eçanta ecanta.com.tr ÜCRETSİZ - Şimdi App Store'da
Kapat
Genel Bilgilendirme
Ana Sayfa Cüzdan ve Kartlık Herschel Erkek Cüzdan
Günlük hayatımızda para, kartvizit, kimlik kartı gibi eşyalara ihtiyaç duyar ve ev dışında bunları yanımızda bulundurmak isteriz. devamını göster
KATEGORİLER
Cinsiyet
Markalar
Renk
FİYAT ARALIĞI

Herschel Erkek CüzdanHerschel Cüzdan 

Böylece işlerimizin sekteye uğramasını engeller ve karşılaşabileceğimiz durumlara karşı kendimizi güvende hissederiz. Evden çıkmadan önce karşılaşabileceğimiz herhangi bir duruma karşı, önlemimizi almış olmanın rahatlığını yaşarız. Bunun için rahat ve tüm bu gerekli eşyaları yanımızda taşımanın yolunu ararız. 

Bir yandan bu eşyalarımız küçük boyutlarda ve maalesef kaybolmaya, gözden kaçmaya son derece müsait eşyalardır. Bu sebeple bu tür eşyalarımızı hem güvende tutacak, hem de bize zaman kazandıracak bazı ürünleri kullanmaya yöneliriz. Günlük hayatımızın vazgeçilmez ürünlerinden biri olan cüzdan da bunlardan biridir. Cüzdanlar, her zaman yanımızda olması gereken en temel çantalarımızdır. 

Cüzdan, paramızı, banka ve kredi kartlarımızı, kartvizitlerimizi ve kimlik kartımızı belli bir düzen içinde bir arada bulundurmamıza ve muhafaza etmemize yardımcı olurken bize de büyük oranda kolaylık sağlar ve zamandan tasarruf etmemize yardımcı olur. Günümüzde model ve boyut bakımından bir hayli çeşitlilik gösteren cüzdanlar, bilindiği işlevinin yanı sıra zaman zaman bir aksesuar olarak da kullanılmaktadır. 

Cüzdan hem para, hem de çeşitli kartlarımızı yerleştirebildiğimiz ürünlerdir. Bazı cüzdan modellerinde bozuk paralarınız için ayrılmış bölmeler de mevcuttur. Böylelikle hem bozuk, hem de kâğıt paralarınızı tek bir ürün içerisinde muhafaza edebilir, kartlarınızın da karışmasının ve kaybolmasının önüne geçebilirsiniz. Cüzdanlarda kâğıt paraların saklanması için ayrı, bozuk paraların saklanması için ayrı ve kartların saklanması için ayrı bölmelere yer verilmektedir. 

Cüzdanların günümüzde bir aksesuar parçası olarak kullanılıyor olması, bu aksesuarların şık görünümlü, kaliteli ve kombinlerine uyum sağlayabilecek alternatiflerini ortaya çıkardı. Bu sebeple yanımızda taşıdığımız cüzdanın tarzımıza uygun olması ve zevkimizi yansıtıyor olması, önem arz eden bir konu olarak görülüyor. Herschel cüzdan, kullanıcılarının kullanmaktan zevk aldığı ve her zevke uygun cüzdan modellerini kapsamaktadır.

Herschel, birçok farklı model, renk ve boyutta cüzdan modeline bünyesinde yer vererek müşterilerine çeşitlilik sunmakta, her kıyafete, kombine, zevke ve kullanım amacına uygun cüzdan modelleri ile müşterilerini memnun etmektedir. Siz de hem erkek, hem de kadın kullanıcılar için özenle üretilen, son derece kaliteli Herschel marka cüzdan modellerine ulaşabilir ve zevkinize uygun cüzdan modelini güvenle satın alabilirsiniz.

Herschel deri cüzdan, kullanıcıların tercihlerinde yer verdiği ve kullanmaktan büyük bir haz duyduğu ürünlerden biridir. Birbirinden farklı renk ve desenlerde deri cüzdan modeline rahatlıkla göz atabilir ve dilediğiniz cüzdan modeline avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Pek çok farklı renk ve model arasından hemen seçim yapabilir, son derece kullanışlı ve şık bir Herschel cüzdana sahip olabilirsiniz.


Özgün Tasarımları ile Herschel Cüzdan Modelleri


Cüzdanlar, kart ve paranın rahatlıkla taşınabildiği, boyutları ile de taşıma işini son derece kolaylaştıran ve rahat bir kullanım sunan ürünlerdir. Günümüzde kullanımının yanı sıra şık bir aksesuar olarak da değerlendirilmektedir. Bunu göz önünde bulunduran Herschel, müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarına yanıt vermek amacı ile birbirinden şık, özgün tasarıma sahip ve son derece kaliteli cüzdan modellerini tercihinize sunmuştur.

Bir aksesuar olarak yanımızda taşıyabileceğimiz ya da çantamızda bulundurabileceğimiz Herschel cüzdan modelleri, her zevke hitap eder niteliktedir. Son derece kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen Herschel marka cüzdan modelleri, uzun yıllar boyunca kâğıt ve bozuk paralarınızı, kartvizitlerinizi, banka ve kredi kartlarınızı güvenle taşıyabileceğiniz ve onlara kolaylıkla ulaşabileceğiniz rahat bir kullanım imkânı sunacaktır.

Bilindiği üzere cüzdan modelleri, genel itibarıyla belirli sayıda kart bölmesi, kâğıt para bölmesi ve modele göre değişkenlik göstermek üzere bozuk para bölmesini bünyesinden barındırmaktadır. Bunun yanı sıra hem cüzdan hem de kartlık olarak bilinen ürünler, birçok kart bölmesi ile kartlarınızı kolayca yerleştirebileceğiniz ve dilediğinizde ulaşabileceğiniz son derece rahat bir kullanım sunan ürünlerdir.

Eçanta Herschel cüzdan modelleri, birçok farklı tasarım, model ve renk çeşitliliği ile cüzdan arayışında olan kullanıcıların dikkatlerini üzerine çekmektedir. Herschel kalitesine sahip cüzdan modelleri, çok işlevli, kullanışlı yapıları sayesinde gönül rahatlığı ile tercih edilmektedir. Üstelik birbirinden farklı model ve alternatifleri ile her zevke hitap edecek nitelikte cüzdan çeşitleri tercihlerinize sunulmuştur.

Birbirinden farklı ve hoş renkleri ile her kullanıcıya hitap eden modellerden biri olan Herschel cüzdan siyah rengi ile dikkatleri üzerinde toplamakta ve beğenilerin odağında yer almaktadır. Siyah, leke göstermeyen, her tarza uyan, klasik ortamların vazgeçilmezi bir renk olduğu için bolca beğeni toplar. Bunun yanı sıra düz renk ve farklı desenler ile oldukça şık modeller de mevcuttur.

Kaliteli, Şık ve Özgün Herschel Cüzdan Özellikleri


Günlük hayatta veya iş hayatında sıklıkla kullanılan cüzdanlar, içindekileri güvenle muhafaza etmek açısından son derece önemlidir. Çünkü maddi anlamda bize güven veren kartlarımız, yine yanımızda bulunmadığı takdirde tedirginlik hissettiren kimlik kartımız ve daha fazlasını cüzdanımızda taşır, hepsinin yanımızda bulunduğundan ve güvende olduğundan emin olmak isteriz. Bu sebeplerle cüzdan her insan için olmazsa olmaz gerekli bir eşya ve aksesuardır. 

Bir cüzdanın kalitesi de tüm bu sebeplerden dolayı hepimiz için büyük bir önem arz eder. Yanımızda taşıdığımız cüzdanın kaliteli, güvenli ve özgün bir tasarıma sahip olması, bize kendimizi iyi hissettir. Bu sebepten ötürü, sıklıkla tercih edilen cüzdanların taşıdıkları marka, onların kaliteleri hakkında bilgi verir. Herschel, bu anlamda bir marka olarak müşterilerine ve kullanıcılarına kalitesini kanıtlamıştır. 

Herschel cüzdan özellikleri, son derece kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmesinden oluşur. Buna bağlı olarak bu cüzdanlar, oldukça uzun ömürlü bir kullanım olanağı sunmaktadır. Böylece, tarzınıza ve zevkinize uygun olduğunu düşündüğünüz bir cüzdan modeli ile uzun yıllar boyunca çeşitli kartlarınızı ve kartvizitlerinizi yanınızda taşıyabilir ve çok şık bir aksesuar olarak da kullanabilirsiniz.

Herschel cüzdan modelleri, farklı tasarım ve renkleri ile her tarza uygun modeller içermektedir. Sevdiklerinize hediye almak konusunda arayış içerisinde iseniz Herschel cüzdan modellerini bir seçenek olarak düşünebilirsiniz. Son derece kaliteli malzemeleri ile cüzdan ya da kartlık modellerini sevdikleriniz için uygun bir hediye seçimi olarak değerlendirebilirsiniz. Böylelikle, hediye ettiğiniz kişi, manevi değeri de olacak olan cüzdanını hep yanında taşıyacaktır. 

Arkadaşınız, eşiniz, aile üyelerinizden hediye almak istediğiniz kişilerin hoşlandığı, kullanmaktan zevk aldığı renkleri göz önünde bulundurarak Herschel cüzdan ya da kartlık modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Sevdiklerinize hediye ettiğiniz farklı desenlerde ya da sade bir renkte cüzdan modeli her an sizi hatırlatacak bir aksesuar olacaktır. Herschel cüzdanları, her erkek ve kadının tarzına yönelik seçkin modellerini beğeninize sunmaktadır.

Kullanıcılarının büyük biz zevk ve gönül rahatlığı ile kullandığı Herschel cüzdan modellerini siz de kendinizi ya da sevdiklerinizi mutlu etmek için alışverişlerinizde tercih edebilirsiniz. Birbirinden farklı modellere ve özgün tasarımlara sahip Herschel cüzdan modelleri avantajlı fiyatlar ile tercihinize sunuluyor. Herschel cüzdan fiyatları kalitesi ile karşılaştırıldığında alıcılarını son derece memnun etmekte.

Herschel cüzdan çeşitleri her zevke ve her tarza uygun modeller ile beğeniye sunulmakta. Renk ve modellerin yanı sıra boyutları ile de çeşitlilik gösteren Herschel cüzdan çeşitleri, kadın ve erkek her yaştan kişilerin her ihtiyacına ve her kullanım şekline uygundur. Cüzdan modeli seçiminde öncelikle kullanıcının tarzı önemlidir. Spor ya da klasik tarz mı tercih edileceği göz önüne alınarak seçim yapılmalıdır. 


Kalitesi, özgün tasarım ve desenleri ile fiyatı karşılaştırıldığında alıcılarını son derece memnun eden Herschel cüzdan ve kartlık modelleri, kullanıcılarından pek çok olumlu yorum almaktadır. Bu üstünlüğü ile uzun yıllar boyunca çantanızdaki yerini korumak üzere cüzdan modellerini sizlere ulaştırılıyor. Güvenli ve keyifli alışverişin adresi eçanta birbirinden şık ve kaliteli Herschel cüzdan modellerini avantajlı fiyatlar ile sizlerle buluşturuyor. 

Birbirinden Farklı Renk ve Desenlerde Herschel Cüzdan Modelleri Avantajlı Fiyatlarla eçanta’da

Cüzdan, hem günlük hayatımızda hayatımızı son derece kolaylaştıran, hem de bir aksesuar olarak tamamlayıcı bir parça olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu sebeple, cüzdanınız ile kart ve paranızı güvenli bir şekilde muhafaza etmenizin yanı sıra, cüzdanınızda tercih ettiğiniz renk ve desen ile daha şık ve zarif hissetmenizi sağlayan bir aksesuar olarak karşımıza çıkmaktadır.

Herschel, bünyesinde yer verdiği son derece kaliteli cüzdan modellerini hem erkek, hem kadın kullanıcılarının kullanım şeklini, tarzını ve zevkini göz önünde bulundurarak tasarlamış ve tercihlerinize sunmuştur. Örneğin, Herschel kamuflaj cüzdan modelleri buna bir örnektir. Kamuflaj cüzdan modelleri boyutu, tasarımı ve barındırdığı renkler itibarıyla hem kadın hem de erkek kullanıcılarına hitap etmektedir.

Bozuk para bölmesine yer veren cüzdanlarda bölme, fermuar ile korunaklı bir hale getirilir ve madeni paraların düşmesi engellenir. Ayrıca cüzdan modellerinde alışkın olduğumuz fermuarlı cüzdan modelleri bu özellik ile kolay bir kullanım imkânı sunmaktadır. Herschel fermuarlı cüzdan modelleri cüzdan arayışı içerisinde olanların ilk dikkatini çeken modeller arasında yer almaktadır. Kullanım kolaylığıyla vazgeçilmez bir eşya konumundadır.

Birbirinden farklı renk ve desenleri ile Herschel cüzdan modelleri hem kendinizi mutlu etmek, hem de sevdiklerinize hediye ederek onları mutlu etmek için son derece uygun bir seçenek olacaktır. Kaliteli ve dayanıklı malzemeleri ve modası geçmeyen desenleri ile uzun ömürlü bir aksesuar olarak çantalarınızdaki yerini koruyacaktır. Hediye olarak tercih ettiğinizde sevdiklerinize daima sizi hatırlatacak bir parça olarak çantalarındaki yerini koruyacaktır.

Birçok farklı model ve renkte cüzdan çeşitlerini beğenilerinize ve tercihinize sunan Herschel cüzdan gri rengi, alıcılarının beğenilerini üzerine toplamaktadır. Hem düz gri renk, hem de farklı kamuflaj desenlerini barındıran Herschel cüzdan modelleri eçanta adresinde mevcuttur. Her zevke ve her tarza hitap edecek Herschel marka cüzdan modelleri tercihinize sunulmaktadır.


Cüzdanlar, günlük yaşantıda her daim, sıklıkla kullanılan hem gerekli bir gereç, hem de tarzımızı belirten bir aksesuar niteliğindedir. Bu nedenle sosyal hayatta nasıl ki giyimimize, çanta ya da ayakkabı kombinimize, stilimize önem gösteriyorsak, cüzdanlar da stilinizin ve tarzınızın bir yansıtıcı eşyası olduğundan cüzdan modeli seçimi her kadın ve erkeğin hayatında son derece önemlidir. 


Unutulmamalıdır ki cüzdanlar, her gün, sıklıkla çıkarılıp kullanılmakta olduğundan aşınmaya müsait yapıdadır. Dayanıklı ve kaliteli bir cüzdan almak, size büyük fayda ve avantaj sağlayacaktır. Siz de tarzınıza uygun cüzdan modeline karar verdikten sonra güvenli ve avantajlı alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. Sizi hiçbir zaman pişman etmeyecek ve uzun yıllar kullanılabilecek cüzdan modelleri eçanta’da beğeninize sunulmaktadır.

Banka Logo
WhatsApp Sipariş
Çalışma Saatlerimiz
Hafta İçi 09.00 - 17.00
Cumartesi 09.00 - 13.00
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla