eçanta ecanta.com.tr ÜCRETSİZ - Şimdi App Store'da
Kapat
Benetton
Ana Sayfa Cüzdan ve Kartlık Benetton Cüzdan
Şık modellere hayatının her alanında yer veren zevkli kullanıcılar arasındaysanız cüzdan seçenekleri içerisinde de bu tarzınızı sürdürürsünüz. devamını göster
KATEGORİLER
Cinsiyet
Markalar
FİYAT ARALIĞI

Benetton Cüzdan

%30
159.90 ₺
111.93 ₺
Kadın Cüzdanı Camel
%30
159.90 ₺
111.93 ₺
Kadın Cüzdanı Siyah
%30
169.90 ₺
118.93 ₺
Kadın Cüzdanı Pembe
%30
169.90 ₺
118.93 ₺
Kadın Cüzdanı Hardal
%30
129.90 ₺
90.93 ₺
Kadın Cüzdanı Kırmızı
%31
159.90 ₺
109.00 ₺
Kadın Cüzdanı Pembe
%30
129.90 ₺
90.93 ₺
Kadın Cüzdanı Siyah
%30
129.90 ₺
90.93 ₺
Kadın Cüzdanı Yeşil
%30
129.90 ₺
90.93 ₺
Kadın Cüzdanı Hardal
%30
159.90 ₺
111.93 ₺
Kadın Cüzdanı Camel
%30
159.90 ₺
111.93 ₺
Kadın Cüzdanı Kum
%31
159.90 ₺
109.00 ₺
Kadın Cüzdanı Hardal
%31
159.90 ₺
109.00 ₺
Kadın Cüzdanı Yeşil
%30
129.90 ₺
90.93 ₺
Kadın Cüzdanı Kum
%30
169.90 ₺
118.93 ₺
Kadın Cüzdanı Pembe
%30
159.90 ₺
111.93 ₺
Kadın Cüzdanı Pembe
%30
159.90 ₺
111.93 ₺
Kadın Cüzdanı Hardal
%30
159.90 ₺
111.93 ₺
Kadın Cüzdanı Hardal
%30
129.90 ₺
90.93 ₺
Kadın Cüzdanı Camel
%31
159.90 ₺
109.00 ₺
Kadın Cüzdanı Mürdüm
%30
169.90 ₺
118.93 ₺
Kadın Cüzdanı Hardal
%31
159.90 ₺
109.00 ₺
Kadın Cüzdanı Camel
%30
169.90 ₺
118.93 ₺


Benetton Cüzdan Bundan dolayı Benetton, kaliteli ve dayanıklı bir cüzdan markası olarak sayfamız aracılığı ile karşınıza çıkar. Sizlerin kolay kullanımını düşünerek tasarlanan bu şık cüzdan modelleri oldukça kullanışlı ürünlerdir. Bu kullanışlı seçeneklerin ise çeşitli renkleri ve modelleri bulunur.

Çeşitli renklere ve zevklere hitap eden, oldukça farklı tarzlarda bulunan cüzdanlara dönem dönem rastlarsınız. Soluk ve mat renklerden tutun da canlı ve parlak tarzlara kadar farklı farklı cüzdan modelleri kullanıcılarla buluşur. Bundan dolayı da her rengi ve modeli Benetton cüzdan seçenekleri ile bulmanız mümkündür. Benetton ile şık ve kaliteli dizayndaki ürünleri avantajlı seçeneklerle elde edebilirsiniz.

Modern cüzdan seçenekleri ile kullanıcıları buluşturan Benetton, şık modelleri eçanta kalitesi ile karşınıza çıkarıyor. Bir cüzdan seçerken dayanıklı olmasının yanında ise dikkat edilen kullanacak olduğunuz işlevdir. Eğer kartlarınız çoksa çok kartlıklı geniş bir Benetton modeli cüzdan seçimi konusunda işinizi görebilecektir. Bunun yanı sıra yanınızda nakit taşımayı seviyorsanız yine hacimli bir cüzdan modelini beğenebilirsiniz.

Farklı dokunuşlar hayatlarında yer etsin isteyen kullanıcılar için United colors of Benetton cüzdan modeli, oldukça ilgi gören modeller arasındadır. İçerisinde ihtiyacınıza kadar bölmesi olan, şık ve kolay kullanılabilir çeşitler arasında yerini alır. Benetton bu bakımdan sizler için oldukça şık ve estetik ürünleri kullanımınıza sunar. Benetton küçük cüzdan çeşitleri içerisinde karşınıza çıkabilecek modeller arasındadır.

Kaliteli ve modern seçenekleri görmek ve kullanmak isteyen kullanıcılar için son derece zarif cüzdan modelleri arasında olan Benetton kırmızı cüzdan modelleri ile de kullanıcıların beğenisini topluyor. Kırmızının çok canlı bir renk olduğunu düşünenler ise Benetton siyah cüzdan seçeneklerini bırakmıyor. Bundan dolayı da pek çok renk içerisinden zevkinizi ve tarzınızı yansıtan en şık modelleri seçmek bu anlamda sizlere kalıyor.


Benetton Cüzdan Modelleri ile Her Dönem Tarz Kalın

Her yaş grubuna yönelik farklı beğenileri ve seçenekleri bir araya getiren Benetton cüzdan ürünleri, sizlerin zevkini ve beğenisini gözeterek en kaliteli modelleri sunar. Bu anlamda da her döneme imzasını atan tarz seçenekleri bulmak oldukça kolaydır. Kullanışlı ve modern çizgileri olan şık tasarımlara Benetton marka cüzdanlar ile kaliteye imza atabilirsiniz.

Benetton cüzdan fiyatları piyasaya göre değişkenlik gösterir. Bundan dolayı da her bütçeye uygun bir cüzdan bulmak Benetton ile oldukça kolaydır. Konforlu kullanımı ve kolay taşınabilir modeli ile evden çıkarken hemen alıp kullanabileceğiniz işlevsel tasarıma sahiptir. Sırf bu yüzden bile pek çok kullanıcının ortak beğenisine sunulmuş, oldukça kaliteli bir cüzdan modelidir.

Renkler içerisinde mavi sevenler için Benetton mavi cüzdan, yeşil sevenler için Benetton yeşil cüzdan ve hatta sarı sevenler için de Benetton sarı cüzdan seçenekleri ile tam bir gökkuşağı cümbüşü yaratıyor. Sizlerin renkli zevklerini esas alan bu marka ile artık şıklığın ve nitelikli ürünlerin uzun yıllar kullanıma uygun olması da mümkün oluyor. Bu anlamda da modayı yakalamak isteyen kullanıcılar bu seçenekleri severek tercih ediyor.

Trendleri yakalamak istiyorsanız, tasarımı şık bu ürünler içerisinde Benetton yazılı cüzdan modellerini severek tercih edebilirsiniz. Popart ya da klasik yazılı modelleri sizler için Benetton karşınıza çıkarıyor. Bundan dolayı da oldukça kaliteli ürünleri edinmek istiyorsanız sizler de şık ve modern dokunuşlara Benetton sayesinde imza atabilirsiniz. Bu sayede hem ihtiyacınıza yönelik hem de nitelikli bir cüzdana sahip olacaksınız demektir.

Cüzdanlar kimi zaman yalnızca para koymak için kullanılmaz. Bu anlamda da kart ya da fotoğraf gibi küçük eşyalarınızı koymak için de cüzdanlardan faydalanırsınız. Kimi zaman ise hemen arka cebinize sığabilecek modelleri tercih edersiniz. İşte bu noktada Benetton istediğiniz ölçülerde ve boylarda şık ve kaliteli cüzdanları sizlerle buluşturur. Bundan dolayı da alıcı kitlesini iyi tanımasından dolayı her zevke ve renge hitap eder.

Benetton mini cüzdan modelleri bu modeller içerisinde en sık kullanılanlar arasında yerini alır. Benetton taba cüzdan rengi ya da açık renk sevenler için Benetton pembe cüzdan rengi gibi seçeneklerde bu mini cüzdanlar karşınıza çıkar. Bunun yanında büyük boy cüzdanları yaygın olarak kullanıyorsanız, bu renkleri büyük boy cüzdan modelleri için de rahatlıkla bulabilirsiniz.

Gözünüze hoş gelen pek çok modelin kaliteli ve nitelikli bir cüzdan ile buluştuğu bu noktada, Benetton platin cüzdan modelleri de şık duruşu ve gösterişli havası ile öne çıkan seçenekler arasına yerini alır. Bundan dolayı cüzdan tercihlerinin her zevke ve her kişiye göre değiştiğini düşünürseniz sizler de Benetton’un renk renk modelleri içerisinden kendinize en uygun olan seçeneğe kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.


Benetton Cüzdan ile Anılarınızı Taşıyın

Dünya üzerindeki pek çok insan anılarının kalıcı olmasını ister ve bu konuda fotoğraflar çektirir. İşte bu noktada sizler için önemli küçük fotoğrafları Benetton cüzdanlarınızın içerisinde her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz. Gittiğiniz her yere kolay bir şekilde götürebileceğiniz bu şık malzemeler, sizler için oldukça kullanışlı ürünler olacaktır. Bundan dolayı da uzun yıllar severek kullanabileceğiniz ürünler halini alacaktır.

Benetton yumuşak cüzdan modelleri ile kullanıcıların oldukça ilgili olduğu ürünler üretir. Bunun yanında kolay kullanılabilen modeller olması da Benetton cüzdanları kullanıcıların ilgisini çekecek şekilde karşılarına çıkarıyor. Tasarım konusunda fark yaratan cüzdan modellerine de bu anlamda Benetton ile kavuşmak sizler için mümkün oluyor.

Havalı duruşu ve şık dokusu sayesinde Benetton’un cüzdan modelleri, sizler için son derece kaliteli modeller arasında yerini alır. Modern dokunuşları ve her ihtiyaca yönelik olması bakımından bir çanta içerisinde bulunması gereken temel malzemelerden biri olan Benetton cüzdan, oldukça şık bir yapıya sahiptir. Kaliteli malzemeler içerisinde anılarınızı taşımanız bakımından bu cüzdan modeli son derece modern bir üründür.

Benetton logo baskılı cüzdan modeli, markayı cüzdanlarında göstermek isteyen şık tarza sahip kullanıcılar için uygundur. Bu bakımdan da zevkli modelleri seven pek çok kullanıcının beğenerek kullandığı bir cüzdan markasıdır. Kaliteli ürünler olarak sunulan Benetton cüzdan eçanta farkıyla kullanıcılarına rahatlıkla ulaştırılmaktadır. Modern ve kaliteli modeller arasında logolu cüzdan seçeneklerinden memnunsanız Benetton’un logo baskılı modellerini oldukça seveceksiniz demektir.

Benetton cüzdanlar içerisinde ehliyet, kimlik, farklı kartlarınız ya da nakit paralarınızı güvenli bir şekilde bulunabilir. Sağlam yapısı ve kaliteli dikiş özellikleri sayesinde güvenilir ürünler arasında yerini alan cüzdan modeli, sizlerin beğenisine yönelik olarak tasarlanır. Bu bakımdan da çeşitli zevklerin ve modellerin bir araya geldiği kaliteli bir marka olarak karşınıza çıkar.

Tasarım konusunda modern çizgiler ile klasik dokunuşları birleştiren Benetton markası, gösterişli ve şık görünümü ile kullanıcıları buluşturur. Klasik siyah ve kahverengi tonlarının yanında çeşitli tarzlarda ve modellerde cüzdanları karşınıza çıkaran Benetton, bu anlamda oldukça farklı bir çizgide ürünler üretir. Bundan dolayı da çeşitli tarzlarda ve renklerde ürünler ile kullanıcıların beğenisine sunulur.

Cüzdan seçimi konusunda Benetton modelleri oldukça dayanıklı ve uzun süre kullanıma uygun modeller içerir. Pek çok farklı tarza ve zevke yönelik ürünleri karşınıza çıkarır. Ebat olarak hem büyük hem de küçük ebatlarda karşınıza çıkardığı cüzdan modelleri ile çeşitli dokularda bulunur. Seçtiğiniz çeşitli renkler ve desenler arasında en çok sizi yansıttığını düşündüğünüz model konusunda kolaylıkla karar verebilirsiniz.


Şık Tasarımları ile Benetton Cüzdan Seçenekleri

Cüzdan seçiminde dikkat edilmesi gereken konulardan biri dayanıklı malzemeden yapılmış olmasıdır. Bundan dolayı da deforme olmayan kaliteli yapıda cüzdan seçenekleri sık sık tercih edilir. Şık tasarımları ile dayanıklı yapıları olan cüzdanlar içerisinde Benetton beyaz cüzdan modelleri oldukça beğeni toplayan kaliteli cüzdan seçeneklerinden biri olarak karşınıza çıkar.

Benetton askılı cüzdan modelleri bu anlamda hem askılı bir kartlık olarak hem de çantalarınızın içerisinde pratik olarak kullanabileceğiniz ürünler olarak oldukça uygun modellerdir. Bundan dolayı da kullanıcıların sık bir şekilde kullandığı modeller arasında yerini alır. Kıyafetleriniz ve aksesuarlarınızla kolay bir şekilde kombinleyebileceğiniz bu cüzdan modelleri tam anlamıyla küçük bir çanta görevi görecektir. Bundan dolayı da kullanımı oldukça kolaydır.

Sizlerin standart ürünler içerisinden en işlevsel cüzdanlarla buluşmasını sağlayan Benetton lacivert cüzdan modelleri ile karşınıza çıkıyor. Piyasadaki pek çok cüzdan modelinin yanında stil sahibi cüzdan çeşitlerinden biri olan Benetton markasının cüzdanları bu anlamda ihtiyaçlarınıza yönelik ürünler olarak karşınıza çıkar. Kumaş yapısının kalitesi ve sağlam dikişleri ile oldukça beğeni toplar.

Kolaylıkla kullanabileceğiniz bir portföy çanta niyetine bir cüzdan istiyorsanız Benetton bu anlamda da sizleri oldukça memnun edecek modeller ortaya koyar. Bundan dolayı da cüzdan modelleri içerisinde Benetton sizlerin kaliteli ürünler içerisinden dilediğinizi seçebilmeniz konusunda ürün yelpazesini geniş tutar. Bu geniş ürün seçeneklerine kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. 

Modern seçenekler ile şık duruşları birleştiren Benetton, cüzdan modelleri içerisinde hoş seçenekleri sizler ile buluşturuyor. Benetton deri cüzdan modelleri de bu modeller arasında şık ve dayanıklı yapısı ile karşınıza çıkıyor. Bundan dolayı kaliteli ve uzun süre kullanıma uygun modelleri tercih eden kullanıcılar Benetton’un bu şık cüzdan modelleri içerisinde dilediğini tercih edebilirler.

Renk konusunda geniş bir yelpazesi bulunan Benetton deri cüzdan modelleri hem erkek hem de kadın kullanıcılar tarafından sevilerek tercih edilen modeller arasında yerini alıyor. Sizler için oldukça kaliteli ürünleri tarzınıza göre karşınıza çıkaran bir markadır. Bundan dolayı da Benetton markası, son derece şık ve işlevsel ürünleri ile kullanıcıların beğenisini toplar. Dayanıklı şeffaf bölmeleri ve kartlıkları sayesinde şık ve konforlu bu ürünleri kullanırken sizler de memnun kalırsınız.

Her mevsim bu mevsime uygun renklerle cüzdanlarınızı kombin edebileceğiniz gibi, renkleri her mevsim dilediğini şekilde de kullanabilirsiniz. Bu bakımdan Benetton mor cüzdan seçenekleri oldukça sık tercih edilen bir cüzdan rengi olarak karşınıza çıkar. Bundan dolayı da hem parlak hem de mat renkler ve dokularla kullanıcılarla buluşur. Şık tasarımları ve duruşları ile Benetton cüzdan çeşitleri ilgi çekicidir.

Baskılı modellerin yanında kabartma seçenekler, yazılı seçenekler ve daha pek çok çeşit model kullanıcıların beğenisine sunulur. Cırt cırtlı modelleri, fermuarlı seçenekleri ve çıt çıtlı pek çok farklı modeli ile eçanta Benetton cüzdan seçeneklerini karşınıza kaliteli yapısı ile çıkarır. Bundan dolayı da modern dokunuşların cüzdanlarla birleşmesi bakımından son derece estetik bir duruşu olan kaliteli ürünleri sizlerle buluşturur.

Banka Logo
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla