Kapat
Bot Fırsatları
Ana Sayfa Guess Çanta
Çantalar, kadınlar için kombinin en önemli tamamlayıcısıdır. Sürekli olarak değişen moda sayesinde çantalarda devamlı bir değişime uğramaktadır. devamını göster
Cinsiyet
Markalar
Renk
Beden
FİYAT ARALIĞI

Guess ÇantaGuess Çanta 

Ancak bazı çantalar var ki üzerinden ne kadar yıl geçerse geçsin kendine özgün olan havasını hiçbir zaman kaybetmiyor ve kalitesini daima koruyor. Guess markasının çantaları da bu modeller arasında yer almaktadır. 

Kadınlar için gün içerisinde gerekli olan eşyaları ya da gerekli olabilecek eşyaları yanında taşımak önemlidir. Bu nedenle markete çıkmak için bile olsa kadınların çoğu yanında taşır. Bu nedenle ister ihtiyaç olsun ister de ihtiyaç olmasın kadınlar için çantasını yanında taşımak oldukça önemli bir detaydır. 

Birbirinden çeşitli ve farklı renk ve tasarımları ile kadınlara sunulan Guess çanta modelleri oldukça geniş bir ürün çeşidine sahiptir. Farklı tarzlarda takabileceğiniz modelleri de bulunan bu çantalar, kombinlerinizin tamamlayıcısı olmaktadır. Her ortamda kullanabilecekleri bu çantalar kadınları etkilemektedir.

Kadın giyim sektöründe en dikkat çeken aksesuar çantadır. Kıyafetler ve diğer aksesuarlar ile uyumuna özen gösterilen bu aksesuar, kullanılan yere ve amaca göre farklılık gösteriyor. Güzel bir görünüme sahip olmak her kadın için önemli bir yerdedir. Ayrıca güzel görünmek kadınların daha iyi hissetmesini de sağlıyor. 

Hem görünümünüze hem de tarzınıza uyum sağlayacak olan Guess çanta, her kadının tercihidir. Görüntü, kalite ve tarzı bünyesinde bulunduran marka, çanta kategorisinde birçok seçeneğe sahiptir. Her sezona uygun çanta modelleri ile trendleri yakalamanızı sağlamaktadır. İş, seyahat, okul ya da pazar gibi pek çok ortamda kullanılabilecek çeşitler yer alıyor. 

Kombine ya da ruh haline göre kadınların taktıkları çantalar değişkenlik gösterir. Guess çanta, kaliteli modelleri ile kullanıcıların hayatını kolaylaştırırken şıklıklarından da ödün vermemelerini sağlar. Hayatın her alanında Guess kadın çanta modelleri kendini göstermektedir. Bu da kadınların kendilerini daha özel hissetmesini sağlar. 

Tamamlayıcı Parça Guess Çanta

Gün boyunca daha sade bir görüntüye sahip olmak istiyorsanız Guess çanta modelleri arasında sade modeller de yer alıyor. Bu çantalar görüntünüzün daha modern görünmesini sağlayacaktır. Daha renkli bir görüntüye sahip olmak istiyorsanız da yine bu tarza uygun modeller de Guess çanta modelleri yer almaktadır. Bu çantalarla da enerjinizi ikiye katlayabilirsiniz. 

İş ortamınıza, günlük hayatınıza ya da özel günlerinize tam olarak uyum sağlayabilen Guess çanta ile girdiğiniz her ortamda ışıldayacaksınız. Kadınlar için özel olarak tasarlanan bu çanta modelleri eşsiz tasarımları ile göz doldurmaktadır. Sizler de kombinlerinizin daha şık ve estetik parçalarla tamamlanmasını istiyorsanız eçanta Guess çanta modellerini inceleyebilirsiniz. 

Her ortamın, her kıyafetin ve her ruh halinin farklı bir çanta modeli vardır. Farklı tarzlara hitap etmeyi başaran Guess çanta modelleri her daim sizinle olmaktadır. Yaz aylarında tercih edeceğiniz çanta modeli ile kış aylarında tercih edeceğiniz çanta modelleri farklılık gösterebilir. Bunun için bulunacağınız alana uygun çanta modelini tercih etmek önemlidir. 

Birçok tasarıma ve özelliğe sahip olan Guess markası her kategoride olduğu gibi çanta kategorisinde de geniş bir ürün seçeneğine sahiptir. Ayrıca sunduğu birçok renk seçeneği ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Genel olarak ana renklerde ürünlere ulaşmak kolaydır. Ancak ara renkler ve ana renklerin tonlarını bulmak oldukça zor olabiliyor. 

Guess markası, sunduğu geniş renk seçeneği ile çanta modellerine kullanıcılarına ulaştırıyor. Renk seçeneğinin yanı sıra trend çantaları ile de marka, büyük bir başarıya ulaşmıştır. Guess çanta modellerinin en çok tercih edilen rengi siyahtır. Guess çanta siyah rengi ile her kombine kolay bir şekilde uyum sağlaması ile herkesin ilk tercihi arasındadır. 

Görüntüsü ile de zarifliğinizi ön plana çıkarmayı başaran bu Guess çanta, siyah renginin yanında lacivert, kahverengi renkleri ile de beğenileri kazanıyor. Özellikle sırt çantası ya da omuz çantası modellerinde bu renkler öne çıkmaktadır. Bu renkler her kombinle rahat bir şekilde de tamamlanabilmektedir.

Son zamanlarda kadınlar tarafında sıklıkla tercih edilen renk ise taba rengidir. Özellikle siyah ya da beyaz renkli kombinler ile tercih edilen bu renkteki Guess çanta modelini tarzınıza uygun bir şekilde tamamlayabileceğiniz modellere sahiptir. Taba rengi Guess çantaların sahip olduğu renk pigmentleri ile sizler daha canlı bir çantaya sahip olacaksınız. 

Bir aksesuar görevi gören çanta aynı zamanda işlevsel bir özelliğe de sahiptir. Çanta bazı zamanlar iş yerlerinde, piknikte ya da gezilerde kullanıldığında kullanıcılar açısından daha kullanışlı bir parça görevi görmektedir. Bu gibi ortamlarda ihtiyacınız olan eşyaları taşımanız için kullanıcılara rahatlık sağlıyor. 

Guess Çanta Çeşitleri

İşlevselliğinin yanı sıra şıklığınızı ve tarzınızı ön plana çıkarmanızı sağlayan çanta modelleri de bulunmaktadır. Bu çanta modelleri genellikle özel günlerde ya da yanınızda çok fazla eşya taşımanızı gerektirmeyen ortamlarda kullanmak için uygun olan çantalardır. Guess çanta, sizler için özel olarak ürettiği bu modellerde zarafetinizi ön plana çıkarmanızda yardımcıdır. 

Omzunuzda, elinizde ya da sırtınızda taşıyabileceğiniz Guess çanta modelleri, her kombine özel bir şekilde uyarlanabilmektedir. Detaylarında yer alan renk farklılığı ile sizlerin de farklı bir havaya sahip olmanızı sağlıyor. Ayrıca bu çantalar ihtiyaca göre farklı boyutlarda da bulunuyor. 

Farklı alanlarda farklı çanta modelleri tercih edildiği gibi gün içerisinde de farklı çanta modelleri ve boyutları kullanılmaktadır. Bazı yerlerde içi daha geniş olan Guess çanta modelleri tercih edilirken bazı yerlerde de daha küçük çanta modelleri tercih edilmektedir. Bu çanta ebatını tercih ederken yanınızda ne kadar eşya bulunduracağınıza göre karar verebilirsiniz. 

Sahip olduğu tasarım ve detayları ile Guess çanta modelleri kullanıcılarına farklılık katmaya devam ediyor. Guess çanta, özel olarak tasarladığı zincir detaylı modeli ile beğenileri kazanıyor. Bu çantaların sahip olduğu zincir detayı görüntünüze hem şık hem de spor bir hava katıyor. Bu sayede de sizlerin daha farklı bir görünüme sahip olmanıza yardımcı oluyor. 

Kendi tarzınızı ortaya koymanızı sağlayan çantalar, estetik detayları ile de yerini almaktadır. Çanta koleksiyonu yapmaktan zevk alanların gardırobundan eksik etmediği Guess markası birçok tarz ve renk seçeneği ile bu kişilerin gözdesi haline gelmektedir. Guess çanta modelleri arasından koleksiyonunuza bir yenisini ekleyebilirsiniz. 

Çanta tercihi yaparken aradığınız çanta rengine ya da renk tonuna Guess markası sayesinde kolayca sahip olabilirsiniz. Yaz aylarında özellikle daha açık renkte çantalar tercih edilmektedir. Guess beyaz çanta modelleri hem yaz ayının canlılığına can katacak hem de her kombine kolay bir şekilde uyum sağlayacaktır. 

Çoğu kadının en sevdiği bir başka renk tonu da pembe ve pembe tonlarıdır. Pembe rengini  çantalarında oldukça başarılı bir şekilde kullanan Guess, en sevilen pembe renk çanta modelleri ile tüm nitelikleri karşılamaktadır. Siz de istediğiniz renk ve renk tonuna sizde Guess markası ile kolayca sahip olabilirsiniz. 

Guess Çanta Özellikleri ve Fiyatları

Hayatın her alanında kullanılan aksesuarlar arasında çantalar da yer almaktadır. Tercih edilen çantaların da kaliteli ve şık olması her kadın için önemli bir detaydır. Bu detaylarda bir çantaya sahip olmak için de dikkat edilmesi gereken pek çok nokta bulunmaktadır. Dikkat edilmediği takdirde çantanın çok çabuk bir şekilde deforme olduğunu görebiliriz.

Çanta seçiminde dikkat edilmesi gereken özelliklerin birçoğu görüntü bakımından uyumlu olması ile ilgili olsa da satın almak istediğiniz çantayı uzun yıllar boyunca kullanmak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken pek çok önemli nokta bulunmaktadır. Bu noktalara dikkat ederseniz satın almak istediğiniz çantayı daha uzun bir süre kullanabilirsiniz. 

Bu noktalardan ilki ihtiyacınıza göre çanta tercihinde bulunmaktır. Hangi tarzda çantaya ihtiyacınız olduğunu bilmek hem çanta tercihi yaparken hem de tercihinizden sonra da memnun olmanızı sağlar. İhtiyacınızın nasıl bir çanta olduğunu bilmek onlarca Guess çanta modeli arasından daha kolay tercih yapabilmenizi sağlamaktadır. 

Bir başka dikkat edilmesi gereken nokta da hem rahat hem de şık bir yapıya sahip olmasıdır. Birçok çanta şık bir görüntüye sahip olmuş olsa da çoğun çanta modelinde rahat bir kullanım sağlamak oldukça güçtür. Guess markası ise sunmuş olduğu modellerle kullanıcılarına hem şık hem de rahat bir çanta kullanımı vadediliyor. 

Çanta tercihinde tercih edilen renk de oldukça önemlidir. Tercih edeceğiniz rengin hem kombinleriniz ile hem de tarzınız ile uyum bakımından bir sorun oluşturmamasına dikkat etmeniz gerekmektedir. İşte bu nedenler Guess çantaları tercih listesinde ilk sıralarda bulunmaktadır. Her yaşa hitap etmeyi başaran Guess, ürün seçenekleri ile de her yaşa hitap ediyor. 

Tüm bu özelliklere ek olarak da çantaların kaliteli olması büyük önem taşımaktadır. Her kadın tercih edeceği çantanın kaliteli olmasını ister. Bu kalite sayesinde çok beğenerek aldığı çanta modelini uzun süre boyunca kullanabilir. Bu beklentiyi fazlası ile karşılayan Guess çanta modelleri, kullanıcılarının kalbini kazanıyor. 

Her Tarza Uygun Guess Çanta 

Klasik, günlük, şık ve sokak tarzı gibi birçok stile uygun çanta modellerini bünyesinde barındıran Guess, istenilen yere uygun kullanılabilecek çanta modelleri ile dünya çapında tanınan bir markadır. Kaliteli ve bir şekilde tasarlanan Guess çanta, kusursuz görüntüsü ile sizlerin estetik ve modern görünümüne katkıda bulunmaktadır. 

Oldukça farklı tasarımlara ev sahipliği yapan Guess çanta eçanta müşterilerinin memnuniyeti bakımından da oldukça başarılı bir markadır. Hem uzun yıllar kullanım sağlaması hem de estetik görüntüsü bakımından varlığını hâlâ korumaktadır. Kadın çanta denildiğinde akla gelen ilk markalar arasında yer alan Guess, çanta modelleri ile göz doldurmaktadır. 

Birçok özelliğine ek olarak çantaların içerisinde bulunan iç cepler, astar ve fermuar gibi birçok işleve sahip olan detaylar da uzun yıllar boyunca herhangi bir bozulma, yırtılma ve açılma gibi problemlere karşı fazlasıyla dayanıklıdır. Bu dayanıklılık ile kendini gösteren Guess çanta, kullanıcılarına rahat bir kullanım sağlamaktadır. 

Ofis ortamında, özel günlerde ya da günlük kullanımda farklı tasarım, renk ve boyutlarda çanta modelleri sunan Guess, kullanıcılarına birçok alternatif yaratmıştır. Sahip olduğu kalite ile eş bir fiyat çeşitliliğine sahiptir. Guess çanta modelleri fiyatları, ürünün sahip olduğu boyuta, tasarıma ve özelliğe göre farklılık göstermektedir. 

Son moda Guess çanta modelleri göz alıcı tasarımları ile kullanıcılarının girdiği her ortamda daha fazla parıldamasını sağlıyor. Farklı doku ve kumaşa sahip olan çantaların fiyatları yine bu detaya göre de farklılık göstermektedir. Sizler de şık ve uzun süreli bir çanta deneyimi yaşamak için ürün sayfasından Guess çanta modellerine göz atabilirsiniz. 

Banka Logo
WhatsApp Sipariş
Çalışma Saatlerimiz
Hafta İçi 09.00 - 17.00
Cumartesi 10.00 - 15.00
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla