Kapat
Bot Fırsatları
Ana Sayfa Vans Çanta
Vans çanta orijinal ve yalnızca kendi modern kişilik çizgisinde modaya yön veren Vans, ürettiği ve tasarladığı tüm ürünlerde tüketicilerin dikkatini çekiyor. devamını göster
Cinsiyet
Markalar
Renk
Beden
FİYAT ARALIĞI

Vans ÇantaVans Çanta 


Kalıpların ve sınırları zorlayan tasarımlar alıcılar tarafından daima beğenilip istenilen tüm ortamlarda dikkatleri üzerine toplayarak kullanımını sürdürüyor. Yalnızca özgür ruhlu ve tarzını arayan kullanıcılar için değil klasik tarza ve modern dünyanın akışında olan kullanıcılar için oldukça ön planda olan bir tasarımları vardır.


Vans okul çanta ile kısıtlamalar ve dayatmalar olmadan özgürce sergilenebilen kişilikler... Vans okul çantaları gençlik ruhunu, kendi kişiliğinizi yansıtabileceğiniz tasarımları sizler için sergilemekten mutluluk duyuyor. Tercihinize göre hem geniş ve ferah çantalar hem de ufak ve özgün çantalar okulda, kafeteryada, sınıfta ya da öğretmenler odasında size eşlik ediyor.


Vans damalı çanta siyah ve beyazın klasik ve kaçınılmaz uyumu olarak adlandırılabilir. Fakat Vans kalıplara sığmadan herkesin kendi özgünlüğüne erişmesini kolaylaştırıyor. Farklı ve klasiğin kaçınılmaz dengesini damalı koleksiyonunda rahatça bulabilirsiniz. Günlük hayatta size en iyi konfor ve kaliteyi verecek olan tasarım yine sizlerin tercihindedir.


Vans old skool çanta tasarımın motif ve desen kaplamasından daha fazlası haline gelmiş halidir. Sade ve basitliği Vans tasarımcıların gözünden görmenizi sağlayan ve çantaların en zahmetsiz hali olan old skool serisinin konforlu duruşunu deneyimleyebilirsiniz. Kullanım alanları sınırsız ve klasik tarzdan uzak kendine ait bir bütünlüğü olan çantalar kullanıcılar açısından en çok tercih edilen modeller arasındadır. 


Vans off the wall çanta genç tüketicilerin dikkatini çekmekle beraber orijinal ve yalnızca kendi çizgisinde olmasıyla alıcılığını arttırıyor. Yalnızca özgür ruhlu ve kendiniz olmak gibi bir amacınız varsa Vans çantalarının farklılığı deneyimleyebilirsiniz. Tasarım çantaların üzerinde bulunan kaykay sembolü, Vans’ın kendi logosu haline gelecek kadar tanınmış ve kendini pazarlayabilen bir model haline gelmiştir. Estetik ve özgün Vans off the wall çantaları için tarzınızı takip edin. 


Vans old skool sırt çantası tüm ürünlerinizi, eşyalarınız, kitaplarınızı, evraklarınızı, belgelerinizi ya da uygun ölçülerde olan bilgisayarınızı bile rahatlıkla sığdırabileceğiniz çanta modellerinin öncü serisinden biridir. Üzerinde bulunan marka logosu ile çantalara sadeliğin hoş bir görüntü kazandırdığını kanıtlayabilir, sizlere ve bulunduğunuz tüm mekanlarda özünüzü korumanız için size yardımcı olabilmektedir.


Sevdiğiniz Karakterlerin Vans Çantalarla Buluşmasına İzin Verin


Vans Simpson çanta sizi iyi hissettirecek ve sevdiğiniz karakterlerin bulunduğunuz ortamda yanınızda olmasını sağlayacak nadir koleksiyonlardan biridir. En sevilen ve her daim gündemde olan bu figürler sevenleri için en çok beğenilenler arasında yer alacaktır. Tercihe göre damalı desenler üzerine işlenmiş olan Simpson karakterleri çok satanlar listelerinin ezber bozan başlıklarından biridir. 


Vans omuz çantası yeni sezon gösterimleri esnasında ilgi ve tercihin en çok olduğu kategorilerdendir. Sınırsız ve göz dolduran tasarımlar en beklenmedik anlarda eliniz altında bulunmasıyla siz ortamdan ayıracak en iyi tarzın siz olduğunu gözler önüne serecektir.  


Eçanta Vans çanta modelleri renk geçişlerinin özenle seçilerek çantalara işlenmesiyle bilinmektedir. Tek renkle bile farklılık yaratıp orijinalliğin simgesi olarak nitelendirilen çantalar Vans dünyasında mevcuttur. Tüm modelleri ile her mevsim ve her uyumla yakalayabileceğiniz klasik tarza sahip olabilirsiniz yada gerçekçi ve korkusuz olduğunuzu belli eden iddialı çantalarla ilgi odağı olarak tarzınızı vurgulayabilirsiniz. Berelerden güneş gözlüklerine, evraklardan ders kitaplarına kadar tüm ihtiyacınızı sağlayabileceğiniz modelleri kendi tarzınıza buluşturabilirsiniz. 


Vans kamuflaj çanta yeşil ve hâkî fonlarının geçişlerinin uyumlu halini yansıtmaktadır. Yalnızca birkaç ton farkı ile dizayn edilmiş tasarım ürünleri kurtarıcınız olacaktır. Ton geçişleri ve dengeli ölçüler ile birlikteliği yalnızca görünüm olarak değil ergonomik ve beden sağlığınız için tasarlanmış bu çantalara kolay yoldan erişebilirsiniz. Vans çantalar sizlerin hem tarzını güzelleştirmeyi hem de sağlığınızı güvence altına almaya yardımcı olmayı hedefler. 


Vans Marvel çanta büyük küçük her kesimin takip ettiği ve tüm sevenlerini yaptığı anlaşmalarla merak ettiren Marvel sevilen karakterlerle Vans kalitesi ile çalışıyor. Yenilikçi ve farklı çizim tarzlarının çantaların üzerine uygulanması yalnızca karikatür odaklı değil animasyon tarzında olan tasarım ve gelişmiş fikirlerin uygulanmış halidir. Orijinal fikirleri ile fikir karmaşasını ortadan kaldırarak renklerin birleşmesini siz de konforlu bir şekilde deneyimleyebilirsiniz. 


Vans Disney çanta eşsiz bir tasarım ile uyumlu olacak şekilde dizayn edilmiş Disney karakterleri, severleri için gerçek bir ilgi odağı olan tasarım ürünler Disney markası ile orijinal olarak yapılmış tasarımlardandır. Yalnızca çocuk kitlesine değil tüm disney severlerin beğenisi ve kullanımı için tasarlanmıştır olan bu ürünler ayrıca tek bir kitleye hitap etmemesinden dolayı konfor ve sağlık standartları için özenle üretilmiş çantalardandır. 


Vans çanta fiyatları marka bilinirliği, dünyaca ünlü olması, belirli bir kalitenin üstünde olması nedeniyle makul seviyelerde olan fiyat aralıklarında satış yapar. Satın alınan ürünün boyutu ve fiyatı açısından değişim gösterebilir bu nedenle ulaşılabilir seviye yani ortalama uygunlukta olduğu söylenilebilir. Fiyat performans açısından değerlendirmeye alırsak yüksek kalite, marka bilinirliği, gelişmiş tasarım, uzun dönemler kullanım açısından tüketicilerin ilk aklına gelen firmadır. 


Kendine Has Çizgisi ile Vans Dünyası


Vans çiçekli çanta kullanım alanı oldukça geniş bir yelpaze sunmaktadır. Tüketiciyi sınırlamak istemeyen Vans sadece kadınlara yönelik olmayan, çiçek desen ve motifini doğadan ilham alınan ve yalnızca doğanın parçasını çantalara yansıtma olarak değerlendirmeye almıştır. Günlük hayatta da sınırlarınızı kendiniz belirleyip Vans’ın tasarımlarını deneyimleyebilirsiniz. 


Vans bordo çanta sizlere bordonun sınırsız sayıda tonunun olduğunu hatırlatacaktır. Okulda, sporda, keyifli buluşmalarda hatta toplantılarda bile size eşlik edecektir. Bordo çantalar asil ve cesur görünümleri ile size kendini sevdirecektir. Yalnızca tek renkle sınırlı olmayan Vans serisi old skool ve off the wall kategorileriyle zenginleştirilmiştir. 


Vans Harry Potter çanta sizlere gizemli bir evren olan Hogwarts’ta günlük hayatınızın devam edebilmesini sağlıyor. Yalnızca çanta dışındaki ince çizgi ve sembollerle değil iç astarının farklı ve mistik dizaynı ile sevdiğiniz tarzın Harry Potter dünyasındaki halini yansıtıyor. Harry Potter severlere keyifli bir kullanım imkanı sunan çantalar severlerine mutluluk yaşatmaya yardımcı oluyor. 


Vans Mickey Mouse çanta severlerinin günlük hayatın yoğunluğunda, gezilerde, tatillerde, buluşmalarda da yalnız hissettirmiyor. Sportif tarzın kalıplaşmadığını gösteren tasarımlar Mickey Mouse'un de bir vazgeçilmez klasik olduğunu hatırlatacaktır. Bununla beraber yalnızca çocuklara yönelik satın alabileceğiniz, hediye edebileceğiniz tasarımlar da mevcuttur. 


Vans çanta indirim ürün seçenekleri ile bütçeniz için daha uygun fiyatlarla şık ve orijinal bir çanta satın alabilirsiniz. Her sezon yenilenerek çıkan çanta modelleri indirim zamanında da fiyat performans açısından tüketicileri mutlu eder. İndirim dünyasından zevkinize ve tarzınıza uygun çanta modellerine erişilebilir fiyatlarla sahip olabilirsiniz.


Vans renkli çanta keskin renklerin bütünlüğü olarak bilir. Zıt kutuplarda olan geçişleri, soft renklerin geçişlerini, aynı tondaki renklerin ölçülü geçişleri sayesinde çantalar ile tarzınızı yakalayabileceğinizi gösteriyor. Bununla beraber model üzerine işlenmiş olan tüm renklerin ahengi özgün ve canlı görünümü ile günün başında, metroda, otobüste, günün devamında hatta günün en yorgun olduğunuz vakitte bile kendinizi pozitif ve canlı hissetmenizi sağlayacaktır.


Vans spor çanta sonu olmayan kategorilerle kendi kişiliğinizi tamamen bir çantada bulmanızı sağlayacak uzun bir seçenek listesi olan çanta modellerini içerir. İsterseniz sporda tüm ekipmanlarınızı sığdırabileceğiniz silindir spor çantası, isterseniz orijinal Vans tasarımlarıyla günlük hayatın yoğunluğuna yön veren tasarımlar bu sınırsız listenin başını oluşturuyor. Tasarlanan çantaların üzerinde olan tek bir Vans logosu bile sizi mutlu ve pozitif hissettirip sadeliğin Vans halini görmenizi sağlayacaktır.


Vans bez çanta basitliğin şıklığa yansımış halidir. Elde taşınmaya uygun olan bez çantalar tüm giysi ve kombinlerle sokak tarzını vurgulamaya yardımcı olmaktadır. Belirli bir kesimden çok, tüm bez çanta severler için en uygun kalıp ve en uygun ölçümler ile tamamlayıcı bir parça haline geliyor. Hafif bir sokak yürüyüşü yaparken bile tarzınız yanınızda olsun isterseniz Vans çanta eçanta yardımıyla stilinizi yansıtmaya yardımcı olacaktır.


Vans ipli çanta çoğunlukla sporcuların spor ekipmanlarını, ayakkabılarını, su mataralarını ya da bir aktivite dolayısı ile kullanım ihtiyaçlarını yerleştirebileceği aksesuarlardandır. Ölçüleri sayesinde kendi çanta düzeninizi oluşturabilirsiniz. Sınırsız desen ve seçenekle kendi tarzınızı bulmanın en kolay yolu ecanta.com.tr den ulaşımınız kolaylaşacaktır. Sırlarınızı kendi seçenekleriniz ile belirleyin ve Vans’ın tasarımlarıyla hayatı yakalayın. 


Vans kırmızı çanta canlılığın ve heyecanın rengi olan kırmız rengi çantaların üzerinde daha çok sizin tarzınızı yansıtacaktır. Kırmızı Vans çantalar ile motivasyonunuz daima yüksek olacaktır. Kırmızı renkteki çantalarda istediğiniz modelde aksesuarda sahip olmak için ecanta.com.tr ile en kolay ve ev güvenilir alışverişi gerçekleştirebilirsiniz.


Çok Çeşitli Vans Modelleri


Vans postacı çanta kullanım alanları sınırlı olmayan ve iş yerlerinde çokça tercih edilen çanta modellerinden biridir. Doku ve desen olarak markasını geliştirmiş olan Vans bilinirliğin kattığı cesaretle tüm tüketici kesimine uygun modellerle postacı çantalarına yeni bir görüş açısı sunuyor. Tercih edilen modeller arasında damalı serisi mevcuttur. Ergonomik açıdan omuz, boyun ve omurilik açısından da özel olarak tasarlanmış olan çantalar konfor düşkünü ve stil sahibi tüketiciler için ilk tercihtir.


Vans pembe çanta neşe ve enerjinin rengi olan pembe Vans çantaları sağlıklı bedenler için de çalışmalarını sürdürüyor. Yalnızca tek bir pembe tonu değil pembe renginin tüm farklı tonlarını da kapsayan uzun bir skalaya sahip çanta çeşitleri vardır. Diğer pembe çantalardan farkı tonları olması ve Vans kalitesinin modellerine yansımış en tarz halidir. En büyük ve açık ara farklarından bir tanesi de parlak ve gösterişli orijinallik ile kendini tekrar etmeyen yenilikçi girişimleridir. 


Vans leopar çanta dış görünümü ile dikkat çeken leopar çantalar içinde bulunan ve sürdürülebilirliğini arttıran iç astar kumaşı sayesinde Vans çantalarının arasında göz alan, farklı ve cesur bir görünüm sağlıyor. Klasik ve herkesin bildiği leopar tarzını yaşatan ve farklı tarz, desenlerde leopar severlerin otantik zevklerinin çantadaki hali olan ürünler leopar tarzı haline gelmiş tüketiciler için bir numaradır. Fermuar ve logo detaylarındaki geçişler Vans ve leopar ikilisinin uyumunun göstergesidir. 


Vans Toy Story çanta yalnızca son dönemlerde gündemde olsa dahi genç/yetişkin tüketicilerin yoğun ilgisi ile karşılaşmaktadır. Bu nedenle yalnızca küçük çocuklar için değil, çocuk ruhlu ve Toy Story serisini seven tüm tüketiciler için dikkat çekici tasarımda olan çantalardandır. Konsept gezilerde ve orijinal fikirli giysilerin aksesuarında bulunmaktadır. Toy Story çantalar tanındığı tüm kesimler için bilinirlik sağlamaktadır.

Banka Logo
WhatsApp Sipariş
Çalışma Saatlerimiz
Hafta İçi 09.00 - 17.00
Cumartesi 10.00 - 15.00
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla