Kapat
Bot Fırsatları
Erkek Postacı Çantası
Ana Sayfa Çanta Erkek Postacı Çantası
Taşınacak eşyaların bir arada olmasını ve daha rahat hareket edilmesine yardım eden çantalardan en popüler olanı da erkek çapraz çantası olarak dikkat çeker. devamını göster
KATEGORİLER
Renk
FİYAT ARALIĞI

Erkek Postacı ÇantasıErkek Postacı Çanta


Yandan asılan ve kombinlerde şıklığa son dokunuşu yapan erkek çapraz çanta modelleri, öğrenci ve çalışan kesim için çok kullanışlı bir çanta tipidir.


Rahatlığına önem veriyorsan, evden çıkarken yanına birçok eşya alıyorsan sen de kendini daha fazla yormamak için en iyisinden erkek çapraz çanta edinebilirsin. Seçeceğin konforlu ve kaliteli çapraz askılı erkek çantası sayesinde defter, kitap, telefon, cüzdan gibi eşyalarını tek bir yerde toplayabilirsin. Üstelik erkek postacı çantası sayesinde hem motor kullanabilecek hem de bisiklet sürebileceksin.


Erkek postacı çantaları adıyla bilinen ve hemen hemen pek çok erkekte dikkat çeken yandan asılan çantalar; spor ve klasik kombinlere uyum sağlamaktadır. Günlük kombinini şöyle bir düşündüğünde sana en çok uyan hangi model olacak? Klasik erkek yatay postacı çantası mı yoksa dik şekilde kullanılan erkek postacı çanta küçük modelleri mi? Bu soruya yanıt vermen için eçanta’da yer alan erkek postacı çantası modelleri sayfasına göz atabilirsin.


Erkek postacı çantası fiyatları her markaya ve modele göre değişiyor. Bütçeni belirledikten sonra sana en çok yakışan modeli seçmek için e çanta’da biraz gezmen yeterli olacak. Tarzına uyan ve her zaman rahatlığını sağlayan erkek çapraz askılı çantaları burada bulabilirsin. Dilediğin gibi ödeme kolaylığı sayesinde senin de dolabında spor ya da deri erkek askılı çapraz çanta yer alabilir. Son söz sende!Erkek Postacı Çanta Nasıl Kullanılır?


Çapraz askılı erkek çantaları dilediğin her yerde kullanabilirsin. Okulda, iş yerinde, yürüyüş yaparken ve alışveriş yaparken ellerinin daha özgür olmasına yardım eder. Omuzdan yana doğru asılan ve her mevsim şıklık yaratan postacı çantaları kullanman için sana bazı tüyoları verelim.
Erkek Postacı Çantalarında Hangi Özellikler Olmalı?


Darbeye Dayanıklılık
Çok Bölmeli Kullanışlı Cepler
Fermuarlı Kapaklar
Ayarlanabilir Askı
Bozuk Para Cebi
Erkek Postacı Çanta Modelleri Nelerdir?


Banka Logo
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla