Kapat
Barem
Ana Sayfa Markalar CAT
KATEGORİLER
FİYAT ARALIĞI

CAT

"Aradığın kriterde herhangi bir sonuç bulunamamıştır.."

Ana sayfaya dönmek için tıkla..
POPÜLER MARKALAR
POPÜLER ARAMALAR


Özgür yollarda güvenli arkadaşın, Cat Çanta!

Sırt çantası modellerinde özgür ruha sahip herkesin ilgiyle takip ettiği Cat çanta modelleri sokakta, yürüyüşte, gezide, her ana eşlik ediyor. Profesyonel çalışanlar için daha klasik modelleri de olan Cat, herkese ulaşmayı hedefliyor. Çarpıcı çizgileri ve alternatif renklerdeki Cat sırt çantası modelleri özellikle gezginlerin bir numaralı tercihi olarak yerini alıyor. Cat klasik bir tarza sahip olanlar için de daha sade modeller üretiyor. Cat çantalarda her eşya kolaylıkla organize edilebilir ya da spor ayakkabılarla uzun yürüyüşlerde ihtiyaç olan her şeyi taşır.

Her yaştan ve her tarzdan Cat çanta severler, ecanta.com.tr üzerinden hayattaki her anlarına uyan bir Cat çanta edinebilirler. 

Geniş renk yelpazesinin yanı sıra, sıra dışı desenleri ve özgür çizgileriyle de dikkat çeken marka, kullanışlı çantaları modern yorumlarla sunuyor. Konforlu ve ayrıcalıklı taşıma özellikleriyle eşyalar güvenle ve rahatça taşınabilir.

Kullanıcı odaklı tasarımlar sunan marka: Cat Çanta!

Kalite beklentisini de en üst düzeyde karşılayabiliyor. Fermuar detaylarının ön planda olduğu Cat çanta modelleri arasında sırt çantalarının yanı sıra omuz çantaları da yer alıyor. Kullanıcı ihtiyacına göre doğru bir organizasyonla kategorize edilen Cat çanta modelleri kullanım alanına göre doğru alternatifler sunuyor.

Dinamik bir görünüm, sportif bir tarz, modern bir duruş sergilemek isteyen herkesin öncelikli tercihi Cat çantalar oluyor. Cat çapraz askılı çanta ve Cat sırt çantalarını da özgürlüğüne düşkün olanlar keyifle taşıyor.

Hayata renk ve enerji katmak, gezgin ruhu yansıtmak ve çanta taşımayı kişinin stilinin bir parçası haline getirmek vizyonuyla çanta üreten Cat, farklı model ve çeşitleriyle ecanta.com.tr’de!

Banka Logo
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla