Kapat
13 - 19 Temmuz eçanta Haftanın Ürünleri
Beşiktaş
Ana Sayfa Markalar Beşiktaş

FİYAT ARALIĞI

Beşiktaş

%15
Taraftar Sırt Çantası  Siyah
Beşiktaş
Taraftar Sırt Çantası Siyah
234.95 ₺
199.90 ₺
%15
Taraftar Sırt Çantası  Siyah
Beşiktaş
Taraftar Sırt Çantası Siyah
259.95 ₺
219.90 ₺
%5
1903 Arma Detaylı Sırt Çantası  Siyah
Beşiktaş
1903 Arma Detaylı Sırt Çantası Siyah
177.95 ₺
169.00 ₺
%20
Kalemlik  Siyah
Beşiktaş
Kalemlik Siyah
37.25 ₺
29.90 ₺
%20
Arma Sırt Çantası  Siyah
Beşiktaş
Arma Sırt Çantası Siyah
139.95 ₺
111.96 ₺


Beşiktaş Çanta Modelleri ve Fiyatları

Tasarımlarında ergonomiyi ön planda sunan Beşiktaş çanta modelleri, dış görünüşlerinin yanı sıra iç dizaynları ile de dikkat çekiyor. Modern çizgiler, sportif detaylar ve ergonomik tasarımlarıyla Beşiktaş, kendini dinamik hisseden ve rahatlık arayan taraftarların çanta tercihinde ilk sıralarda yer alıyor 

Kullanıcı odaklı tasarımlarıyla ön plana çıkan çantalar, kalite beklentisini de en üst düzeyde karşılayabiliyor. Kullanıcı ihtiyacına göre doğru bir organizasyonla kategorize edilen Beşiktaş çanta modelleri kullanım alanına göre doğru alternatifler sunuyor.

Dinamik bir görünüm, sportif bir tarz, modern bir duruş sergilemek isteyen herkesin öncelikli tercihi Beşiktaş kadın çantaları ya da Beşiktaş erkek çantaları oluyor. Beşiktaş spor ve Beşiktaş sırt çantalarını da özgürlüğüne düşkün olanlar keyifle taşıyor.

Beşiktaş, çantalarının yapımında kullanılan ham maddeden dikişinin kalitesine, tasarımın ergonomikliğinden ürünün kullanım kolaylığına kadar birçok ayrıntıyı gözeterek üretimlerini yapıyor.

Beşiktaş taraftar çantaları, kombinlere dinamik bir hava katıyor. Stil sahibi olanlar, özgür ve özgün çizgilerin eşlik ettiği modelleri yanlarından ayıramıyor.

Beşiktaş ruhu taşıyanlara özel!

Çocuğu ve kendisi adına her şeyi düşünmek, yanında taşımak zorunda olan anneler/babalar, rahatlığından taviz vermeyen iş insanları, ergonomik ürünlerin konforundan vazgeçemeyen herkes için farklı ihtiyaçlara doğru cevap verebilen ve bundan gurur duyan bir marka.

Besiktas çanta modellerine uygun fiyatlarla sahip olabileceğiniz platform ecanta.com.tr, kampanyaları ve avantajlı ödeme seçenekleriyle farklılığını ortaya koyuyor.

Banka Logo
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla