen Galatasaraylı okul çantası fiyatları ile hem onlar hem de bütçen için en doğru kararı verebilirsin. Ayrıcalıklı fırsatlardan yararlanarak okul yılına sarı ve kırmızının ruhunu sen de ekleyebilirsin!

Banka Logo
WhatsApp Sipariş
Çalışma Saatlerimiz
Hafta İçi 09.00 - 17.00
Cumartesi 10.00 - 15.00
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla