Kapat
Vans x The Simpsons
Çekçekli Okul Çantası
Ana Sayfa Okul Çantası Çekçekli Okul Çantası
Okul çantası çeşitleri anaokulundan liseye kadar her aşamada çocukların yardımcısı oluyor. Kitap, defter, kalemler, suluk ya da tablet gibi eşyaların kolayca taşınmasına olanak tanıyan modeller farklı tasarımlarda üretiliyor. devamını göster

Cinsiyet

Markalar

Renk

FİYAT ARALIĞI

Çekçekli Okul Çantası

%54
Box Mixed Up Tekerlekli Anaokulu Çantası Yeşil - Siyah
%50
Box Signature Tekerlekli Anaokulu Çantası Kırmızı
289.90 ₺
144.90 ₺
%49
Box True Love Tekerlekli Anaokul Çantası Pembe - Mavi
289.90 ₺
148.00 ₺
%14
Check Lmq 95 Tekerlekli İlkokul Çantası Siyah
%45
Box Shine Tekerlekli Anaokulu Çantası Pembe
289.90 ₺
159.90 ₺
%49
Spiderman Salto Wal Tekerlekli İlkokul Çantası Mavi
%50
Salto Destin Tekerlekli İlkokul Çantası Lacivert
%45
Box True To Tekerlekli Anaokulu Çantası Buz Mavisi
%47
Dedektifler Ve Şakir Korsan Tekerlekli Sırt Çantası Gri
%24
Dinazor Desenli Tekerlekli Sırt Çantası Lacivert
359.90 ₺
274.90 ₺
%24
Timsah Desenli Tekerlekli Sırt Çantası Siyah
359.90 ₺
274.90 ₺
%24
Tekerlekli Sırt Çantası Koyu Yeşil
359.90 ₺
274.90 ₺
%15
Tekerlekli Sırt Çantası Lacivert
312.75 ₺
265.84 ₺
%28
Tekerlekli Sırt Çantası Kırmızı
249.90 ₺
179.90 ₺


Çekçekli Okul Çantaları

Okul çantası çeşitleri anaokulundan liseye kadar her aşamada çocukların yardımcısı oluyor. Kitap, defter, kalemler, suluk ya da tablet gibi eşyaların kolayca taşınmasına olanak tanıyan modeller farklı tasarımlarda üretiliyor.

Çekçekli okul çantası çeşitleri de anaokuluna ya da ilkokula giden çocuklar için pratiklik ve rahatlık sunuyor. Çekçekli okul çantası ilkokul çeşitleri gibi çekçekli ortaokul çantası modelleri de kullanışlılığı ile öne çıkıyor.

Çekçekli okul çantası seçimi

Okul çantaları çekçekli kategorisi altında yer alan anaokulu çantaları ve ilkokul çantaları tekerlikli ve çekme saplı tasarımları ile çocuklara destek oluyor. Tekerlekli okul çantası çeşitleri çocukların sırtında ağırlık yapmıyor. Erkek çekçekli okul çantası ve kız çekçekli okul çantası çeşitleri geniş renk yelpazesi ile de dikkat çekiyor.

Pembe, mor, çiçek desenli ya da kız çocukların en sevdiği çizgi film karakterleri ile bezenen çekçekli anaokulu çantası çeşitleri ve çekçekli ilkokul çantaları kız çocuklarından tam not alıyor. Daha koyu renklerde tasarlanan, araba veya erkek çocukların beğendiği süper kahramanlarla donatılmış modeller ise erkek çocukların ilk tercihi oluyor. 

Çekçekli okul çantası fiyatları

Çekmeli okul çantası çeşitleri geniş hacimleri ile okulda olması gereken tüm eşyalar için yeterli alan sunuyor. İç kısımda bulunan bölmeler okul eşyalarının çantaya düzenli bir şekilde yerleştirilmesine olanak tanıyor. Çek çek okul çantası modellerinin dış tarafta bulunan fermuarlı ön cepleri ve yan cepleri kalem, kalemlik gibi küçük eşyalar için kolaylık sağlıyor.

Okul çantası çekçekli modeller tek ya da çok renkli tasarımları ile tercih alanını genişletiyor. Sadelikten hoşlanan çocuklar tek renk modellerden gözünü alamıyor. Çok renkli ya da baskılı tasarımlar çocukların renkli dünyalarına mükemmel bir şekilde ayak uyduruyor. Sen de ecanta.com.tr'de yer alan sayısız modeli inceleyebilir ve avantajlı çekçekli okul çantası fiyatları ile dilediğini satın alabilirsin. 

Banka Logo
WhatsApp Sipariş
Çalışma Saatlerimiz
Hafta İçi 09.00 - 17.00
Cumartesi 09.00 - 13.00
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla