Kapat
Bot Fırsatları
Ana Sayfa Valiz Büyük Boy Valiz Kılıfı
FİYAT ARALIĞI

Büyük Boy Valiz Kılıfı

"Aradığın kriterde herhangi bir sonuç bulunamamıştır.."

Ana sayfaya dönmek için tıkla..
POPÜLER MARKALAR
POPÜLER ARAMALAR


Büyük Boy Valiz Kılıfı


Yeni eğitim ve öğretim hayatına başka bir şehirde başlayacaksan, uzun süre tatil yapacaksan ya da eşyalarını valiz içinde saklayacaksan senin ihtiyacın olan büyük boy bir valizdir. Valizinin içinde kendi eşyalarını güvenle taşıyabilirsin. Eşyalarını taşırken kullandığın valizle fark yaratmak ister misin? 


Gideceğin yerlerde seninle gelen, büyük boy valizine renk katan, karışma ve kaybolma durumlarında anında kendini belli edecek olan valiz kılıflarını eçanta senin için getirdi! 


Birbirinden özel ve kaliteli büyük boy valiz kılıfları temin edeceğin eçanta, her zevke uygun modelleri satışa sunuyor. Su itici özelliği olan, leke durumunda hemen temizlenen büyük boy valiz kılıfı yolculuklarına ve eşyalarına dinamizm katmak için geliyor.


Olası darbe ve çiziklere karşı valizini korumak için sen de çok zaman kaybetmeden büyük boy valiz kılıfı alarak yola çıkabilirsin. Renkli hayatının ufak bir detayı olarak rengarenk ve desen desen valiz kılıflarını birkaç adımda satın alabileceğin eçanta, orijinal ürün garantisi ve kolay ödeme yöntemleriyle senin de alışverişini kolaylaştıracak.


Peki, büyük boy valiz kılıflarını nasıl kullanabilirsin? Alırken nelere dikkat etmelisin? Şimdi gelelim bu soruların yanıtlarına…Büyük Boy Valiz Kılıfı Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Özellikler


  • Kirlenmeyi önleyen kumaştan üretilmelidir valiz kılıfı. Kir ve toz durumunda seni mağdur etmemek için kiri tutmayan kumaşlardan üretilenleri tercih edebilirsin.

  • Su itici olmalıdır. Yağmur ve neme karşı dayanıklı bir yapısı olan valiz kılıfını tercih etmende fayda var. Suyu geçiren valiz kılıfları, valizine zarar verir ve yıpranmasına neden olur.

  • Yıkanma özelliği ile her kullanım sonrasında yenilik kazandırabilirsin. Yolculuk bittiğinde eve geldiğinde büyük boy valiz kılıfı temizliği kolayca yapılabilir. Ilık suyla elinde yıkayarak kurumasını bekleyebilirsin.

  • Esnek kumaş olması sayesinde, valizin genişliğine uyum sağlamalıdır. Genellikle büyük boy valizler 72 x 53 cm ölçülerinde üretilir. Likralı kumaştan üretilen valiz kılıflarını bavuluna kolayca giydirebilirsin.

  • Dayanıklı kumaştan üretilen valiz kılıfları, çizilme ve yıpranmayı önlemektedir. Büyük boy valiz kılıfı alırken piyasadaki ürünleri inceleyip kendin için en iyisini alabilirsin. En iyisi demişken; seni eçanta büyük boy valiz kılıflarını incelemeye davet ediyoruz!

Banka Logo
WhatsApp Sipariş
Çalışma Saatlerimiz
Hafta İçi 09.00 - 17.00
Cumartesi 10.00 - 15.00
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla