Kapat
Barem
Ana Sayfa Markalar Beşiktaş
KATEGORİLER
FİYAT ARALIĞI

Beşiktaş

"Aradığın kriterde herhangi bir sonuç bulunamamıştır.."

Ana sayfaya dönmek için tıkla..
POPÜLER MARKALAR
POPÜLER ARAMALAR


Okul heyecanını taraftar tutkunla birleştirebileceğin Beşiktaş okul çantaları eçanta’da seni bekliyor. Tüm okul gereçlerini rahatlıkla yerleştirebileceğin fonksiyonel bölmeleri ve ergonomik tasarımlarıyla BJK okul çantası modelleri konforlu bir kullanım sunuyor. Canlı siyah beyaz renkler, Beşiktaş logosu ve kara kartal figürüyle takım ruhunu yansıtan birbirinden özgün tasarımlar her yaş grubu ihtiyaçlarına yönelik geniş bir ürün yelpazesinden oluşuyor.

Beşiktaş Okul Çantası

Anaokulu, ilkokul, ortaokul, lise ve üniversite öğrencileri için tasarlanan Beşiktaş okul çantaları farklı özellikleriyle beğeni topluyor.

İlkokul çantaları arasında çekçekli modeller öne çıkıyor. Beşiktaş çekçekli okul çantası geniş iç hacmiyle tüm okul gereçlerini kolaylıkla taşımana yardımcı oluyor. Beşiktaş ilkokul çantası seçenekleri bunlarla sınırlı değil. Ergonomik tasarımlarıyla çocukların sağlığına dikkat edilerek hazırlanan farklı modeller de bulunuyor.

Sırt çantaları ilkokul sonrası ortaokul çantaları içerisinde en çok tercih edilen modellerin başında geliyor. Beşiktaş okul sırt çantası modelleri terletmeyen kumaştan üretilen ayarlanabilir omuz askıları ve destek sağlayan sırt paneliyle çanta taşımayı yük olmaktan çıkarıyor.

Beşiktaş okul çantası diğer çeşitleri; postacı modeli, beslenme çantası ve kalemlik modellerinden oluşuyor. Beşiktaş sevgisini yansıtan bu ürünleri ayrı ayrı alabileceğin gibi Beşiktaş okul çantası seti olarak da satın alabilirsin.

Lisanslı Beşiktaş Çantaları

Beşiktaş lisanslı okul çantası modelleri ortopedik tasarımları ile laboratuvar ortamında test edilip onaylanan kumaşlarıyla çocukların sağlığına uygun olarak üretiliyor. Sağ ve sol çift taraflı açılan fermuarlar, sünger dokulu omuz askıları, suluk taşımak için fileli yan cepleri ve esneyebilen kumaş dokusuyla rahat bir kullanım sağlıyor. 

Beşiktaşlı Okul Çantası Fiyatları

Beşiktaş okul çantası fiyatları seçeceğin modele göre farklı alternatiflerden oluşuyor. Su geçirmez kumaşları, kaliteli aksesuarları ve ayarlanabilir askılarıyla Beşiktaş okul çantaları uzun ömürlü bir kullanım sunuyor. Sen de ihtiyacına uygun özelliklerde okul çantaları arasından favori Beşiktaş tasarımını eçanta'nın sunduğu avantajlı fiyatlarla hemen seçebilir, okul hayatında da kara kartalı yanında taşıyabilirsin.

Banka Logo
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla