Kapat
Bot Fırsatları
Erkek Camper
Ana Sayfa Markalar Erkek Camper
Cinsiyet
Beden
FİYAT ARALIĞI

Erkek Camper

%10
Peu Stadium Ayakkabı Siyah
5899.00 ₺
5309.10 ₺
%10
Webbing Negro/rematch Negro Erkek Sandalet Siyah
4999.00 ₺
4499.10 ₺
%10
Peu Terreno Sneakers Siyah
%10
Ground Lace Up Boot Açık Gri
7299.00 ₺
6569.10 ₺


CAMPER: HİKÂYESİ OLAN BİR MARKA 


Bir hikâyesi olan markalara kabul edelim ki daha çabuk ısınırız. Camper da bu markalardan biri. Camper 1975 yılından bu yana ayakkabı sektöründe hizmet veren bir İspanyol markası. Yenilikçi bir ailenin kurduğu Camper’ın hikâyesi ise aslında 1877 yılına kadar dayanıyor. 


Yetenekli bir ayakkabı tamircisi olan Antonio Fluxa yeni üretim metodlarını öğrenmek için İspanya’dan İngiltere’ye gider. Ülkesine geri döndüğünde ise ayakkabı sektörünü şekillendirecek bilgileri döneminin ünlü deri ustaları ile paylaşır. Böylece 1877 yılında resmen olmasa da Camper markasının temelleri atılır. 


Sen de pek çok kişi tarafından tercih edilen Camper erkek ayakkabı modellerine indirimli şekilde sahip olmak istersen en doğru yerde yani eçanta’dasın!Camper Ayakkabı: Her Sezonun İhtiyacı!


Mevsimler değişse de her sezon ihtiyaç duyacağın ayakkabılar Camper’da! Terlik ve sandaletleri bir süre için dolaplara kaldırmaya başlasak da Camper yazlık erkek ayakkabılarındaki indirim kaçırılmayacak türden. 


Ben yazı kafada bitirdim diyorsan sandalet ve terliklerin yerini spor ayakkabıların almaya başladığı günlerde indirimli Camper erkek ayakkabı modellerine de göz atabilirsin. Her tarza, her bütçeye ve her mevsime hitap eden modelleriyle orijinal Camper ayakkabılar eçanta’da! 
Camper Ayakkabı Bakımı Nasıl Yapılır?


Bir Camper ayakkabı satın aldıktan sonra yapman gereken en önemli şey bakım. Deri, tekstil ya da nubuk hiç fark etmez her ayakkabı bakım ister. Ayakkabının materyaline göre doğru bakımı yaparak ömrünü epey uzatabilirsin. Peki nasıl bakım yapacağım diyorsan işte cevabı!


Deri Camper Ayakkabı Bakımı 


Deri ayakkabının bakımını yapmak için Camper Shoe Cream (ya da herhangi bir renksiz nemlendirici), Camper Clean & Care (ya da sabun ve su), ayakkabı fırçası ve parlatma bezine ihtiyacın olacak. 


 • Temizliğe başlamadan önce ayakkabılarının bağcıklarını çıkarmalısın. 

 • Ardından ayakkabıyı standart bir ayakkabı fırçacı ile fırçalayarak kirini temizlemelisin. Bu aşamada dikişlere dikkat etmelisin.

 • 3. adım olarak parlatma bezini parmağına sarmalı ve ardından Camper Clean & Care ile bezi nemlendirmelisin. Yürürken katlanan ve kırışan yerlere odaklanarak küçük dairesel hareketlerle ayakkabını temizleyebilirsin. Bu adım ayakkabını nemlendirir ve çatlamayı önler. 

 • Sonraki adımda bezini Camper Shoe Cream ile kaplamalı veya başka bir renksiz nemlendirici krem ile deri yüzeyi iyice nemlendirmelisin. Deriyi düzgün şekilde beslemek için üst kısımlarının tamamen kaplanmasına özen göstermelisin ve fazlalığı pamuklu bezle almalısın. Fazlalığı almadan önce birkaç dakika beklemeyi unutmamalısın. 

 • Ayakkabının tabanını temizlemek için Camper Clean & Care ya da sabun ve su kullanabilirsin. Ürünü tabana sıkıp 15-20 saniye bekledikten sonra bir bez yardımıyla silebilirsin ya da su, sabun ve fırça yardımıyla tabanı temizleyebilirsin. Temizledikten sonra tabanın tamamen kurumasına özen göstermelisin. 

 • Artık yeni gibi bir ayakkabıya sahipsin. Bağcıkları tak ve Camper’larının keyfini sürmeye devam et! 


Tekstil Ayakkabı Bakımı 


Camper erkek ayakkabı modelleri arasında tekstil materyali olan bir ayakkabıyı eçanta’daki indirimden kaptın. Bu şahane Camper erkek günlük ayakkabıyı her gün giymek istiyorsun ancak ömrü de kısa olmasın istiyorsan aşağıdaki adımları izleyebilirsin. Bu bakım için Camper Clean & Care, sabun, su, ayakkabı fırçası, kumaş eldiven ve Camper Nano Pro’ya ihtiyacın olacak. 


 • İlk adım olarak bağcıkları çıkartmalı ve ince tüylü bir fırçayla tozu ve kiri temizlemelisin. 

 • Ardından kiri çıkarmak ve kumaşı nemlendirmek için Clean & Care veya su ve sabunla bakıma başlayabilirsin. Clean & Care’i ayakkabıya uygulayarak 15-20 saniye beklemelisin. Ardından ayakkabının üzerinde kalan kiri temizlemek için kumaş eldiveni kullanabilirsin. 

 • Taban bakımında ise Clean & Care ya da su ve sabun kullanabilirsin. Ürünü tabana sıkıp 15-20 saniye bekledikten sonra bir bez yardımıyla silebilirsin. Ürün yoksa su, sabun ve fırçayla da temizleyebilirsin. Temizledikten sonra tabanın tamamen kurumasına özen göstermelisin. 

 • Ayakkabındaki temizliğin uzun süre kalıcı olması için Camper Nano Pro’yu kullanabilirsin. Kuru ayakkabını havalandırması iyi olan bir odada kapalı bir yüzeye koyarak Camper Nano Pro’yu iyice salladıktan sonra 30 cm mesafeden ayakkabının üzerine ince bir tabaka halinde püskürtebilirsin. 30 dakika sonra yeni alınmış gibi olan ayakkabıların giyilmeye hazır olacak. 


Nubuk Ayakkabı Bakımı 


Camper Nubuck Box, temizlik fırçası, Camper Protect & Care, Camper Clean & Care ve Camper Nano Pro varsa nubuk ayakkabının bakımını yapmak için gerekli olan her şeye sahipsin demektir. 


 • İlk olarak ayakkabının üzerindeki tozu ince bir fırça yardımıyla temizlemelisin. 

 • Bir sonraki adımda nubuktaki kiri çıkarmak ve nemlendirmek için Nubuck Box ve Protect & Care ürünlerini kullanmalısın. 

 • Su ve sabun nubuğa zarar vereceğinden bu sefer onlardan uzak durmalısın. 

 • Ürünü uygulayıp 15-20 saniye bekledikten sonra ayakkabıdaki fazla kiri nemli bir bez ile temizleyebilirsin. 

 • Taban temizliğini diğer materyallerdeki gibi aynı şekilde yapabilirsin. 

 • Son olarak kuru ayakkabını iyi havalandırılan bir odada kapalı bir yüzeye koyarak Camper Nano Pro’yu iyice salladıktan sonra 30 cm mesafeden ayakkabının üzerine ince bir tabaka halinde püskürtebilirsin. Sadece 30 dakika sonra ayakkabın giyilmeye hazır olacak.


Özellikle Camper beyaz erkek ayakkabıya sahipsen temizlik her zamankinden daha da önemli olabilir. Hem ayakkabının temiz olması hem de ömrünün uzaması için yukarıdaki adımları izleyebilirsin. Ürünleri kullanırken talimatlarına dikkat etmeyi unutma. 


Camper erkek ayakkabı fiyatları listesine eçanta’dan göz atabilir ve sadece 1 TL kargo ücreti ilavesiyle tamamı orijinal olan ürünlerden dilediğini satın alabilirsin. Üstelik müşteri odaklı hizmet anlayışıyla WhatsApp’tan 7 gün 24 saat boyunca dilediğin zaman müşteri temsilcileriyle görüşebilirsin. Camper yazlık ayakkabılar ve Camper erkek spor ayakkabıları indirimli fiyatlarla eçanta’da seni bekliyor acele et, eçanta güvencesiyle bu fırsatı kaçırma!


Banka Logo
WhatsApp Sipariş
Çalışma Saatlerimiz
Hafta İçi 09.00 - 17.00
Cumartesi 10.00 - 15.00
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla