Kapat
Bot Fırsatları
Ana Sayfa Us Polo Assn Çanta
US Polo çanta çok çeşitli modeller arasından sizlerle buluşmaktadır. Kadınların hayatında geniş bir yer kaplayan çantalar, son zamanlarda sıklıkla erkeklerin ihtiyaçlarını da karşılamaktadır. devamını göster
Cinsiyet
Markalar
Renk
Beden
FİYAT ARALIĞI

Us Polo Assn Çanta

%32
2 Bölmeli Rock & Roll Sırt Çantası Nar Çiçeği
1014.90 ₺
682.01 ₺
%20
Kadın Omuz Çantası Kiremit
%20
Silver Logo Erkek Çapraz Askılı Çanta Siyah
%10
Omuz Çantası Koyu Gri
1699.99 ₺
1529.99 ₺
%10
Omuz Çantası Petrol
1699.99 ₺
1529.99 ₺
%10
Çapraz Askılı Çanta Kiremit
1499.99 ₺
1349.99 ₺
%10
Omuz Çantası Yıldız Tozu
%10
Omuz Çantası Koyu Taş
1499.99 ₺
1349.99 ₺
%10
Omuz Çantası Siyah
1499.99 ₺
1349.99 ₺
%10
Omuz Çantası Petrol
1999.99 ₺
1799.99 ₺
%10
Omuz Çantası Siyah
1699.99 ₺
1529.99 ₺
%10
Omuz Çantası Koyu Gri
1499.99 ₺
1349.99 ₺
%10
Omuz Çantası Siyah
1999.99 ₺
1799.99 ₺
%10
Çapraz Askılı Çanta Siyah
1899.99 ₺
1709.99 ₺


US Polo ASSN Çanta

Kadın ve erkek her kesime hitap edebilen parçalar birçok model arasından sizlere sunulmaktadır. Kadınlar için tasarlanmış US Polo çantalar, oldukça kullanışlı ve pratik eşyalardandır. Moda duayenlerinin yakından takip ettikleri çanta dünyası çok çeşitlilik göstermektedir. Her gün yenilerek ve gelişerek kendini göstermektedir. 


US Polo Assn çanta çok çeşitli malzemelerden üretilmektedir. Kaliteden ödün vermeyen deri ve tekstil ürünleri üretim aşamasında değerlendirilerek çantalar kullanıma hazır hale gelmektedir. İçerisinde birçok ürününüzü kolayca muhafaza edebileceğiniz kaliteli çantalar, aynı zamanda rahat olması amacıyla üretilmektedir. İçine malzeme koymaya yarayan bu ürünler büyüklük ve küçüklük boyutlarına göre satışa sunulmaktadır. US Polo Çanta Modelleri


US Polo çanta okul seçenekleri ile okul öğrencilerine de hitap etmektedir. Kendisinden hafif üretimi ile eşyalarınızı rahat taşımanıza yardımcı olmaktadır. Fonksiyonel özellikleri sayesinde ders kitaplarını ve kişisel ihtiyaçlarınızı barındırabilecek özelliklere sahiptir. Omuz genişliği ve askı uzunluğu ideal olan bu ürünler sizlere yardımcı olmak için üretilmiştir. Öğrenci dostu olan bu işlevsel okul çantalarına eçanta kalitesiyle ulaşabilirsiniz. 


Eğitim ve öğrenim sezonunun açılması ile birlikte doğru okul çantası seçimi son derece önemlidir. Kişinin sağlığına uygun olarak tasarlanan US Polo okul çantaları doğru seçimlerin başında gelmektedir. Sırt askılıkları şeklinde tasarlanmış okul çantaları taşınma kolaylığını da beraberinde getirmektedir. En yaygın okul çantası stilleri sırt çantalarıdır. Çanta içerisindeki yük miktarı arttıkça ihtiyaç duyulan ağırlığı omuzlarda paylaşabilme isteği de artmaktadır.  


Çocuklardaki yanlış çanta kullanımı daha sonraki dönemlerde kendini olumsuz bir şekilde belli etmektedir. Küçük yaşta okul döneminin başlamasıyla beraber sırt çantasına duyulan ihtiyaç da başlamaktadır. Tam bu dönemlerde sizlere sağlıklı, kaliteli ve uzun yıllar sizlere yardımcı olacak yapılarıyla üretilmiş US Polo Assn sırt çantalarının eşlik etmesine olanak sağlayabilirsiniz. Doğru seçilmemiş sırt çantaları çocuklar üzerinde strese ve fiziksel olumsuzluklara neden olabilmektedir. 


Her ne kadar çanta seçimi okul hayatında daha az etkili olarak görülse de aslında başarının önemli bir ölçütü çanta seçiminden başlayabilir. Okula ağır bir sırt çantası ile gidiyor olmak okul motivasyonunu şiddetli bir şekilde etkilemektedir. US Polo Assn kalitesiyle tasarlanan, yükü hafifletecek sırt çantaları bu alanda bolca beğeni toplar. US Polo Çanta Çeşitleri


US Polo çapraz çanta modelleri hem kadınlar hem erkekler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Her ne kadar çapraz çanta modelleri kadınlara atfedilmiş olsa da son zamanlarda değişen ve gelişen moda dünyasında erkek çapraz çanta modelleri adı altında postacı çantaları da tercih edilmektedir. Erkekler için kullanılan evrak, kişisel eşyalar taşınma kolaylığı sağlayan nitelikte üretilmiştir. 


Kadınlar için çapraz çantalar pratik ve kullanım kolaylığı sağlamanın yanı sıra birçok ürünü bir arada düzenleyip içinde barındıran ve hayat kurtaran eşyalardandır. Özel günlerde tercih edilebilecek ürünlerdendir. Aynı zamanda günlük hayatının önemli bir bölümünü dışarıda geçirmekte olan ve hayatın hızlı akışında ihtiyaç duyulan ürünlerin sizinle beraber olabilmesi açısından taşınma kolaylığı sağlamaktadır. 


US Polo çapraz çantaları boyut olarak ideal bir ürün olmasıyla dikkat çeker. İçerisine telefon, anahtar, cüzdan ve benzeri birçok ürünün korunaklı olarak taşınmasına yardımcı olmaktadır. Bu çantaların elde tutulmadan taşınıyor olması, taşıma yükünü sizlere hissettirmemesini sağlar. Siz günlük hayat rutininize devam ederken çantanızı çapraz bir şekilde takarak hayatınıza devam edebilirsiniz.


Çapraz askılıklı çantaları dilerseniz omuzunuzda taşıyabilir dilerseniz de çapraz bir şekilde kullanabilirsiniz. Görsel açıdan da stil parçalar arasında yer alan bu çantalar, çok sayıda eşyayı son derece rahat bir şekilde taşımanıza olanak tanımaktadır. Dahası, şık görünümlü bu alternatifler her yıl modayı takip eden tasarımlarla üretilmektedir.


US Polo çanta modelleri arasından ihtiyacınıza ve zevkinize göre seçim yapabilirsiniz. Günlük olarak kullanabileceğiniz çantaların yanı sıra özel hayatınızda kullanabileceğiniz çok çeşitli çanta modelleri mevcuttur. Elde kullanılabilecek askısız ve kulpsuz çantalar kullanım kolaylığı sağlar. Son dönemlerde sıklıkla moda dünyasında yer alan bel çantaları özel US Polo amblemleri ile kadın ve erkekler tarafından kullanım alanı bulmaktadır.  


Küçük boyutlarda üretilen deri ya da tekstil malzemelerden oluşturulmuş çantalar hem özel hem günlük kullanımda tercih edilebilir. Bunun yanı sıra büyük boyutlu çantaların bölmeleri daha geniş kişisel bakım eşyalarını, büyük cüzdanları, makyaj çantalarını içerisinde barındırabilecektir. Boyut olarak daha geniş olan ve omuzda taşınabilen US Polo omuz çantaları ön yüzeyine yerleştirilmiş amblemi ile gösterişli bir hava katmaya yardımcı olmaktadır.


Askılı çantalar yumuşak malzemelerden üretilmiş ve kayışlı oluşları ile bilinmektedir. Genellikle dikdörtgen ya da kare formuna sahip olan bu çantalar minimal görüntüleri ile bilinmektedir. Askıları uzun olduğundan dolayı ister elde ister omuzda istenilirse de çapraz bir şekilde kullanılabilmektedir. Rahat taşınan bu çantalar günlük hayat için oldukça kullanışlı bir çanta türüdür. Tercih eden erkekler tarafından da rahatlıkla kullanılabilmektedir.  


US Polo laptop çantası bilgisayarınızın sizinle beraber korunaklı bir şekilde taşınmasına yardımcı olmaktadır. Keyifle kullanabileceğiniz aynı zamanda tarzı ile de sizlere stil sahibi ruhunu yaşatacak olan US Polo Assn laptop çantaları eçanta ile sizlere sunulmaktadır. Taşınabilir bilgisayarlar ev, iş, ofis hayatında sizlere yardımcı olmaktadır. Lüks olarak sayılan bu bilgisayar ürünlerinin korunması kaliteli laptop çantası alımı ile başlamaktadır.


US Polo portföy çanta tarz şıklığı kombinleyen aksesuarlardan biridir. Kaynağını, Fransızca “cüzdan” kelimesinden almıştır. Portefeuille, okunuş olarak da birbirine benzeyen “portföy” kelimesi ile dilimize yerleşmiştir. Genellikle elde taşınmak için tasarlanmış bu tarz çantalar askılı ve zincirli eklentileri ile de kolaylıkla taşınabilmektedir. Hem kullanım kolaylığı sağlarken hem de her kesimden zevke hitap edebilecek geniş ürün yelpazesi ile sizlere çok çeşitliliği sunmaktadır. 


İmajınızı tazeleyen ve yeniliklerle dolu çanta modelleri siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Hemen her alanda kullanabileceğiniz yeni nesil çanta modellerini bulabilirsiniz. Büyük ve ağır taşıma işlemi gerçekleştiren çantaları sevmeyenler için portföy çantalar kurtarıcı eşyalar arasında sıralanabilmektedir. Şık bütünlüğünü korumaya yardımcı olan ve stil çizgisi üzerinde tasarlanmış bu ürünleri sepetinize ekleyebilir, alışverişinizi kolay yoldan oluşturabilirsiniz. 


 • Nude kıyafetler ile kombininizi tamamlayabileceğiniz, gece kıyafetlerinizde ışıltılı ve gösterişli portföy çantalar,

 • Koyu renk asilliği ile parçalarınıza açık ya da koyu tonlarda match edebileceğiniz birbiri ile uyumlu portföy çantalar,

 • Gece kıyafetleri ve davetler için kullanabileceğiniz ve göz kamaştıran taşlı portföy çantalar, 

 • Günlük hayat rutininde fazla karmaşa sevmeyen kişiler için üretilmiş sade ve ana ihtiyaç ürünlerinin sığabileceği yalın ve duru tasarımlı portföy çantalar,

 • Yaz ve bahar aylarının gelmesi ile her kombin detayında sizlere eşlik edecek çiçekli ve pastel renklerin hakim olduğu portföy çantalar bu kategorideyer almaktadır. 


Spor çanta ve cüzdan üreticiliğinin ilk akla gelen isimlerinden biri olan US Polo yenilenerek her sezon çanta ve cüzdan üretimini sevenleriyle buluşturmaktadır. Spor şıklığın yanı sıra klasik modelleri ile de göz dolduruyor. Kaliteden taviz vermeden üretimi gerçekleştirilen bu çantalar, uzun yıllar sahipleri ile kullanım şıklığını yakalıyor. 


US Polo zincirli çanta seçeneği ile bir başka model üretmektedir. Zevkinize göre seçim yapabileceğiniz büyük veya küçük zincirler ile tarzınızı özgünleştirebilirsiniz. Zincir detayı ile metal tokaları arasında bütünlük sağlama amacıyla üretilmiştir. Her kesimden yaşa hitap edebilen tarzda ürün bulmak mümkündür. Zincirleri sayesinde kolaylıkla taşınabilen ve deforme olmadan uzun yıllar kullanabileceğiniz çantalar sizlerle buluşmaktadır. US Polo Çanta Renkleri


US Polo turuncu çanta enerji dolu rengi ile stil sahibi kadınların ruhunu tazelemektedir. Turuncu heyecan verici ve mutluluk katan canlı bir renk olarak nitelendirilmektedir. Dikkat çekici ve çarpıcı bir renk olan turuncunun çanta yüzeyi ile birleşmesi diğer renklere nazaran kıyaslandığında göz önünde olmasını sağlamaktadır. Turuncu keskin ve belirgin rengi ile sıcak renkler arasında yer almaktadır. 


Yaz aylarında spor ayakkabı ve sandaletlerle tercih edilebilmektedir. Yazın ruhunu yansıtacak ve enerjinizi yükseltmeye yardımcı olacak turuncu US Polo çantalar stil çizginizin bütününü oluşturacaktır. Turuncu kişiye canlılık, cesaret ve güven vermektedir. Günlük hayatta her alanda kullanılabilir. İş yerinde ofiste ve hatta plajlarda kullanılabilmektedir. Yaz aylarının yanı sıra kış mevsiminde karların içinde turuncu bir çanta takmak enerjinizi yükseltmeye yardımcı olmaktadır.


Siyah, asilliği ve zarafeti temsil etmektedir. Hemen her kombin ile tamamlayabileceğiniz US Polo siyah çantalar görüntüleri ile tarzınızı yansıtmanıza yardımcı olmaktadır. Sırt çantası, omuz çantası ve zincirli detayları ile her kıyafete kolaylıkla eşlik edebilirler. Bunlar, her ortama rahatlıkla uyum sağlayabilen çanta çeşitleri arasında yer alır.


US Polo çanta sırt çantası, sırta takılmada kolaylık sağlayan ve yükü askılarında bulunduran bir çanta çeşididir. Şık görünüşünün yanı sıra ağır eşyaları rahatlıkla taşımasıyla da beğeni toplar. Günlük hayatta ve seyahatlerde, içerisine omuz ve çapraz askılı çantalardan daha fazla eşya sığdırabildiğinden tercih sebebidir. Eli yormayacak şekilde ve elde tutumu olmadığından yürüyüşlerde, koşuşturmalarda sırtta rahatlıkla taşınabilmektedir. 


US Polo spor çanta birçok model seçeneği ile moda dünyasında bulunmaktadır. US Polo çantalar genellikle spor üreticiliği ile bilinmektedir. Sırt çantaları ve askılıkları bulunan yandan askılı çapraz çanta modelleri spor çanta modellerine verilebilecek örneklerdendir. Spor çantalar görünümleri ile rahat kombinlerinizin tamamlayıcı parçası olur. Seyahat ve gezi sırasında taşımada kolaylık sağlarlar. 


US Polo çanta fiyatları değişkenlik göstermektedir. Üretiminde kullanılan malzemelerin kalitesi fiyat belirlemede önemli bir rol üstlenmektedir. US Polo çantaları her kesimden bütçeye hitap edebilmektedir. Fiyat-performans açısından kıyaslandığında üst segmentteki duruşu ve kaliteli malzemelerden üretimi ile vazgeçilmez çantalarınız arasına girmeye yardımcı olmaktadır. 


Her sezon değişen ve yenilenen çanta modelleri üretimin ardından fiyat farklılığına neden olabilmektedir. Yeni sezon ve outlet ürünler arasında gözle görülür bir şekilde fiyat değişikliği yaşanmaktadır. Üretimde kullanılan deri ve tekstil ürünlerin kalite farklılığı, çanta ve cüzdan modellerinin kaliteli duruşu, çantaların fonksiyonel oluşu fiyat belirlemede rol oynamaktadır. Çanta tasarımında kullanıcıların özenle üzerinde durduğu konulardan biri de uzun ömürlülüğü olmaktadır. 


Her ortama uyum sağlayabilen US Polo kadın çantaları ve erkekler için tasarlanmış US Polo erkek çantaları günlük ve özel gün kullanımı için idealdir. Erkekler için özel olarak tasarlanmış iş yerinde taşıma kolaylığı sağlayan evrak çantaları, postacı çantaları, tıraş çantaları çeşitli fiyat meblağları ile moda dünyasında yerini alır. Siz de eçanta bünyesinde bulunan tüm bu çantaları inceleyebilir, kendinize uygun olanları uygun fiyat seçenekleri ile satın alabilirsiniz. 

Banka Logo
WhatsApp Sipariş
Çalışma Saatlerimiz
Hafta İçi 09.00 - 17.00
Cumartesi 10.00 - 15.00
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla