Frozen
Ana Sayfa Markalar Frozen

Cinsiyet

Renk

FİYAT ARALIĞI

Frozen

%15
Salto Face Your Fear Kalemlik Mor
%15
Salto The North Calls Kalemlik Mor
%15
Elsa Snow Beslenme Çantası Mavi
%15
Anna-Elsa Kalemlik Pembe
44.90 ₺
38.17 ₺
%15
Simli Elsa Kalemlik Pembe
44.90 ₺
38.17 ₺
%15
Karlar Kraliçesi Sırt Çantası Mor
%15
Your Own Kalemlik Pembe
34.90 ₺
29.67 ₺
%15
Elsa Tekerlekli Sırt Çantası Pembe
%15
Keep Calm İlkokul Çantası Mavi
%15
Karlar Kraliçesi Kalemlik Turkuaz
%15
Anna-Elsa Beslenme Çantası Mavi
%15
Sisters İlkokul Çantası Mor
189.90 ₺
161.42 ₺


Rengârenk Frozen Çocuk Çantaları

İlkokul çantaları, okula başlayan çocukların en önemli ihtiyacı. Kitapların, defterlerin ve okul araç-gereçlerinin taşınmasına ve vücut dengesinin korunmasına yardım eden çocuk okul çantaları, ilgi çeken renkli tasarımlarıyla çocukların gönlünü kazanıyor. Kitap, defter dışında bilgisayar, cüzdan, tablet ya da diğer okul ihtiyaçlarını taşımak için de yardımcı olan Frozen okul çantaları konusunda çocuklar genelde tercihlerini lisanslı ürünlerden yana yapıyor.

Geniş iç tasarımı ve fermuarlı bölmeleriyle çanta içindeki karışıklığı engelleyen anaokulu çantaları modelleri, çocuklar için pratik kullanım avantajı sağlıyor. Çocuklar okul heyecanını ve neşesini en sevdikleri kahramanlarla beraber yaşamayı tercih ediyor.

Disney karakterlerinin yer aldığı lisanslı çantalar, çocuklara okulu ve dersleri daha çok sevdiriyor. Frozen çantalar ve karakter figürlü çantalar, okul çantası olarak çocukların bir numaralı tercihi oluyor. Birbirinden güzel Frozen karakterlerinin yer aldığı çantalarla özellikle kız çocukları okula karlar kraliçeleriyle giderken mutlu oluyor.

Çocuklar Frozen karakterleri ile mutlu!

Frozen Okul çantaları, okul çağındaki çocukların hem en yakın arkadaşı hem de eğlencesi oluyor. Frozen karakterlerinin yer aldığı çantalar çocukları çok mutlu ediyor. Süper kahramanlı ve çizgi karakterli okul çantaları çocuklar arasında çok moda!

Çocukların en sevdiği çizgi film karakterlerini içeren Frozen çantalar ecanta.com.tr üzerinde rahatlıkla ve indirimli fiyatlarla bulunabiliyor.

 

Banka Logo
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla