Ana Sayfa Markalar Delsey

FİYAT ARALIĞI

Delsey

"Aradığın kriterde herhangi bir sonuç bulunamamıştır.."

Ana sayfaya dönmek için tıkla..


Mükemmel Yolculuk Deneyimi

Fransız markası Delsey, ürettiği kaliteli ve sofistike valizler ile sektörün öncelikli tercih edilebilir markası oluyor. Sağlam ve dayanıklı kasalarıyla Delsey valizler, bavul ve seyahat çantaları arasında göze çarpan bir üne sahip. Yenilikçi tasarımlar ve ergonominin şık bir şekilde bir araya getirildiği Delsey ürünleri, mükemmel yolculuk deneyimleri yaşatıyor.

Markanın odağı, valiz ürünlerindeki güncel gelişmeleri dikkat çekici şekillerde işlemeyi amaçlayan tasarımlar üretme ve işlevsel detayları ön plana çıkarmaktır. Delsey helium dahil tüm Delsey valizler ve kılıfları, seyahat etmeyi daha zevkli ve konforlu hale getiren yüksek teknik standartları ve ergonomiyi zarif bir dış görünümle birleştirir. Delsey, sektörde ilkleri gerçekleştiren ve buna dayanarak sektöre yön veren öncü bir firmadır: İlk önce hafif, son derece dayanıklı bir malzeme olan bir polipropilen valiz üreten marka Delsey’di. Şimdilerde, çanta sektöründe sert kabuklu valizler oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır. 

Delsey bavul ve Delsey valizlerde renk alternatifleri ve özgün tasarımlar!

Sahip olunan bir Delsey valiz, o kadar sahibine aittir ki otele varışta valizi bırakmak zor gelir. Delsey'de kalite demek yılların bilgi birikimi ile ergonomik tutma yerleri, kolaylaştırıcı çözümler sunan iç donanımlar, dayanıklı malzemeler, ekstra düzgün çalışan tekerleklere sahip, her zaman daha hafif bagajlar veya güvenli kapaklar üretmek demektir. Bu özellikler Delsey’i ilk tercih kıldığı gibi vazgeçilmez de yapan ayrıcalıklardır. Delsey teknolojisiyle üretilen inovatif ürünlerin ve süreçlerin çoğu patentlidir. Delsey teknolojisi Zip Securi Tech, valizi nem girişine karşı koruyan ve sivri uçlu bir nesneyle bile bölünemeyen ekstra güçlendirilmiş bir fermuar güvencesi veren bir sistemdir.

Delsey, Türkiye’de ecanta.com.tr üzerinden kolaylıkla ulaşılabilir bir markadır. Delsey kabin boy valizler, Delsey sırt çantası ve diğer Delsey seyahat ürünleri, indirimli fiyatlar ve kolay ödeme opsiyonlarıyla ecanta.com.tr’de!

Banka Logo
WhatsApp Sipariş
Çalışma Saatlerimiz
Hafta İçi 09.00 - 17.00
Cumartesi 09.00 - 13.00
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla