Kapat
Barem
Ana Sayfa Markalar EHS
KATEGORİLER
FİYAT ARALIĞI

EHS

"Aradığın kriterde herhangi bir sonuç bulunamamıştır.."

Ana sayfaya dönmek için tıkla..
POPÜLER MARKALAR
POPÜLER ARAMALAR


EHS Valiz, Bavul ve Seyahat Çantası Seçenekleri

Valizler, bavullar ve seyahat çantaları; tatillerin, yolculukların olmazsa olmazıdır ve en önemli yol arkadaşıdır. Ergonomik yerleşim ve düzenli taşıma avantajlarıyla seyahat konforu artırır.

Sağlam ve dayanıklı kasalarıyla EHS valizler, bavul ve seyahat çantaları arasında göze çarpan bir üne sahip. Yenilikçi tasarımlar ve ergonominin şık bir şekilde bir araya getirildiği EHS ürünleri, mükemmel yolculuk deneyimleri yaşatıyor.

EHS Valizler ile Ergonomi Yanında

Tüm EHS valizler ve kılıfları, seyahat etmeyi daha zevkli ve konforlu hale getiren yüksek teknik standartları ve ergonomiyi zarif bir dış görünümle birleştirir. Şimdilerde seyahat çantaları sektöründe yaygın üretilen sert kabuklu valizler alanında EHS ön plana çıkmakta.

EHS bavul ve EHS valizlerde çeşitli renk alternatifleri ve farklı tasarımlar mevcut. Ergonomik tutma yerleri, kolaylaştırıcı çözümler sunan iç donanımlar, dayanıklı malzemeler, ekstra düzgün çalışan tekerlekler gibi özellikler EHS’yi ilk tercih kıldığı gibi vazgeçilmez de yapan ayrıcalıklardır.

EHS, Türkiye’de ecanta.com.tr üzerinden kolaylıkla ulaşılabilir bir markadır. EHS kabin boy valizler ve diğer EHS seyahat ürünleri, indirimli fiyatlar ve kolay ödeme opsiyonlarıyla ecanta.com.tr’de!

Banka Logo
WhatsApp Sipariş
Çalışma Saatlerimiz
Hafta İçi 09.00 - 17.00
Cumartesi 10.00 - 15.00
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla