Kapat
Vans x The Simpsons
Beslenme Çantası
Ana Sayfa Okul Çantası Beslenme Çantası
Çocuk gelişimi açısından beslenme çok büyük bir öneme sahip. Çocuklar beslenme saatinde hem öğün alışkanlığı kazanıyor hem de sosyalleşiyor. devamını göster

Cinsiyet

Markalar

Renk

FİYAT ARALIĞI

Beslenme Çantası

%46
Due Spring Palms Beslenme Çantası Mavi
%46
Due Power Up Beslenme Çantası Siyah
%53
Salto Torque Beslenme Çantası Siyah
%15
Echo Lmq 95 Beslenme Çantası Siyah
%53
Salto Popstar Beslenme Çantası Mavi
%40
Due Imagine Big Beslenme Çantası Mavi
%27
Echo Beslenme Çantası Pembe
89.90 ₺
65.99 ₺
%40
Due Trendsilver Beslenme Çantası Mor
%36
Glam Squad Beslenme Çantası Fuşya
%36
Glam Squad Beslenme Çantası Turkuaz
%36
Glam Squad Beslenme Çantası Fuşya
%46
Due Water Beslenme Çantası Buz Mavisi


Çocuk gelişimi açısından beslenme çok büyük bir öneme sahip. Çocuklar beslenme saatinde hem öğün alışkanlığı kazanıyor hem de sosyalleşiyor. Beslenme çantası okul çağındakiler için sadece yemeklerini taşıdıkları bir araçtan daha fazla anlam ifade ediyor. Beslenme çantası modelleri sayesinde kendi stillerini ortaya koyabiliyorlar, ortak tarza sahip oldukları arkadaşlarıyla kaynaşabiliyorlar.

Aileler içinse okul beslenme çantası, sağlıklı bir öğünde yiyecekleri malzemeleri zarar gelmeyecek şekilde organize edebildikleri işlevsel bir ürün görevi üstleniyor. eçanta farklı birçok özelliğe sahip beslenme çantası modelini bir arada bulmana yardımcı oluyor. Onlarca çeşit ürüne tek bir adresten ulaşmanı sağlayan eçanta modelleri arasından biri mutlaka senin tarzını yansıtıyor!

Beslenme Çantası Modelleri

Senin için de beslenme çantanın modeli önemliyse farklı tasarım ve işlevselliğe sahip çok sayıda ürün seni bekliyor. Kız çocuk beslenme çantası ve erkek beslenme çantası çeşitlerinin yanı sıra herkese hitap eden unisex çanta modelleri de mevcut. Okul çağındaki tüm çocuklar için oldukça ergonomik olan modeller arasında soğutmalı iç bölmeye sahip, kumaş dokusu su itici, tek bölmeli veya çok bölmeli ve termal gibi birçok özelliğe sahip olan çeşit bulunuyor.

Termos beslenme çantası sadece okul çağındaki çocuklara değil, yeni bebek sahibi olan annelere de çok yardımcı oluyor. Mama ve biberon çantası olarak kullanılabilen bu ürünlerle aşı ve ilaç sevkiyatı da yapılabiliyor. Ürünler omuz askısı sayesinde boyuna göre ayarlanabiliyor ve omurga sağlığının korunmasına katkıda bulunuyor. Kimi çantalar polyester malzemeden üretilirken kimilerinde organik su geçirmez kumaş kullanılıyor.

Beslenme Çantası Önerileri

Okul çantaları kadar beslenme çantalarının tarzı da çocukların kullanım sıklığını etkiliyor. Suluk ve hijyen malzemeleri gibi bazı özel eşyalarını taşıyabileceğin beslenme kabı aynı zamanda zevkini yansıtsın istemez misin?Öyleyse beslenme çantası modellerine mutlaka göz atmalısın. Sen de tuttuğu takıma gönül veren ve hayatının her alanında lisanslı ürünlerini kullanmak isteyenlerdensen Fenerbahçe beslenme çantası, Galatasaray beslenme çantası ya da Beşiktaş beslenme çantası modellerinden biri tam sana göre! İlkokul beslenme çantası modelleri arasında yer alan Hello Kitty beslenme çantası, Elsa beslenme çantası, Barbie beslenme çantası, Frozen beslenme çantası ve Winx beslenme çantası modellerini daha çok kız çocukları tercih ediyor.

Unicornlu beslenme çantası, Cars beslenme çantası ve Spiderman beslenme çantası modellerini daha çok erkekler tercih ederken U.S. Polo beslenme çantası modelleri genellikle unisex olarak kabul görüyor.

Sen de en uygun fiyatla en çok beslenme çantası çeşidine tek bir adresten ulaşmak istiyorsan ecanta.com.tr geniş ürün yelpazesiyle seni bekliyor.

Banka Logo
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla