eçanta ecanta.com.tr ÜCRETSİZ - Şimdi App Store'da
Kapat
Yeni Sezon
Cars
Ana Sayfa Markalar Cars
Cinsiyet
Markalar
Renk
FİYAT ARALIĞI

Cars

%26
Hawk Coming Up Fast Erkek Çocuk Kalemlik  Siyah - Kırmızı
%22
Echo Rust Eze Erkek Çocuk Beslenme Çantası  Kırmızı
239.90 ₺
185.28 ₺
%29
Hawk Coming Up Fast Erkek Çocuk İlkokul Çantası  Siyah - Kırmızı
%22
Loft Rocket Racing İlkokul Çantası  Kırmızı
239.90 ₺
185.28 ₺
%25
Salto Masters Beslenme Çantası  Kırmızı
%28
Çekçekli İlkokul Çantası  Siyah
169.90 ₺
120.94 ₺
%16
Echo Coming Up Fast Erkek Çocuk Beslenme Çantası  Siyah - Kırmızı
59.00 ₺
49.50 ₺


Rengârenk Cars Çocuk Çantaları

Okul çantaları, okula başlayan çocukların en önemli ihtiyacı. Kitapların, defterlerin ve okul araç-gereçlerinin taşınmasına ve vücut dengesinin korunmasına yardım eden çocuk okul çantaları, ilgi çeken renkli tasarımlarıyla çocukların gönlünü kazanıyor. Kitap, defter dışında bilgisayar, cüzdan, tablet ya da diğer okul ihtiyaçlarını taşımak için de yardımcı olan okul çantaları konusunda çocuklar genelde tercihlerini lisanslı ürünlerden yana yapıyor.

Geniş iç tasarımı ve fermuarlı bölmeleriyle Cars, çanta içindeki karışıklığı engelleyen okul çantaları modelleri üretiyor, çocuklar için pratik kullanım avantajı sağlıyor. Çocuklar okul heyecanını ve neşesini en sevdikleri kahramanlarla beraber yaşamayı tercih ediyor.

Disney karakterlerinin yer aldığı lisanslı çantalar, çocuklara okulu ve dersleri daha çok sevdiriyor. Cars çantalar ve karakter figürlü çantalar, okul çantası olarak çocukların bir numaralı tercihi oluyor.

Birbirinden renkli ve eğlenceli karakterler!

Okul çantaları, okul çağındaki çocukların hem en yakın arkadaşı hem de eğlencesi oluyor. Cars karakterlerinin yer aldığı çantalar çocukları çok mutlu ediyor. Süper kahramanlı ve çizgi karakterli okul çantaları çocuklar arasında çok moda!

Çocukların en sevdiği çizgi film karakterlerini içeren Cars çantalar ecanta.com.tr üzerinde rahatlıkla ve indirimli fiyatlarla bulunabiliyor.

Banka Logo
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla