Kapat
Bot Fırsatları
Frozen
Ana Sayfa Markalar Frozen
Markalar
Renk
FİYAT ARALIĞI

Frozen

%30
Hawk Journey Kalem Çantası Renkli
198.00 ₺
138.60 ₺
%30
Hawk Jr My Destiny Anaokulu Çantası Renkli
%50
Check My Home Çekçekli İlkokul Çantası Renkli
%64
Due Connection Beslenme Çantası Renkli
279.90 ₺
99.90 ₺
%30
Salto The North Calls İlkokul Çantası Mor
%64
Destiny İs Calling Şemsiye Mor
279.90 ₺
99.90 ₺


FROZEN


Evinde küçük çocuğu olan neredeyse herkesin aşina olduğu Frozen, Türkçeye Karlar Ülkesi adıyla uyarlanan bir çizgi film olarak biliniyor. İlk olarak 19 Kasım 2013’te gösterime giren çizgi filmin ana karakterleri Elsa ve Anna isimli iki kız kardeştir. Zaman içinde devam filmleri de çekilerek seri haline gelen bu yapım, Disney’in animasyon açısından ürettiği en çizgi çizgi film olarak nitelendirilmiştir.


Frozen’in çocuklar tarafından ilgiyle karşılanması, bu temayla tasarlanan ürünleri ortaya çıkarmış bulunuyor. İlgi arttıkça Elsa Anna karakterlerinin resimleriyle süslenen ürünlerin çeşitliliği de artıyor. Söz konusu ürünler, çocukların okula duyduğu ilgiyi, sevgiyi ve heyecanı da olumlu anlamda etkiliyor. Örneğin üzerinde Frozen karakterlerinin olduğu bir çantayla okula gitmek çocukların okul vaktinin gelmesi için geri sayım yapmasını bile sağlayabiliyor. 


Çocukların çok sevdiği Frozen lisanslı ürünler geniş ürün yelpazesiyle eçantada seni bekliyor. İster çocuğun için istersen de başka bir minik yakının için muhteşem bir hediye seçeneği olan bu ürünler, çocuklar için oldukça kıymetli oluyor. 


Şimdi eçantada satışa sunulan ve genellikle anaokulu ve ilkokul öğrencileri tarafından tercih edilen Frozen ürünlerini beraber inceleyelim:


Frozen Temalı Ürün Çeşitleri


 • Frozen Okul Çantası

 • Frozen Kalemlik

 • Frozen Beslenme Çantası

 • Frozen Matara

 • Frozen Şemsiye

 • Frozen Beslenme Kabı

 • Frozen Kırtasiye Setleri


Disney Frozen karakterleriyle tasarlanan ve eçantada satışa sunulan ürün çeşitleri yukarıdaki gibi sıralanıyor. Şimdi sıra, bu ürünlerin genel özelliklerine geliyor.


Öğrenciliğin İlk Adımı İçin Vazgeçilmez Ürün: Frozen Okul Çantası

Çekçekli veya omuzda taşımak üzere tasarlanan klasik modelleri olan çantalar, Frozen ürünleri arasında en çok tercih edilenlerden biri olarak öne çıkıyor. Çekçekli olan modelleri taşımak hem keyifli hem de kolay oluyor. Bu modellerde aynı zamanda omuz askısı ve elde tutma kulpu da bulunuyor. Sadece omuz askıları ve elde tutmak için kulpu bulunan çantalar ise askılarının yumuşak dokusu sayesinde yine konforlu bir kullanım sağlıyor. Frozen Karlar Ülkesi temalı tüm çantaların ortak özellikleri ise kaliteli malzemeleri ve uzun ömürlü kullanımları oluyor.


Çantanın Tamamlayıcı Parçaları: Frozen Beslenme Çantası ve Frozen Kalemlik

İlkokul ve anaokulu öğrencileri için okul malzemelerinin olmazsa olmazları arasında yer alan beslenme çantalarının ve kalemliklerin de Frozen resimleriyle süslü olanları bulunuyor. Hatta bazı modellerde okul çantası, beslenme çantası ve kalemlik birebir aynı resimlerle tasarlanıyor ve bir bütün oluşturuluyor. Frozen karakterleri resimleri kullanılarak tasarlanan bu ürünleri tercih edersen 3’lü bir takım halinde şık bir kullanım sağlayabilirsin.


Su İçmeyi Keyifli Hale Getiren Ürün: Frozen Matara

Suyun ne kadar önemli bir ihtiyaç olduğunu düşünecek olursan ve çocukların günün koşuşturmacası içinde genellikle su içmeyi unuttuklarını hesaba katarsan Frozen suluk bu noktada kurtarıcın olmaya hazır! Çocuklar için renkli ve eğlenceli şekilde tasarlanan mataralar, çocukların su içmeyi unutmasını engelliyor. Sıradan bir suluktan su içmekle Elsa Karlar Ülkesi temalı bir suluktan su içmek çocuklarda aynı etkiyi oluşturmuyor. 


Yağmurlu Havaların Kurtarıcısı: Frozen Şemsiye

Bazı günlerde çocukların yanında şemsiye taşıması da gerekebiliyor. Disney Frozen ürünleri arasında yer alan Frozen şemsiye çocukların ilgisini çekiyor. Kolay kullanımı ve eğlenceli tasarımı sayesinde yağmurlu havalarda çocukların işini oldukça kolaylaştırıyor. 


Beslenme Çantalarının Alternatifi: Frozen Beslenme Kabı

Beslenme çantalarına alternatif olarak kullanılabilecek bu beslenme kapları sert yapısıyla farklı avantajlar sağlıyor. Frozen beslenme kapları, içindeki malzemelerin zarar görmesini engelleyen sağlıklı malzemelerden üretiliyor. Sızdırma yapmayan kilit mekanizması ve farklı boyutlardaki iç bölmeleriyle bu ürün, beslenme saatlerini daha keyifli hale getiriyor. Eçantada satışa sunulan farklı modelleri tercih ederek çocuğun için eğlenceli ve güvenli beslenme saatleri oluşturabilirsin. Elsa ve Anna’yı seven bir çocuğun varsa bu çanta sayesinde beslenme saatlerinin onun için ne kadar güzel bir hale geldiğini kendin de göreceksin.


Farklı İhtiyaçlara Cevap Veren Frozen Kırtasiye Setleri

Kullanışlı bir set olan setin içinde cetvel, kurşun kalem, silgi, kalemtıraş, küçük metal kalemlik gibi Frozen Elsa ürünleri yer alıyor. Set içeriğinde bulunan ürünler, okula yeni başlayan miniklerin çantasının temel parçaları olduğu için bir takım halinde almak hem şık bir görüntü oluşturuyor hem de ekonomik bir alışveriş yapmanı sağlıyor. 

Banka Logo
WhatsApp Sipariş
Çalışma Saatlerimiz
Hafta İçi 09.00 - 17.00
Cumartesi 10.00 - 15.00
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla