eçanta ecanta.com.tr ÜCRETSİZ - Şimdi App Store'da
Kapat
Benetton
Erkek Çocuk Cars
Ana Sayfa Markalar Erkek Çocuk Cars
Renk
FİYAT ARALIĞI

Erkek Çocuk Cars

Salto Masters Çelik Matara  Kırmızı
%25
59.00 ₺
44.25 ₺
Brick Fun Kalemlik  Lacivert
%25
129.00 ₺
96.75 ₺
Spiderman Wall Crawler Şemsiye  Kırmızı
%16
119.75 ₺
100.34 ₺
Salto Rocket Racing Tekerlekli İlkokul Çantası  Kırmızı - Lacivert
%66
Hawk Speed Frenzy Kalemlik  Lacivert - Mavi
%30
Salto Rocket Racing Beslenme Çantası  Kırmızı - Siyah
%30
44.90 ₺
31.43 ₺
Due Oil Speed Beslenme Çantası  Kırmızı
%45
Due Oil Speed İlkokul Çantası  Kırmızı - Siyah
%22
189.90 ₺
147.00 ₺
İlkokulu Çantası  Lacivert
%40
59.00 ₺
34.90 ₺
Race Ready Beslenme Çantası  Kırmızı
%19


Rengârenk Cars Çocuk Çantaları

Okul çantaları, okula başlayan çocukların en önemli ihtiyacı. Kitapların, defterlerin ve okul araç-gereçlerinin taşınmasına ve vücut dengesinin korunmasına yardım eden çocuk okul çantaları, ilgi çeken renkli tasarımlarıyla çocukların gönlünü kazanıyor. Kitap, defter dışında bilgisayar, cüzdan, tablet ya da diğer okul ihtiyaçlarını taşımak için de yardımcı olan okul çantaları konusunda çocuklar genelde tercihlerini lisanslı ürünlerden yana yapıyor.

Geniş iç tasarımı ve fermuarlı bölmeleriyle Cars, çanta içindeki karışıklığı engelleyen okul çantaları modelleri üretiyor, çocuklar için pratik kullanım avantajı sağlıyor. Çocuklar okul heyecanını ve neşesini en sevdikleri kahramanlarla beraber yaşamayı tercih ediyor.

Disney karakterlerinin yer aldığı lisanslı çantalar, çocuklara okulu ve dersleri daha çok sevdiriyor. Cars çantalar ve karakter figürlü çantalar, okul çantası olarak çocukların bir numaralı tercihi oluyor.

Birbirinden renkli ve eğlenceli karakterler!

Okul çantaları, okul çağındaki çocukların hem en yakın arkadaşı hem de eğlencesi oluyor. Cars karakterlerinin yer aldığı çantalar çocukları çok mutlu ediyor. Süper kahramanlı ve çizgi karakterli okul çantaları çocuklar arasında çok moda!

Çocukların en sevdiği çizgi film karakterlerini içeren Cars çantalar ecanta.com.tr üzerinde rahatlıkla ve indirimli fiyatlarla bulunabiliyor.

Banka Logo
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla