eçanta ecanta.com.tr ÜCRETSİZ - Şimdi App Store'da
Kapat
Depoları Boşaltıyoruz
Ana Sayfa Cüzdan ve Kartlık Pierre Cardin Erkek Cüzdan
Pierre Cardin cüzdan geniş renk skalası, üretiminde kullanılan deri ve kumaş malzemelerinin kalite farkları ve farklı tarzda üretimi baz alındığında her kesime hitap edebiliyor olması ile beğenileri toplamaktadır. devamını göster
KATEGORİLER
Cinsiyet
Markalar
Renk
FİYAT ARALIĞI

Pierre Cardin Erkek CüzdanPierre Cardin Cüzdan 

Günlük hayatınızda sizlere yardımcı olacak sık kullanılan eşyalarınızı organize etmeniz, sizlere yardımcı olmayı hedeflemek amacıyla üretilmiştir. Üretimi genellikle deri ya da tekstil malzemelerle gerçekleşmektedir. 


Cüzdanlar, günlük hayatta sıklıkla kullandığınız temel eşyaları muhafaza etmek ve belirli bir düzen içinde koruyarak hayatı kolaylaştırabilme görevi taşırlar. Pierre Cardin cüzdanlarında gerekli olan her şeyi rahatlıkla yanınızda taşıyabilirsiniz ve sığdırabilirsiniz. Kredi kartları, kartvizitler, kimlik ve ehliyet kartlarını Pierre Cardin kartlık cüzdan ile her yere taşıyabilirsiniz. Her bir kartı rahatlıkla koyabileceğiniz ayrı bölmeler mevcuttur. 


Pierre Cardin cüzdan seti içerisinde birden fazla ürün bulundurması ile sevdiklerinize özel günlerde eşlik edecek hediyelerden biri olmaktadır. Set halinde satın almak, ihtiyacınız olan ürünleri tek kutu içerisinde sizlere sunacaktır. Zevkinize göre, sizler için özenle seçilip paketlenen setlere sayfamızdan inceleyerek kolay yoldan erişebilirsiniz. Set halinde satın almanız fiyat açısından daha ekonomik olmakla birlikte ürünlerin takım halinde sizlere sunulmasında etkilidir. 


Pierre Cardin deri cüzdan seçenekler arasında yer almaktadır. Deri malzemesi kendine has kokusu ile bilinmektedir. Üzerindeki dokusu, deri malzemesinin tercih sebeplerinden biridir. Deri; dayanıklılığı, kolayca deforme olmaması ve uzun yıllar kullanılabilirliği ile bilinmektedir. Deri malzemesi, uzun bir süreçten geçerek kullanılabilir hale gelmesi nedeniyle daha değerlidir. Bu model bir cüzdan her ortamda şıklık ve tarzınızı ortaya koyacaktır. 


Pierre Cardin isimli cüzdan ile değer verdiğiniz kişilerin hediyelerini kişiselleştirebilirsiniz. Kadın ve erkek cüzdanlarında son dönemlerde sıklıkla tercih edilen isimli cüzdanlar ile cüzdanlara farklı bir boyut kazandırılmaktadır. İsme özel Pierre Cardin ile ihtiyaçlara ve tercihlere göre çeşitli boyutlardaki isimli cüzdan tercihlerini gerçekleştirebilirsiniz. Zamansız tasarımlarla birleştireceğiniz isimli cüzdanları, her ortamda rahatlıkla kullanabilirsiniz. 


Pierre Cardin Cüzdan Fiyatları


Pierre Cardin cüzdan fiyatları kullanılan malzemelerin fiyat çeşitliliğine, rengine ve boyutuna göre farklılık göstermektedir. Uzun emek süreçleri baz alınarak oluşturulan cüzdanların değerini fiyatları belirlemektedir. Tekstil ve deri cüzdanlar arasında fiyat farklılığı olabileceği gibi hakiki deri ve suni deri arasında olası bir fiyat farklılığı olması beklenen bir sonuçtur. Bütçenize ve zevkinize uygun olan cüzdanları tercih edebilirsiniz.


Siyah zarafet ve asilliğin rengidir ve kişinin hayatında oldukça etkili bir renktir. Pierre Cardin siyah cüzdan kendiniz ve sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz doğru seçimlerin başında gelecektir. Şık görüntüsü ve siyah görünümünün vermiş olduğu zarifliği ile sizlere kullanım konforu sağlamaktadır. Her renk çanta ve kombinler ile rahatlıkla uyum sağlayabilecek Pierre Cardin cüzdanlar, sizlere benzersiz tasarımlar sunmaya yardımcı olmaktadır. 


Pierre Cardin küçük cüzdan ile boyutları dilediğinizce belirleyebilirsiniz. Küçük cüzdanlar, her alanda kullanımı ve işleviyle daha pratik bir kullanımı beraberinde getirmektedir. Boyutlarındaki minimallik, çantalarda ve elde taşınabilme kolaylığı sağlamak amacıyla üretilmiştir. Çantalarda büyük cüzdanlara nazaran daha az yer kaplaması hafif kullanım kolaylığı ile bu cüzdanlar sıklıkla tercih edilmekte ve beğenilmektedir. 


Pierre Cardin cüzdan modelleri farklı stil sahibi kişiler tarafından tercih edilmektedir. Klasik, spor tarzdaki Pierre Cardin cüzdanları sizlerle buluşturulmaktadır. Cüzdanın çok fonksiyonlu işlevinin yanı sıra bir moda aksesuarı olarak da kullanıldığı bilinmektedir. Giyim tarzınıza uygun olarak deri cüzdan modelleri tercih edilebilecekken, spor giyim tarzınıza uygun olarak tekstil malzemelerden üretilmiş cüzdan modellerini tercih edebilirsiniz. 


Kişiselleştirilebilir Pierre Cardin Cüzdanları


Pierre Cardin cüzdan isimli olarak da üretilmektedir. Para ve kimlik belgelerinin taşınması kolay bir şekilde tutulması ve düzenli olarak muhafaza edilmesi işlevleri için kullanılan cüzdanlar, isme özel olarak üretilerek şık bir aksesuar görevi de üstlenirler. Büyük boyutlu cüzdanlar, küçük boyutlu cüzdanlar, cep cüzdanları ve kişiye özel üretilmiş isimli cüzdanlar bulunmaktadır. Sevdiğiniz isimlerin sürekli yakınınızda durmasını istiyorsanız isimli cüzdanlardan seçebilirsiniz. 


Pierre Cardin isimli cüzdan seti ile üzerinde fazla düşünülmeden sevdiklerinize çok değerli ve anlamlı hediyeler oluşturabilirsiniz. Erkek eşyalarının en ihtiyaç duyulan ürünlerinden olan kemer cüzdan ve anahtarlık ürünleri, Pierre Cardin logosu ile buluşmaktadır. Erkeklere hitap edebilen ürünlerin tek kutu halinde set olarak sizlere sunulması, sizleri memnun edecektir. Hediye ettiğiniz kişi için de sizi değerli kılacaktır. 


Bu setin özellikleri şunlardır:

  • Deri kemer 115 cm uzunluğunda ve 3.7 cm genişliğindedir. 

  • Kemerin metal tokalı kısmı ayarlanabilmektedir. 

  • Deri anahtarlık 7 cm uzunluğunda ve 2 cm genişliğindedir. 

  • Cüzdan 9 cm uzunluğunda ve 10.7 cm genişliğindedir. 

  • Gizli bölmeleri ile birlikte on adet bölmesi mevcuttur. 


Hayatımızın her alanında önemli bir yere sahip olan telefonlar için düşünülmüş Pierre Cardin telefon cüzdan ile hem telefonlarınızı kılıf ile koruyabilir, hem de cüzdan işlevi görebilirsiniz. Kapaklı olarak üretilmesi telefonunuzu dış etmenlere karşı koruyarak daha sağlıklı kullanım gerçekleştirmenize yardımcı olur. Kılıf, cüzdan işlevini görerek kimlik, para, ehliyet ve kredi kartı gibi çok sık kullanım gerektiren eşyalarınızın kolayca taşınabilmesini kolaylaştırır. 


Geniş renk yelpazesi arasından seçim yapmak zorlayıcı olabilir. Lacivert sezginin ve algının rengi olarak nitelendirilmektedir. Koyu renkler, her zaman kurtarıcı parça olarak nitelendirilebilirler. Pierre Cardin lacivert cüzdan ile rengin kaliteye buluşmasına izin verebilirsiniz. Lacivertin risksiz bir renk olması hem kullanımını kolaylaştırmaktadır hem de koyu renk birleşiminin cüzdana yansıtılması modern çizgisini beraberinde getirmektedir. 


Pierre Cardin altın renkli cüzdan ile şıklığı zirvede yaşayabilirsiniz. Altın rengi lüks ve kaliteyi temsil etmektedir. Değerli olan eşyaları simgeleyen altın rengi cüzdanlarda farklı bir şıklık yakalamaya hazırlanmaktadır. Kaliteli ve gösterişli şık tarzı ile dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Altın renkli sim tanecikleri ile kalite ve gösterişi üst standartlara çıkarmaya yardımcı olmaktadır. 


Pierre Cardin portföy cüzdan aynı zamanda küçük çanta olarak kullanılabilmektedir. Portföy olarak hem elinizin altında bulunabilecek, hem de kolaylıkla eşyalarınızı taşımanıza yardımcı olacak bir cüzdan çeşididir. Boyutu normal cüzdan boyutundan biraz daha uzun ve enine daha dardır. Portföy çantanın içerisine temel ihtiyaçlar konulmaktadır. Portföy cüzdanların en önemli özelliklerinden biri, normal cüzdanlara nazaran daha fazla bölme bulundurmalarıdır. 


Pierre Cardin mekanizmalı cüzdan ile kontrollü bir kartlık sistemine sahip olabilirsiniz. Hafif ve şık tasarımıyla kartlarınızı kolayca seçmenize yardımcı olmaktadır. Deriden üretilmiş malzemesi ile hem kaliteyi sizlerle buluşturmakta, hem de otomatik mekanizması ile sizlere hayatı kolaylaştırma alanında keyif sunmaya yardımcı olmaktadır. Pierre Cardin mekanizmalı kartlık cüzdan ile en sık kullandığınız kartlara erişebilmek çok daha kolay hale geliyor. 


Pierre Cardin çiçekli cüzdan ile bahar esintilerini yaşayabilirsiniz. Üzerindeki pastel ve yumuşak renkli çiçek desenleri cüzdana farklı bir hava katmaktadır. Çiçek desenleri ile tasarlanmış cüzdan hem işlevselliği ile kartları düzenlemeye, hem de fonksiyonlu oluşu ile bilinmektedir. Hem marka bilinirliği ile hem de kalitesiyle siz ve sevdiklerinize uzun yıllar eşlik edebilecek niteliktedir. 


Pierre Cardin beyaz cüzdan saflığın yeni başlangıçların ve doğallığın rengidir. Özel ve değerli sayılan ürünler beyaz renk ile temsil edilmektedir. Cüzdanlar, günümüzde hem para saklamak, hem de kıyafetleri tamamlayıcı bir aksesuar olarak kullanıldığından beyaz renk seçeneği ile sıkça tercih edilmektedir. Beyazın açık renk olması kolay temizlenebilir olmasını da beraberinde getirmektedir. Eşyalarda beyaz rengin kullanılması kişiye güven vermeye yardımcı olmaktadır. 


Tekstil, deri, rugan malzeme seçenekleri ile üretilen beyaz renkli cüzdanlar, kadınların beğenisine sunulmaktadır. Beyaz renk seçeneği, çantalar ile de kolaylıkla uyum sağlayabilecek renk segmentine sahiptir. Her sezon değişen ve gelişen moda sektörüne ön ayak olan beyaz renk seçeneği, cüzdanlar arasında sezon değişse de yerini korumaktadır. Her zevke ve her tarza hitap edebilen onlarca model arasından tercihinizi beyazdan yana kullanabilirsiniz. 


Hayatın Her Alanında Yardımcı Cüzdan Modelleri


Özel olarak tasarlanmış Pierre Cardin cüzdanları, stil dünyasında yerini korumaktadır. Büyük ve küçük boyutlu olarak özel dizayn edilmiş ürünler, cüzdan sektörüne yeni bir soluk getirmektedir. Stil dünyasını yakından takip eden kadın ve erkekler cüzdan tutkularını Pierre Cardin markası ile bağdaştırmaktadır. Her yaşa her tarza uyum sağlayabilecek cüzdanlar, size ve sevdiklerinizin yanında bulundurabileceği şık aksesuarlar arasında yer alacaktır. 


Erkekler için düşünülmüş genellikle siyah ve lacivert seçeneklerinin ön planda tutulduğu cüzdanlar, keyifli bir kullanım gerçekleştirmektedir. Hakiki derinin vermiş olduğu haz ile birleşen erkek cüzdan modelleri kullanıcıları ile keyifle buluşmaktadır. Kaliteli ve yüzlerce çeşit bulunan cüzdanlar sizlere sunulmaktadır. Her sezon değişen, kendini geliştiren Pierre Cardin dünyası, cüzdan cennetiyle severlerine moda tutkusunu yaşatmaya hazırlanmaktadır.

 

Kadınlar için üretilmiş zarif ve elit stil örnekleri eçanta Pierre Cardin çatısı altında üretilmektedir. Kadınlar için birbirinden farklı şık tasarımlarıyla göz dolduran cüzdanlar, stil dünyasına renk katmaktadır. Elegan görünüme sahip cüzdanlar, birçok kadın tarafından tercih edilmektedir. Modanın ileri gelenleri, farklı tarzda üretilmiş modelleri tercih etmektedir. Pierre Cardin cüzdan eçanta kalitesiyle her bütçeye ve her kesime hitap edilebilir şekilde sizlere sunulmaktadır. 


Pierre Cardin cüzdan fiyatları boyut, renk, desen kalite açısından farklılıklara neden olmaktadır. Marka bilinirliği ve kalite düzeyi fiyat belirlemede büyük rol oynamaktadır. Her kesimden bütçeye hitap edebilecek cüzdanlar, Pierre Cardin adı altında üretilmektedir. Ergonomik tasarımlara sahip cüzdanlar, fiyat düzeyleri ile ortaya konulmaktadır. Uzun ömürlü, dayanıklı ve Pierre Cardin logosu taşıyan cüzdanlara ulaşılabilir fiyatlar ile erişmek mümkündür. 


Bu denli kaliteli yapısı ve marka bilinirliği ile kendinize ve sevdiklerinize hediye almanın doyasıya keyfini yaşayabilirsiniz. Sevdiklerinizin mutluluğuna ortak olabileceğiniz ve her kullanımda sizi hatırlatacak cüzdan modelleri, sizlerle buluşmaktadır. Her yaştan her kesimden kişiye rahatlıkla alışveriş yapabileceğiniz yüzlerce cüzdan modeli ve çeşidi bulunmaktadır. Sürekli kullanacağınız, yıpranmayan ve dayanıklı yapısı ile cüzdanlar kombininizin eşsiz parçası olacaktır. 


Standart boyutuyla çanta ve kıyafetlerinizle kombinlenen rahat kullanım ile birçok eşyayı içerisinde düzenleyen ve taşıyabilen çok konforlu bir cüzdandır. Kartlarınızı güvenli ve kolay bir şekilde taşımanızı sağlar, düşürme ve kaybolma ihtimalini ortadan kaldırmaya yardımcı olmaktadır. Böylelikle günlük, iş ve sosyal yaşantınızı endişeniz olmadan sürdürebilir, cüzdanınızı çantanızdan rahat bir şekilde çıkarabilirsiniz.


Kalitesi ile fiyatı karşılaştırıldığında kullanıcılarını memnun eden cüzdanlar, kullanıcılarından fazlasıyla olumlu yorum almaktadır. Güvenli alışverişin tadını çıkarmak için ürün sayfalarını ziyaret edebilir, Pierre Cardin indrimleri olan cüzdanlara avantajlı fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Her bütçeye uygun fiyatlar ile Pierre Cardin markasına ait cüzdan modellerine sahip olmak çok kolay. Şıklığınızın adresi eçanta, size bu özel ürünlere ulaşma imkânı sunuyor. 

Banka Logo
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla