eçanta ecanta.com.tr ÜCRETSİZ - Şimdi App Store'da
Kapat
Genel Bilgiler
Ana Sayfa National Geographic Çanta
Tüm dünyada maceranın ve bilginin adresi olarak anılan National Geographic ile uzun soluklu bir maceraya ne dersiniz? devamını göster
Cinsiyet
Markalar
FİYAT ARALIĞI

National Geographic ÇantaNational Geographic Çanta

National Geographic markası, 1888 yılından beri yayınlanmakta olan bir dergi olarak yola çıkmıştır. Gerek belgeselleri, gerekse araştırma ve keşif çalışmalarıyla yıllardır dünyayı kavramamıza yardımcı olan National Geographic, çeşitli ürünleri ile macera tutkunlarına yoldaş oluyor. 

Sade, şık, kullanışlı ve farklı tasarımları ve kalitesiyle National Geographic çanta ile uzun ömürlü bir yolculuğa adım atın. Keşfetmeyi, merakın yolundan gitmeyi sevenler için özgün markasıyla, sektöründe eşi benzeri olmayan National Geographic, iki asırlık yolculuğunda zihinleri fethettiği gibi gönülleri de günlük hayatın birçok alanını pratik hale getirip kolaylaştırması ile fethediyor.

Tüm dünyada doğal hayatı keşfederken aynı zamanda korumayı kendine ilke ve amaç edinmiş bir marka olan National Geographic, outdoor sporları, kamp hayatını veya yolculukları sevenler için en uygun sırt çantalarını tasarladı. National Geographic, son dönemde ürettiği sırt çantalarını, doğal hayatı düşünerek her bir materyalini % 100 geri dönüştürülmüş şekilde üretti. 

National Geographic çantaları geniş bölmeleri, kullanışlı ve işlevli yapısıyla artık sizi yarı yolda bırakmayacak. Uzun soluklu yolculuklara ve maceralara çıkmaktan korkmayın ve her şeyi güvenle yanınıza alın! Üretimden, satışa ve satıştan kullanıma kadar kalitesinden ve doğa dostu duruşundan ödün vermeyen National Geographic, her zaman olduğu gibi yolculuklarında da dostunuz olacak!

Tasarım ve ayrıntılarıyla her anlamda işlevselliği ile öne çıkan Nat Geo çanta nerede olursanız olun, güvenle kullanabileceğiniz işlevsel bir üründür. Fonksiyonel yapısı sayesinde her alanda, uzun ömürlü şekilde kullanılabildiği gibi işlevselliği sayesinde de kullanıcısına her anlamda güven vadediyor. National Geographic çanta ile şehir hayatının öngörülemez ve yoğun olan temposuna ve her türden seyahatlerinize her daim hazırlıklı olun!

Yıllarca kullanımı garantileyen, güvenilirliğiyle tüm dünyada adından söz ettiren National Geographic çanta, doğa dostu olarak izlediği yolu, kullanıcı dostu fiyatlandırma sistemi ile devam ettiriyor. Kullanıcıyı yanıltmayan dürüstlüğü ve ödün vermediği güvenilirliği sayesinde tercih edilen bir marka olma özelliğini koruyor. Marka, bu özellikleri ile gezgin ve macera ruhlu tüm kullanıcıların vazgeçilmez aksesuarı olarak yer edinmiştir.

Siz de kült yapısıyla markalaşan, kullanıcı dostu markanın tasarımlarına katılın! National Geographic çantalar, kullanım amacına göre geniş model yelpazesi ile günlük hayatınızın vazgeçilmez bir parçası olacak! Rahatlıkla ulaşabileceğiniz bu ürünleri ister kendiniz ister sevdikleriniz için tercih edebilirsiniz. National Geographic çanta fiyatlarının son derece uygun olması da kullanıcıları cezbetmektedir.


İşlevsellik ve Sadeliği ile Öne Çıkan National Geographic Çanta Modelleri

National Geographic sırt çantası, anahtar klipsi, genişleyebilen bölmeleri ve çoklu cepleri ile işlevselliği sadelik ile birleştiriyor. Tasarımının sahip olduğu fermuarlı alt bölmeleri, geniş asıl bölmeleri her türden kullanım için uygun bir biçimde tasarlanmıştır. Ayarlanabilen Sternum kayışları sayesinde kullanıcının beden ve kullanım alanına uyarlanabilir. Ayarlanabilir askılar, kullanıcılara büyük kolaylık ve işlevsellik sağlar.

Fonksiyonel sırt çantası, şehir hayatının koşuşturmacasında, seyahatlerin ya da doğanın öngörülmez koşulları içinde kalıcılık ve güven vadediyor. National geographic postacı çanta, klasik tarzın dışına çıkmadan, günlük işlevsel ve genel bir kullanım arayanlar için tasarlandı. 7’den 70’e her yaştan tüketicinin kullanmak isteyeceği National Geographic postacı çanta, sade, kült ve kullanışlı yapısıyla şehir hayatının içinde sağlamlığıyla uzun ömürlü kullanımın kapılarını açıyor.

Geniş cep yapısı, kaliteli malzemesi ve işlevsel özellikleri ile genel kullanım için tercih edebilirsiniz. Dışarıdan RFID okuyucu özelliği ile çanta içindeki kredi kartlarındaki bilgilerinin çalınmasını engelleyici bir teknoloji geliştiren National Geographic, rakiplerinin karşısında güvenin adını yeniden yazıyor. Günlük hayatta güvenle kullanabileceğiniz National Geographic omuz çantası güvenilir özellikleri ile sizlere ulaşmayı bekliyor.


National Geographic Çanta Çeşitleri ile Güvenle Doğa Hayatına Katılın!

İşlevselliği güvenle buluşturan marka, doğa hayatının vazgeçilmez tercihi olduğu gibi şehir yaşamınızın da vazgeçilmezi olacak. Şehir yaşamının içinde veya doğada mısınız? Eğer yanınızda National Geographic çantası varsa bunun bir önemi yok. Her türden koşula her zaman hazırlıklı olacağınıza emin olabilirsiniz. Çoğu modelinde teknolojiden de uzak kalmayan National Geographic çantalarında birçok göz bulunuyor. 

Doğa dostu üretilen National Geographic çapraz çanta, fonksiyonel tasarımıyla sizi şehrin içinde şıklık ile buluşturuyor. Bunu yaparken beden yapısını düşünerek tasarlanan yapısı, taşıma yerlerindeki ağırlığı dağıtıyor. Tüm dünyada doğal hayatı korumayı amaç edinen marka, unutulmaz anları kalıcı kılmak, keşfetmeyi kolaylaştırmak adına National Geographic fotoğraf makinesi çantası ile de işlevselliğini kanıtlıyor.

Günümüze gelene kadarki süreçte dergilerinde olduğu kadar, belgeselleri ile de bilinen National Geographic, bilgiye ve keşfe verdiği önemi National Geographic kamera çantası ürünü ile de gösteriyor. Günlük hayatı kolaylaştırmak adına tasarlanan her alana yönelik çantaları, pratik bir kullanım sağlamayı hedefliyor. Kameranızı her seyahatinize güven ile taşırken yaşamı kaydetmekten geri kalmayın!

İki asrı aşarak dönüşerek devam ettiği yolculuğu bilgi ve güven üzerine inşa ederek ilerleyen ve doğal yaşamı korumayı ilke edinerek bilginin hakkını veren National Geographic’i kullanıcılar güven ile anıyor. Genel anlamda uzun ömürlü, kalıcı kalitesiyle ve güvenle anılan National Geographic çanta yorum bakımından da rakiplerinin aksine hep memnuniyet ile anılmakta.


National Geographic Çanta Özellikleri

Keşfetmeyi seven, doğada anları yakalamadan duramayanlar için tasarlanan National Geographic DSLR çanta, bolca beğeni topluyor. Sağlamlığı sayesinde güvenle her yere götürülebileceği gibi makinenin ağırlığına göre taşıma kapasitesini seçilebilen modeller de mevcut. Bunun yanında fonksiyonel bölme ve gözlerine her türden ekipmanlar da rahatlıkla taşınabiliyor. Böylece size de anın keyfini yaşamak kalıyor.

Genel kullanım için tercih edilen National Geographic askılı çanta, tıpkı diğer modellerinde olduğu gibi işlevselliği ile ön plana çıkıyor. Genel kullanım için ayarlanan cep ve bölmeleri sağlam fermuarları ile yine sağlamlığı ile adından söz ettiriyor. Kullanım alanına göre ayarlanabilen askı ve bölmeleri iş, okul ya da günlük hayat için vazgeçilmez bir seçim olacak.

Farklılıklar ile birlikte bir yaşam ağını oluşturan doğa gibi farklılığı ile yaşama katılmanız için tasarlanıyor. Günlük hayatında sadeliğin dışına çıkmak istiyorsanız National Geographic deri çanta tam size göre! National Geographic’in çeşitli tasarımlarının ve kült logosunun dışına çıkarak sadeliğin ve özgünlüğün harmanını suni deri tasarımında görmeniz mümkün. Üstelik kullanıcı dostu fiyatlandırması sayesinde bu kaliteye hemen sahip olabilirsiniz.

Fotoğraf makinesi çantası, omuz çantası, bel çantası, el çantası, çapraz çanta ve postacı çantası gibi kullanım amaçlarına göre üretilmiş modellerini, National Geographic markası kullanıcı dostu bir fiyatlandırma ile geliştirerek ve gün geçtikçe dönüştürerek tüketiciye sunuyor. Geniş ürün yelpazesi ile kullanıcısına geniş seçim olanağı tanıyarak, her bütçeye uygun şekilde satışa sunuluyor. 

Ürün ve modellerinde doğa dostu olduğu kadar teknolojiden de uzak kalmayan marka, çantalarında bulundurduğu cep telefonu, bilgisayar ve MP3 çalar gözünün yanında dışarıdan RFID okuyucu özelliği ile çanta içindeki kredi kartlarındaki bilgilerinin çalınmasını engelleyici bir teknoloji geliştirmiştir. Doğanın ansız, öngörülemez yaşamı ve doğa sporları için tasarlanmış çanta modelleri, bu işlev ve amaç ile sınırlı kalmayıp genel kullanıma uygun üretilmiştir.  

Modern şehir hayatının kaotik, yorucu ve öngörülemez temposunda rahat kullanımı ve hafifliğiyle aranılan bir marka haline gelmiştir. %100 geri dönüştürülmüş şekilde ürettiği ürünleri çevre dostu olmasının yanı sıra kalitesi ile uzun süreli kullanım sağlar. Sadeliği ile yola çıktığı tasarımlarını, sadeliğinden ödün vermeden özgünlük ile harmanlayarak, gün be gün her türden dönüşüm ve gelişime açık hale getirmiştir. 

Her alanda kullanıma uygun hale getirdiği tasarımlar bolca tercih edilmektedir. Sırt çantası modellerinin yanında, uzun ve yorucu seyahatler için çek çekli valizler de kullanışlı hale getirilmiştir. Genel modellerde yastıklı, ayarlanabilir omuz askıları ve köpük destekli sırt tasarımı bulunur. Her bedene ve omurgaya yüklenen ağırlığı dengeler. Doğa sporlarında, kamp hayatında çantanın sırtta yaşatabileceği ağrılı ve yorucu süreci engeller. 

Ayrıca National Geographic’in sade ve kült marka sembolü, her model ve kombine uyarlanabileceği gibi çeşitli doğa koşullarında sağlamlığı ile bozulmaya uğramaz. National Geographic’in marka sembolü ve sade tasarımı, geniş ürün yelpazesinin her modelinde bulunur. Kullanım rahatlığı ile diğer markalardan ayrılarak işlevselliği ile adından söz ettiren National Geographic çanta eçanta kalitesiyle doğa sporları yapanlar için, genel olarak zorlu koşullar için tasarlandı.    

Güveni yaşatan National Geographic markası, kalbinizi ve keşfetme arzunu fethedecek! Doğada olduğu gibi her gününüzü işlevsel ve fonksiyonel yapılı bu çanta modelleri ile işlevsel hale getirmek sizin elinizde! Güvenilir ve kalıcı kullanımın tadına varın! National Geographic’in kaliteli yapısı, kullanıcı dostu fiyatlandırması ve keşfetme arzusundan ödün vermeyen yapısı ile bir dünya markasıdır. 

Tüm dünyada iki asırlık yolculuğunun hakkını vererek ilerleyen National Geographic, doğal hayatı keşfederken aynı zamanda doğal hayatı korumayı kendine ilke ve amaç edinmiştir. Outdoor sporları, kamp hayatını veya yolculukları sevenler için en gerekli ürünleri de üreten National Geographic bu yolculuğun en önemli bir parçası olan sırt çantası modellerini de üretmiştir.

National Geographic, son dönemde ürettiği sırt çantalarını, her daim benimsediği doğal hayatı düşünerek her bir materyalini %100 geri dönüştürülmüş şekilde üretir. National Geographic çantaları geniş bölmeleri, ayarlanabilir askılarıyla omurga sağlığını düşünen tasarımları, kullanışlı ve işlevli yapısıyla sizi yarı yolda bırakmayacak. Seyahatlerinize ve kamplarınızda eliniz, kolunuz kadar size yardımcı birer araç olacaktır.

Sürdürülebilirlik ilkesini benimseyen marka, ürünlerinde geri dönüştürülmüş malzemeler kullanmaktadır. Böylelikle doğa dostu bir yapı benimserken gelecek nesillere daha sağlıklı bir hayat bırakmak için önemli bir adım atar. Son derece sağlıklı bir yapıya sahip olan çanta çeşitleri aynı zamanda kaliteli olmalarıyla da dikkat çeker. Kaliteli yapılarıyla uzun yıllar size eşlik eder.

Uzman bir işçiliğe sahip olan marka, tüm ürünlerinde en kaliteli materyallerden ve malzemelerden faydalanır. Detaylı tasarımları ve modelleri, çantaların uzun ömürlü olmasını sağlar. En zor koşullarda dahi ilk günkü performansını başarıyla korumaya devam eder. Bu özellikler ile kullanıcılarının favorisini kazanmıştır. Yıllar boyu rahatlıkla kullanılabilen National Geographic çanta çeşitleri, kolay kolay yırtılma, solma, kopma gibi olumsuz durumları yaşatmaz.

Kaliteli, kullanışlı ve şık yapısı sayesinde sürekli değişim gerektirmeyen bu çanta modelleri, kullanıcı bütçesini de gözetir. Fiyat-performans açısından oldukça fazla beğeni toplayan National Geographic çantaları sağlam, kaliteli ve kullanışlı olarak uygun fiyatlı bir şekilde beğeniye sunulur. eçanta National Geographic çanta indirimleri ve kampanyalarını takip ederek siz de avantajlı bir şekilde aradığınız çantaya ulaşabilirsiniz.


Banka Logo
WhatsApp Sipariş
Çalışma Saatlerimiz
Hafta İçi 09.00 - 17.00
Cumartesi 09.00 - 13.00
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla