Kapat
Barem
Ana Sayfa Aksesuar Çorap
KATEGORİLER
FİYAT ARALIĞI

Çorap

"Aradığın kriterde herhangi bir sonuç bulunamamıştır.."

Ana sayfaya dönmek için tıkla..
POPÜLER MARKALAR
POPÜLER ARAMALAR


Çorap

Günlük hayatta en çok kullanılan eşyalar arasında yer alan çoraplar, yaz kış ihtiyaç duyulan bir ürün olarak karşına çıkıyor ve her evde çeşitli şekillerde mutlaka yer buluyor. Model tercihleri kişisel zevklere bağlı olsa da genel olarak çorap temel bir ihtiyaç olarak herkes tarafından kullanılıyor. 


eçanta ismi seni yanıltmasın, burada tarzına uygun çoraplar da bulman mümkün. Üstelik çeşitli tarzlara ve ihtiyaçlara yönelik söz konusu çoraplar eçanta aracılığıyla kaliteli ürün ve uygun fiyat avantajlarıyla kapına kadar geliyor!


Çeşitli bütçelere uygun çorap fiyatları alternatiflerinin yer aldığı eçanta’da satın alacağın çorabın fiyatı ne olursa olsun, 1 çift çorap da alsan kargo ücreti her alışverişte yalnızca 1 TL oluyor!

Tarzını Yansıtan Rengarenk Çorap Modelleri eçanta’da!


Zaman içinde çorabın temel bir ihtiyaç haline gelmesi bu ürünün çeşitli modellerinin tasarlanmasına, üretilmesine, satılmasına ve kullanılmasına zemin hazırlıyor. Yazlık, kışlık, klasik, spor çorap gibi farklı tarzlarda ve farklı ihtiyaçlara yönelik üretilen çoraplardan kendine uygun olanı seçmeden önce yazımızı okumanı ve modellere göz atmanı öneriyoruz. Zira her kategoride olduğu gibi burada da alışverişin sırasında sana yardımcı olacak bilgiler mevcut.


Muhtelif çorap modelleri arasından ilk sıra renkli ve eğlenceli modellere ait. Kalp, puzzle, elma, nar, çilek, portakal gibi çeşitli desenlerle süslü veya kareli, çizgili gibi daha düz tasarımlara sahip bu modeller; pek çok kıyafetinle uyum içinde giyebileceğin tasarımlarıyla dikkat çekiyor ve oldukça ergonomik bir kullanım sunuyor. Bu eğlenceli modelleri kendin kullanabileceğin gibi bir hediye seçeneği olarak değerlendirip sevdiklerine keyifli bir armağan sunman da mümkün oluyor. Daha çok soket çorap tarzında olan bu modeller, kış kullanımına veya görece serin havalarda kullanıma uygun görünüyor. 


Renkli tasarımların tam tersi olarak hem kadın hem erkek kullanımına uygun olsa da çoğunlukla erkekler tarafından tercih edilen siyah çorap modelleri, klasik bir kullanım sunuyor. Takım elbise gibi daha resmi ve klasik kıyafetlerle tercih edilen bu çoraplar sayesinde sade ve şık bir görünüm elde etme şansın oluyor. Genellikle erkek çorap modelleri arasında sayılan bu çoraplar, babet veya soket çorap gibi çeşitli formlarda satışa sunulabiliyor. 

Kadınların yaz günlerinde ayakkabı giyerken veya şık elbiselerinin altına açık renklilerinden tercih ettikleri ince çorap modelleri, kurtarıcı bir parça oluyor. Hassas bir kullanım gerektiren bu modeller, kadın çorap modelleri arasında yer alıyor.


Kurtarıcı parça olarak kullanılan bir diğer model ise babet çorap alternatifi oluyor. Yaz mevsiminde babet giymeyi seven ama çorapsız da asla yapamayanların tercih ettikleri bu modeller, ayakkabının altından görünmeden çorap ihtiyacını karşılıyor. 


Kışlık modeller arasında sayılan uzun çorap, yün çorap, diz üstü çorap çeşitleri ayağını daha sıcak tutmak isteyenler tarafından sıkça tercih ediliyor. 

Çeşitli Avantajlarıyla ve İncelikleriyle Çorap Kullanımı


Yazın terletmeyen, kışın üşütmeyen kaliteli ipliklerden üretilen çorapları kullandığında ayağını hava şartları gibi dış etkenlerden ve ayakkabılardan korumuş olursun. 


Kış mevsiminin soğuk hava şartlarına karşı seni koruyan bir çorap tercih etmen, hastalıklara karşı daha dirençli olmanı sağlar. Vücut ısını korumana yardımcı olan yün çorap bu noktada doğru bir tercih olabilir. 


Yaz mevsiminde ise terlemeye karşı önlem almak amacıyla bir çorap seçmen gerekir. Böylelikle ayak sağlığını korumuş olur, istenmeyen kokulardan da kurtulursun. 


Ayak mantarını, terlemeyi ve başka hastalıklara yakalanmayı önlemesi dışında çeşitli çorap modelleri arasından tarzına, kıyafetine, bulunduğun ortama uygun bir çorap seçmen kombinlerini tamamlama noktasında da sana avantaj sağlar. 


Uzun çorap ya da soket çorap gibi daha spor tarzda üretilmiş bir çorabı günlük olarak tercih etmen gerekirken ince çorapları daha şık kıyafetlerinle tercih etmen gerekir. Bu da tarzlara ve ortamlara uyum sağlamanın bir örneğidir.
Banka Logo
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla