eçanta ecanta.com.tr ÜCRETSİZ - Şimdi App Store'da
Kapat
Sevgililer Günü
Ana Sayfa Cüzdan ve Kartlık Guess Cüzdan
Kredi kartlarını ve paraları güvenli bir şekilde tutmanın yanı sıra tarzı yansıtmanın en etkili yollarından birisi de cüzdanlardır. devamını göster
KATEGORİLER
Cinsiyet
Markalar
FİYAT ARALIĞI

Guess Cüzdan

%32
%44
Hensely Logo Kadın Cüzdanı Kömür
959.00 ₺
529.00 ₺
%41
Bea Slg Kadın Cüzdanı Siyah
%32
Vikky Slg Kadın Cüzdanı Kömür
859.00 ₺
579.00 ₺
%41
Cessily Kadın Cüzdanı Siyah
859.00 ₺
499.00 ₺
%30
Wessex Kadın Cüzdanı Siyah
%41
Cessily Small Kadın Cüzdanı Kırmızı
%30
Vikky Kadın Cüzdanı Kahverengi
%41
Alisa Slg Kadın Cüzdanı Kömür
859.00 ₺
499.00 ₺
%38
Alby Slg Kadın Cüzdanı Siyah
%41
Blane Kadın Cüzdanı Kırmızı
859.00 ₺
499.00 ₺
%41
Cessily Kadın Cüzdanı Siyah
859.00 ₺
499.00 ₺
%30
Vikky Kadın Cüzdanı Kömür
%41
Washington Kadın Cüzdanı Siyah
859.00 ₺
499.00 ₺
%32
Raffie Kadın Cüzdanı Yeşil
%30
Cessily Kadın Cüzdanı Kırmızı
%38
Alisa Small Kadın Cüzdanı Kömür
859.00 ₺
529.00 ₺


Guess Cüzdan 

Cüzdanlar neredeyse her yaştan kullanıcıya sahiptir. Uluslararası bir marka olan Guess, her kategoride olduğu gibi bu kategoride de eşsiz parçalara ev sahipliği yapmayı başarıyor.

Cüzdan, kadınlar için hem para, kimlik, kart gibi eşyaları taşımak amacı ile hem de aksesuar olarak kullanılmaktadır. Hem kıyafetiniz hem de çantanıza uygun bir şekilde seçeceğiniz Guess cüzdan eçanta kalitesiyle birbirinden farklı modelleri ile her zevke hitap ediyor. Guess markasının sunduğu birbirinden farklı cüzdan modelleri de sizlerin beğenisine sunulmaktadır. 

Günlük hayatta en sık kullanılan eşyalardan birisi cüzdanlardır. İşlevsel olmalarının yanı sıra tasarımları ile de önemli bir yere sahip olan Guess cüzdan, özellikle kadınlar için vazgeçilmezdir. Guess cüzdan modelleri, birbirinden farklı desenleri, renkleri ve boyutları ile sizlere birçok seçenek sunar. 

Günlük hayatta rahatlıkla kullanabileceğiniz birçok Guess cüzdan modeline rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Birbirinden farklı boyutlara sahip olan Guess cüzdan çeşitleri sayesinde tercih edeceğiniz çantaya uygun cüzdanı kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu şekilde de hem gerekli eşyalarınızı yanınızda taşıyabilir hem de tarzınızı ortaya çıkarabilirsiniz. 

Her desende ve her renkte sizlere sunulan Guess cüzdan modelleri arasında kendinize uygun cüzdan modeline kolaylıkla sahip olabilirsiniz. En çok tercih edilen cüzdan modelleri arasında Guess siyah cüzdan modelleri bulunmaktadır. Siyah cüzdanlar her kombine kolay bir şekilde uyum sağlamasından dolayı herkesin ilk tercihi arasındadır. 

Guess siyah cüzdan modellerini hem iş hayatınızda hem de günlük hayatınızda giymiş olduğunuz kıyafetlerle ve çantalarla kolay bir şekilde kombinleyebilirsiniz. Kol çantanızla ya da sırt çantanızla kullanıldığında uyum sağlayan bu cüzdanlar sizlerin gün içerisindeki yardımcısı haline gelecektir.

Siyah rengin dışında kırmızı, turuncu, pudra, yeşil ve mor gibi pek çok renge sahip cüzdan modelleri de bulunmaktadır. Bu Guess cüzdan modellerini kombininize ya da çantanıza uygun olarak seçebilirsiniz. Doğru bir seçim yaptığınız takdirde daha dinamik bir görüntü edebilirsiniz. Bu renklerin dışında daha hareketli desenlere sahip modeller de bulunmaktadır.  

Cüzdan Seçimindeki Detaylar

Sade bir cüzdan tercih etmeyen kişiler için Guess cüzdan modelleri arasında daha hareketli ve daha canlı seçenekler de yer alıyor. Bu hareketli cüzdan modelleri ile görüntünüze farklı bir hava katabilirsiniz.  Renk ve desenlerin dışında cüzdanlar boyut olarak da farklılık göstermektedir. Küçük, orta ve büyük boyutlarda Guess cüzdan modelleri bulunmaktadır. 

Küçük boyutlardaki Guess cüzdan çeşitleri yalnızca tek bir para gözüne sahip olabilmektedir. Bu para gözlerinin yanlarında da birkaç kartınızı koyabileceğiniz kartlık kısmı yer alıyor. Gün içerisinde küçük bir çanta tercih etmek isteyen kişiler için oldukça kolaylık sağlayan bu cüzdan modelleri uygun olabilmektedir. 

Eğer yanınızda nakit taşımayı sevmiyorsanız yalnızca kartlık bölümüne sahip olan cüzdan modellerini de kullanabilirsiniz. Bu Guess cüzdan modelleri ile ihtiyacınız olan eşyaları oldukça rahat bir şekilde taşıyabileceksiniz. 

Bir başka Guess cüzdan boyutu da orta boylu cüzdan modelleridir. En çok tercih edilen cüzdan boyutu orta boylu olan cüzdanlardır. Bu orta boyuttaki Guess cüzdan modelleri arasında hangisini seçeceğiniz ne kadar bölmeye ihtiyaç duyduğunuza göre değişebilir. Birçok kart ve para bölmesine sahip olan bu cüzdanlar fermuar kapamasına sahiptir. 

Cüzdan kullanımında güvenlik çok önemlidir. Bu Guess orta boyuttaki cüzdan modelleri aynı zamanda ek olarak tokalı bir kapamaya da sahiptir. Bu tokalar cüzdanınızın daha güvenli olmasını yanı sıra eşsiz tasarımları ile de dikkatleri çekmektedir. Orta boyuttaki Guess cüzdan, bozuk paralarınız için de ayrı bir bölüme sahiptir. 

Guess cüzdan modelleri arasında en dikkat çeken cüzdan boyutu büyük cüzdanlardır. Bu cüzdanlar oldukça geniş ve çok bölmelidir. Kimlik, kart, para gibi eşyaların yanında not kâğıdı ya da zarf gibi eşyalarınızı da koyabileceğiniz bölümlere sahiptir. Bu modeldeki cüzdanları portföy çanta şeklinde de kolayca kullanabilirsiniz. 

Guess cüzdan modelleri üretiminin son kısmına kadar kaliteli malzeme ve özenli bir işçilik ile öne çıkmaktadır. En sık kullanılan parçalardan birisi olan cüzdanlar olmazsa olmaz ürünler arasında yerini almaktadır. Guess markası kullanıcıları için en estetik ve en kullanışlı yapıya sahip cüzdan modelleri sunmaktadır. 

Her Ortama Uygun Guess Cüzdan Çeşitleri

Guess cüzdan çeşitleri arasında her tarza sahip cüzdan modelleri bulunmaktadır. Bu birçok cüzdan çeşidi arasından kendinize uygun olan Guess cüzdan modelini bulmak bazı kadınlar için zor olabilir. Kendinize uygun olan cüzdanı kolayca bulabilmek için dikkat edilmesi gereken birkaç önemli nokta bulunmaktadır. 

Bu noktalardan ilki cüzdanın hangi bölümünü daha sık kullandığınızı bilmektir. Eğer yanınızda genellikle nakit para taşıyorsanız para koyma kısmının daha çok ve daha güvenli olduğu bir Guess cüzdan modelini tercih edebilirsiniz. Eğer daha çok kart kullanıyorsanız kartlık modelleri sizler için daha uygun olacaktır. 

Paralarınızı katlayarak daha küçük bir halde saklıyorsanız da daha küçük boyutlardaki Guess cüzdan modellerini tercih edebilirsiniz. Ancak tam tersi bir şekilde paraların katlanmasından rahatsız oluyorsanız büyük boyutlarda bulunan Guess cüzdan modelini tercih etmelisiniz. 

Cüzdanlarınızda para dışında kâğıt ya da fatura gibi önemli belgeleri taşıyorsanız para bölmesinin haricinde bir bölmeye de ihtiyaç duyabilirsiniz. Bunun için de Guess geniş cüzdan modelleri sizler için daha uygun olacaktır. Bu sayede de cüzdanınızın para koyma bölümüne diğer belgeleri koyarak cüzdanınızın zarar görmesinin önüne geçebilirsiniz. 

Dikkat etmeniz gereken bir başka önemli nokta da kendi tarzınıza uygun olan Guess cüzdan modelini tercih etmektedir. Guess markası her tarza uygun cüzdan modeli sunduğundan dolayı tercih yapmanız daha kolay bir hale gelecektir. Bu sayede cüzdanınızı kullanırken daha zevk alacak ve daha iyi bir görüntü sergileyeceksiniz. 

Bir başka önemli detay da çantanızın boyutudur. Birçok kişi tercih ettiği çanta modeline uygun cüzdan seçmediğinden dolayı birçok sorunla karşılaşabiliyor. Küçük çantalar taşımaktan zevk alıyorsanız büyük cüzdanı çantalarınıza koyarken sorun yaşayabilirsiniz. Bu da cüzdanınızın hasar görmesini sağlar. Bunun için çantanıza uygun olan Guess cüzdan modelini tercih etmek önemlidir. 

Her konuda kendi tarzınıza uygun bir parça tercih etmek oldukça önemlidir. Cüzdan tercihinde de bu detay birçok açıdan sizlere fayda gösterir. Öncelikle kendi tarzınızı yansıtabilmek seçilen parçalarla sizleri daha şık bir hale getirecektir. Bu birbirinden eşsiz Guess cüzdan modellerine ulaşmak için tek yapmanız gereken ürün sayfasına göz atmaktır. 

Guess Cüzdan Özellikleri

Kadın aksesuarları arasındaki en zarif parçalardan bir tanesi cüzdanlardır. Çanta ile kombinlendiğinde daha uyumlu bir görüntü sergilemenizi sağlayan bu parçalar her kadında bulunmaktadır. Guess markasının kullanıcılarına sunduğu kadın cüzdan modelleri hem havanızı yükseltecek hem de kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacaktır. 

Sizleri oldukça dinamik ve enerjik hissettirecek renkleri ile Guess cüzdan modelleri en çok tercih edilen markalardan bir tanesidir. Guess cüzdan modellerinin en göze çarpan detayı klasik parçalar ile son moda parçalarını birlikte kullanmasıdır. Lacivert, siyah, gri gibi düz renklerin dışında deri, puantiyeli gibi pek çok modeliyle de sizlerin beğenisine sunuluyor. 

Guess cüzdan modelleri oldukça kaliteli yapısı ile kullanıcılarının dikkatini çekiyor. Birçok kadın kullandığı cüzdanın kolay bir şekilde deforme olmasından rahatsızlık duymaktadır. Bu deformelerin sebebi genellikle ihtiyaç duyulan bölmelerin cüzdanlarda bulunmamasıdır. Ancak Guess cüzdan modelleri her ihtiyaca uygun bölmelere sahiptir. 

Birçok bölmeye sahip olan bu modellerin yanı sıra daha az bölmeye sahip Guess cüzdan modelleri de bulunmaktadır. Her cüzdan modelinde özenli bir işçilik bulunan bu cüzdan modelleri göz doldurmayı başarmaktadır. Bu özenli işçilik sayesinde sahip olacağınız cüzdan modelleri kolay kolay deforme olmayacaktır. Bu da sizlere uzun ömürlü kullanım sağlıyor. 

Günlük hayatınızda kullanabileceğiniz birçok cüzdan modeline Guess markası ile ulaşabilirsiniz. Bu eşsiz tasarımları ve işlevselliği ile hem ihtiyacınız olan eşyaları yanınızda taşırsınız hem de tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. 

Kadın aksesuarlarının en eğlenceli ve en dikkat çeken parçalarından olan cüzdanlar işlevselliği ile dikkatleri üzerine çekiyor. Guess markasının sunduğu klasik cüzdan modellerinin yanı sıra birbirinden renkli cüzdan modelleri de bulunmaktadır. 

Guess cüzdan modelleri sahip olduğu kapaklı ya da fermuarlı bir kapatma özelliğine sahip olması ile sizlere güvenli bir kullanım sağlıyor. Ayrıca cüzdanların dış ve iç kısımlarında farklı genişlikte bölümler de bulunuyor. Bu bölümler cüzdanın zarif bir görünüme sahip olmasının yanında istenilen eşyaların taşınması için de idealdir. 

Bir cüzdanın en önemli özelliklerinden birisi çok bölmeli olmasıdır. Bu bölmeler sayesinde kullanıcı koymak istediği eşyayı kolayca koyabilir. Guess cüzdan, sunduğu modelleri arasından en küçük cüzdan boyutunda dahi pek çok bölmeye sahiptir. Oldukça kullanışlı olması nedeniyle kadınların ilk tercihi Guess cüzdan modelleridir. 

Guess Cüzdan Fiyatları

Sahip olduğu tasarım ve özelliklerine bakıldığında Guess cüzdan fiyatları oldukça uygundur. Cüzdanın sahip olduğu boyut ve bölmeye göre farklılık göstermektedir. Bir cüzdan modelinin fiyatını en çok etkileyen faktör kalitesidir. Guess cüzdan modellerinin üretiminde kullanılan kaliteli malzeme sayesinde uzun süreli bir cüzdan kullanımı sağlayabilirsiniz.

Guess cüzdan fiyatlarının etkisinde sahip olduğu tasarımların yanında işlevsel özellikleri, renkleri ve tasarımları da bulunmaktadır. Guess deri cüzdan modelleri kaliteli ve sağlam yapıları ile göz doldurmaktadır. Herhangi bir yırtılma ya da darbeye karşı dayanıklı olan cüzdan modellerini uzun yıllar boyunca hiçbir sorunla karşı karşıya kalmadan kullanabilirsiniz. 

Üretiminde kullanılan malzemenin yanı sıra sahip olduğu tasarımlar da Guess cüzdan modellerinin fiyatlarında etkilidir. Dikdörtgen ya da kare şeklindeki şık cüzdan modelleri sahip olduğunuz çantaların boyutları da göz önüne alınarak belirlenmelidir. Her yaştan kadının zevkine uygun olarak tasarlanan bu Guess cüzdan modelleri girdiğiniz ortamda daha çok dikkat çekmenizi sağlayacaktır. 

Sevdikleriniz İçin Guess Cüzdan

Sevdiklerinize hediye etmek için de Guess cüzdan modelleri oldukça etkileyici bir hediye olacaktır. Oldukça şık tasarıma sahip olan bu cüzdanlar ile sevdiklerinizin şıklığı katlayabilirsiniz. Kullanışlılığı ve sahip olduğu kalite ile diğer kategorilerde olduğu gibi cüzdan kategorisinde de Guess markası öne çıkmaktadır. 

Günlük ihtiyacın yanı sıra özel günlerde de rahatça kullanılabilecek eçanta Guess cüzdan modellerine kolaylıkla sahip olabilirsiniz. İhtiyacınız fazlası ile giderebilecek özelliklere sahip olan bu cüzdan modelleri ile aynı zamanda markanın sizlere sunmuş olduğu konforu ve modernliği fazlası ile hissedeceksiniz. 

İster el çantası şeklinde isterseniz de çantanızda saklayabileceğiniz şekilde tasarımlara sahip olan bu cüzdanlar istediğiniz rahatlığı karşılamaktadır. Guess cüzdan fiyatları, kullanıcılarına sunduğu kalite ile eştir. Farklı tasarımları ile her kesimden kişinin zevkine fazlası ile hitap etmektedir. Konfor ile şıklığı kullanıcısına aynı anda yaşatmayı başaran bu eşsiz Guess cüzdan modellerine sahip olmak için ürün sayfasından istediğiniz modeli satın alabilirsiniz.  


Banka Logo
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla