Kapat
Dev Kasım
Ana Sayfa Cüzdan ve Kartlık Calvin Klein Cüzdan
Cüzdan; kimlik, kredi kartı, ehliyet, aile fotoğrafı, kâğıt veya bozuk para gibi tek başlarına saklandığında kaybolmaları olası malzemeleri bir arada taşımaya yarayan küçük çanta olarak bilinir. devamını göster
KATEGORİLER
Cinsiyet
Markalar
Renk
FİYAT ARALIĞI

Calvin Klein Cüzdan

%15
Small Leather Goods Kadın Cüzdanı  Siyah
1999.00 ₺
1699.15 ₺
%15
Mini Cüzdan  Grey
1999.00 ₺
1699.15 ₺
%15
Mini Cüzdan  Brown
1999.00 ₺
1699.15 ₺


Calvin Klein Cüzdan

Bu kategoride öne çıkan markalardan olan Calvin Klein cüzdan, özel eşyaların güvenle taşınmasını sağlarken kaliteli ve şık tasarımıyla da kullanıcı beğenisini kazanan farklı boyutlardaki tasarımlarıyla dikkat çeker.


Geniş iç hacminin yanında zamansız tasarımları sayesinde cüzdan modelleriyle iddialı olan marka, her dönem modasını yakalamayı başaran klasik cüzdan modellerine sahiptir. Renklerin profesyonel dokunuşlarla anlam bulduğu Calvin Klein kahverengi cüzdan tasarımın ince ve şık detaylarını en ince ayrıntılarıyla ortaya koyar. Düz kahverengi modelin yanında markanın baş harflerinin yaratıcı bir şekilde yerleştirildiği modeller de kullanıcıların tarzını tamamlar.


Marka, kadın kullanıcılar için tasarladığı modellerde bulunan iki geniş bölme ve ortasında bulunan bozuk para gözüyle oldukça kullanışlıdır. Ayrıca erkek kullanıcılar için tasarlanan cüzdanlar da eskimeyen tasarımlarıyla yeni trendleri yakalama konusunda başarılıdır. Siyahın asil duruşu kemer, anahtarlık ve kartlık ile birlikte takım olarak kullanıldığında ise kombinlere ayrı bir görsel estetik katar.


Genellikle boydan boya çift fermuarlı ve iki büyük gözden oluşan dikdörtgen modeller, oldukça popülerken saplı küçük çanta modellerinden biri olan Calvin Klein pembe cüzdan, ayrıca elde taşımak için küçük bir sapa sahiptir. Büyük çantaların şık bir prototipi olarak tasarlanan cüzdanlar ayrıca arkada yer alan ayrı bir bölmeye sahiptir. Kullanıcılar özellikle sık kullandıkları eşyalarını güvenle o bölmelerde de saklayabilirler

Dikdörtgen büyük formun yanında Calvin Klein mini cüzdan da minimal tasarımları tercih edenler için oldukça uygundur. Mini tasarıma sahip bazı cüzdan modellerinde 4 adet kart yuvasının yanından 1 adet kâğıt para ve ayrıca 1 adette fermuarlı bozuk para gözü vardır. Eko deri malzemeden üretilen mini cüzdanın ölçüleri ise 13x10x2,5 cm’dir. Diğer yandan poliüretandan üretilen model ise çıtçıtlı olarak tasarlanmıştır.

Kullanıcılar küçük çanta tercihlerinde özellikle kullandıkları büyük çantalar ile uyumuna dikkat ederler. Bununla birlikte Calvin Klein kırmızı cüzdanın cezbedici renginin yanında bordo, siyah beyaz, turuncu gibi renklerde farklı boyutlarıyla oldukça şık durur. Cüzdan üzerinde markanın baş harfleri ile birlikte tam adının da yazılı olması ise cüzdana ayrı bir hava katar. 

Elde taşınan klasik cüzdan tasarımlarına omuz askılı ve elde taşınabilen modelleriyle farklı bir boyut kazandıran marka, çanta şeklindeki Calvin Klein pudra cüzdan modelindeki detayların polyester malzeme ile birleşimi ürüne ayrı bir şıklık katar. Taba ve siyahın yanında siyah ve grinin bir arada bulunduğu cüzdan çanta modelleri de kullanıcıların beğenerek kullandığı cüzdan modelleri arasında yer alır.


Zamansız Tasarımlarıyla Calvin Klein Cüzdan Çeşitleri


Cüzdan kullanımı, fiziksel ihtiyacın dışında kullanıcının estetik beklentisine göre de değişir. Bazı erkek cüzdan modelleri, cepte taşımaya uygunken bazı kullanıcılar daha büyük modelleri tercih eder. Bunun yanında cüzdanın üretildiği malzeme ve renk de kullanıcı tercihlerini belirler. Siyah, kahverengi gibi klasik renkler günümüzde de hala bir tercih olsa da yeni trendleri yakalayan renkli cüzdanlar da sıklıkla tercih edilir. 


Markanın kullanıcı beklenti ve ihtiyaçlarına göre ürettiği ürünlerinde kullandığı malzeme kalitesi sayesinde uzun yıllar kullanıma olanak sağlar. Calvin Klein beyaz cüzdan son derece şık görünümünün yanı sıra, kolay kolay leke tutmayan cüzdan modellerindendir. En şık ve özel davetlerin olmazsa olmazları arasında yerini alır. Ayrıca yaz mevsiminde açık renk kıyafet ve spor giyim ile birlikte kullanılır.


Calvin Klein cüzdan seti ise daha çok erkek kullanıcılar için tasarlanmış moda trendlerini yakalayan parçalardan oluşur. Büyük cüzdanın yanında aynı renk ve kalitede küçük kartvizitlik ve anahtarlıktan oluşan set, kullanıcıların her ortamda şık bir görüntü vermesini garantiler. Geniş iç hacme sahip modeller, ayrıca bozuk para bölmeleri sayesinde nakit alışverişlerde sıklıkla ihtiyaç duyulan her türlü bozuk paranın taşınmasını kolaylaştırır. 


Yeşil de modası geçmeyen renklerden olup her tonu kıyafetlerde olduğu kadar cüzdanlarda da kendini gösterir. Calvin klein yeşil cüzdan, 16 adet kredi kartı bölmesine sahiptir. Kâğıt para bölümü ve kimlik gibi belgelerin konulabileceği dar bölme ile küçük tasarımına rağmen önemli ihtiyaçları taşıyabilecek niteliktedir. %100 deriden imal edilen modelde ise yağ yeşili kullanılmıştır. 

Her dönem moda olan farklı renklerden üretilen küçük cüzdanlar ise çanta içinde taşındığı için çok göz önünde olmasa da kullanıcı en azından çantasıyla cüzdanının aynı renk olmasını tercih eder. Siyah birçok renk tonu ile uyum sağladığından en çok kullanılan renkler arasında yer alsa da mavi, mor, beyaz, bej ya da kahverengi cüzdanlar, farklı dokularıyla kullanımı keyifli ürünlerdir. 


Marka, sürdürülebilir kalitesi ve her dönemin trendlerini yakalayan modelleriyle kullanıcılarına her zaman modern bir tarz vadeder. Her ne kadar kıyafetler ilk bakışta kişinin tarzı hakkında ilk ipucunu verse de beraberinde kullandığı aksesuarlar tarzı tamamlayıcı özeliğiyle bilinir. Renk uyumu ve malzeme uyumu, tarzın bütünlüğünü sağlarken uyumu yakalayan her bir parça, farklı ortamlarda belirgin bir tarzla var olmayı garantiler. 

Calvin Klein Cüzdan Modelleri Kalitesiyle Modaya Yön Verir

Her insanın dışardayken yanında olması gerekenler düşünüldüğünde tüm ihtiyaçları bir arada bulunduracak bir çantaya ihtiyaç vardır. Boyut olarak büyük çantalarda her bir kart için özel alan olmadığından çatanın içinde bulmak zordur. Dolayısı ile farklı boyutlarıyla cüzdan tipleri, her bir küçük eşya için ayrı alan bulundurduğunda kullanıcıların tercih ettiği modern ve kullanışlı tasarımlardandır. 


Bazı cüzdan modellerinde kullanılan poliüretan malzeme, pürüzsüz dokusuyla cüzdanın renginin tam olarak ortaya çıkmasını sağlarken Calvin Klein deri cüzdan gibi modellerin deri dokusu, ürüne aynı zamanda klas bir görüntü verir. Dikdörtgen şeklinde üretilen bazı cüzdanlar kağıt para ve bozuk para bölmesinin yanında 2 adet düz bölmeye sahip olup suni deriden üretilmiştir.  Boyutuna rağmen 8 adet kredi kartı cebi vardır. 


Moda renklerin kullanılarak üretildiği cüzdan modelleri, zengin ürün yelpazesiyle kullanıcısına tercih olanağı sunarken Calvin Klein mavi cüzdan, daha çok spor kıyafetlere kattığı renk zenginliğiyle dikkat çeker. Bebe mavisi çift fermuarlı geniş iç hacmiyle kadın kullanıcının keyifle kullandığı modeller arasında yer alırken bazı parlament mavisi modeller, bozuk para gözünün yanında daha geniş eşyaları koymaya yarayan alana da sahiptir.


Calvin Klein bordo cüzdan ise hem erkek, hem de kadın kullanıcılar için üretilen modelleriyle cüzdanda siyah ve kahverengi dışında tercihi olanların seçimidir. Her cüzdan da mutlaka farklı adetlerde kartlık, açık cep, bozuk para ve kağıt para bölümünün olması, ürünün standardizasyon ve müşteri ihtiyaçlarını karşılamadaki başarılı uygulamalarının en iyi birer örneğidir.


Sıcak renkler arasında yer alan bordo cüzdan da deri ve poliüretan gibi farklı malzemelerden yapılarıyla kullanıcılarıyla buluşur. Calvin Klein bej cüzdan ise çıtçıtlı ve fermuarlı modelleriyle her türlü kıyafete uyum sağlayan bir model olup daha çok kadın modasında kullanılır. Desensiz, sunu deriden üretilen çıtçıtlı model, günlük kullanıldığı gibi özel davetlerde de kombin uyumu yakalandığında kıyafete uyumuyla dikkat çeker.


Diğer yandan bunlar, logolu ve fermuarlı model ise farklı dokuların bir arada kullanıldığı birer model olarak kullanıcılarının beğenisini kazanır. Günlük kullanımlarda hem büyük, hem de küçük model tercihi kullanıcı ihtiyacına göre değişir. Kadınlar büyük çanta kullandıklarında daha büyük cüzdan tercih ederken küçük omuz ve sırt çantalarında küçük ya da mini cüzdanlar tercih ederler. Erkek cüzdan boyu biraz daha standarttır.


Bununla birlikte Calvin Klein cüzdan modelleri, portföy olarak da kullanılabilen formlarıyla kadın modasına farklı bir boyut kazandırırken aynı zamanda şık bir görüntü de kazandırır. Birbirinden şık ve kaliteli tasarımlarıyla modaya yön veren cüzdan modellerine siz de rahatlıkla sahip olabilirsiniz. Calvin Klein cüzdan fiyatları her bütçeye uygun rakamlarla kullanıcılara sunulur. Calvin Klein cüzdan indirimleri de belirli dönemlerde uygulanmaktadır. 


Calvin Klein Cüzdan Zengin Ürün Portföyünün Yanında Avantajlı Fiyatlar Sunar


Büyük, orta, küçük, mini çanta şeklinde cüzdan tasarımlarıyla öne çıkan marka, her ortama uygun modeller sunar. Bazı kullanıcılar tercihlerini Calvin Klein küçük cüzdan modelinden yana kullanırken bazı kullanıcılar farkı modellerini gardıroplarında bulundurarak farklı zamanlarda seçenek olarak bulundurmayı tercih ederler. Boyutların yanında renk seçeneğinin de olması kullanıcısına renk olarak da alternatif sunar.


Pek çok kişinin en önemli aksesuarlarından olan çantaların yerini portföy olarak kullanılabilen modellerin almasıyla ise özel günlerde büyük çanta kullanımı zamanla azalmaya başlamıştır. Kullanıcılar, özellikle kıyafetleriyle aynı renk cüzdan kullanarak klas bir şıklık yakalamayı tercih ederler. Bunun yanında ayakkabı ile çantanın aynı renk ya da benzer renk tonlarını yakalaması da modacıların beklentileri arasındadır. 


Calvin Klein cüzdan eçanta tarafından sunulan avantajlı fiyatları sayesinde kullanıcılarına kombinlerine uygun birden fazla modele sahip olabilme olanağı sunar. Bunun yanında erkek cüzdan modellerine ek olarak sunduğu farklı aksesuarlar da şıklığı tamamlama konusunda iddialıdır. Özellikle deri cüzdanlar, marka logosunu da baskı, kabartma, metalik doku gibi farklı şekillerde içeren modelleriyle görsel estetik konusunda da iddialıdır.


Her dönemde farklı renkler dönem modası olarak ortaya çıksa da Calvin Klein siyah cüzdan, modası geçmeyen cüzdan modelleri arasında yer alır. Marka, dönem modası ile birlikte klasik modelleri de kullanıcılarını avantajlı fiyatlarla buluştururken modern ve klasiği bir arada harmanlamanın yanında teknolojinin getirdiği avantajları da ürünlerinde yansıtır ve kullanma konusunda başarılıdır.


Yatay, dikdörtgen, oval geçişli farklı geometrik şekillerde tasarlanan bazı cüzdan modellerinde fermuar detayları dikkat çeker. Bazı modellerde oval tasarıma sahip cüzdanın fermuar ile birlikte hareket eden sapı cüzdanı küçük bir saplı çanta haline getirirken cüzdanı elde taşımayı seven kullanıcılar fonksiyonel sapı sayesinde herhangi bir yerde unutabilme riskine karşı da önlem almış olurlar.


Bazı kullanıcılar deri tercih ederken, bazı kullanıcılar ise deri dışı malzemeleri seçerler. Marka, bu kullanıcılarına farklı malzemelerden üretilen cüzdan modellerini de uygun fiyatlarla sunar. Bu modeller küçük boy cüzdan tercih edenler için idealdir. Sağlam yapıları sayesinde uzun yıllar ilk günkü performansı sunmaya devam ederler. Son derece dayanıklı ve uzun ömürlü ürünlerdir.


Marka, sahip olduğu çeşitli geniş ürün yelpazesiyle yıllarca kullanıcılarının beğenerek kullandığı ürünler üretme konusunda iddialıdır. Ürünler hakkında kullanıcı görüşlerine eçanta Calvin Klein cüzdan yorum sayfası üzerinden ulaşabileceğiniz gibi ürünler hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için ürün sayfasını hemen inceleyebilir, ihtiyacınız olan ürünün siparişini ev konforunuzda güvenle verebilirsiniz.

Banka Logo
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla