Kapat
Barem
Ana Sayfa Markalar Columbia
KATEGORİLER
FİYAT ARALIĞI

Columbia

"Aradığın kriterde herhangi bir sonuç bulunamamıştır.."

Ana sayfaya dönmek için tıkla..
POPÜLER MARKALAR
POPÜLER ARAMALAR


Columbia Çantalarla Outdoor Özgürlüğü

Spor tutkunlarının bir numaralı tercihi olan Columbia çanta modelleri özelinde outdoor aktivitelerle ve sporlarla uğraşanların vazgeçilmez markaları arasında yer alıyor. Özel teknolojilerle üretilen Columbia çanta modelleri, aynı zamanda bir tasarım harikası olarak da ön plana çıkıyor. Aynı kalite Columbia’nın tüm ürünlerinde ve tüm çanta modellerinde söz konusu. Outdoor tekstil endüstrisinde lider marka, çantalarıyla kullanıcılara ergonomi ve rahatlığın mükemmel karışımını özenle sunuyor.  Columbia Omni-Tech ve Columbia Omni-Shield teknolojileri, kesinlikle su geçirmiyor. Columbia kadın çanta Columbia erkek çanta modelleri ise kadın ve erkekler için özel tasarımlara sahip.

Özel kumaşları, dayanıklılığı, sağlam duruşu ve fonksiyonel kullanım alanlarıyla Columbia çantalar, diğer çantalara kıyasla gözle görülür ölçüde fark yaratarak öne çıkıyor. Tüm ürünlerinde üstün performans gözeten Columbia, vadettiği konforu gerçekten sunarak kullanıcılarında vazgeçilmez bir aidiyet duygusu yaratıyor.

Columbia ürünleri, Columbia sırt çantası, Columbia kadın ve erkek modelleri olarak, farklı tarzlara, farklı kullanım alanlarına ve farklı ihtiyaçlara verimli cevaplar veriyor.

Kaliteyle birlikte rahatlık ve konfor beklentilerini de karşılayan  Columbia çantaları ecanta.com.tr üzerinde uygun fiyatlarla bulmak mümkün.

 

Banka Logo
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla