Kapat
Barem
Ana Sayfa Markalar Fenerbahçe
KATEGORİLER
FİYAT ARALIĞI

Fenerbahçe

"Aradığın kriterde herhangi bir sonuç bulunamamıştır.."

Ana sayfaya dönmek için tıkla..


Fenerbahçe Okul Çantaları

Günümüzde okul çantaları öğrenciler için sadece kitap, defter ve kalem kutusu gibi okul malzemelerini taşımaya yarayan bir çantadan çok daha fazlasını ifade ediyor. Gün boyu taşıdıkları okul çantaları, okul çağındakilerin tarzını ortaya koyan bir araç vazifesi de görüyor. Okul çıkışı gittikleri aktivitelerin ekipmanları, hobi malzemeleri, tablet ve bilgisayar gibi kişisel eşyalarını da yanında bulundurmak isteyen öğrenciler birçok çanta çeşidi arasından seçim yapmakta zorlanabiliyor. eçanta, farklı özelliklere sahip birçok çanta modelini sana bir arada sunuyor. Sen de Fenerbahçeliysen ve takımını tüm gün yanında hissetmek istiyorsan Fenerbahçe okul çantaları tam sana göre!

Fenerbahçe Okul Çantası

Fenerbahçeli okul çantaları takımını ifade eden tasarımının yanı sıra ergonomik yapısıyla da seni düşünüyor. Sırtına iyi oturan, ayarlanabilir kayışları sayesinde omurganı destekliyor ve ne kadar ağır olursa olsun eşyalarını dengeli bir şekilde taşımanı sağlıyor. Birbirinden kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen ve çok yönlü kullanım avantajıyla tüm ihtiyaçlarını karşılayan Fenerbahçe okul çantası, sadece okulda değil günlük hayatında da kullanabileceğin şık detaylara sahip bir ürün.

Lisanslı Fenerbahçe Çantaları

Gençler ve çocuklar için tasarlanan lisanslı Fenerbahçe okul çantaları, geniş bir ürün yelpazesine sahip. Ortaokul çantaları, birçok okul malzemesinin yanında suluk, dizüstü bilgisayar gibi kişisel eşyalarını da taşımana izin veriyor. Fenerbahçe okul çantası ilkokul, sadece görsel olarak takımını yansıtmakla kalmıyor, rahatlığı ve geniş hacmi sayesinde istediğin her şeyin her an yanında olmasını da mümkün kılıyor. Anaokul çantaları ise stil sahibi, sağlıklı ve ergonomik olmalarıyla minik öğrencilerin ilk çantaları olarak hafızalarında yerini alıyor.

Fenerbahçe Okul Çantası Fiyatları

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün resmi ürün sağlayıcısının tasarladığı Fenerium okul çantası, kulübün resmi armasını üzerinde bulunduruyor. Fenerbahçe okul çantası fiyatları, hem aile bütçene katkıda bulunuyor hem de takımının armasına sahip havalı çanta modellerine kavuşmanı sağlıyor. Sen de en uygun fiyatla, en güzel Fenerbahçe okul çantası seti, çanta ve kalemlik modellerini bir arada görmek istiyorsan ecanta.com.tr geniş ürün yelpazesiyle seni bekliyor.

Banka Logo
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla