eçanta ecanta.com.tr ÜCRETSİZ - Şimdi App Store'da
Kapat
Birkenstock
Ana Sayfa Çanta Axpe Bel Çantası
KATEGORİLER
Cinsiyet
Markalar
Renk
FİYAT ARALIĞI

Axpe Bel ÇantasıERKEK BEL ÇANTASI

Yıllardan beri süregelen rahatlık algısının olmazsa olmazı erkek bel çantası modelleri, ecanta.com.tr’de avantajlı fiyatlarla yer alıyor. 90’lı yılların vazgeçilmez aksesuarı olan erkek bel çantaları, son yıllarda yeniden moda dünyasının trendleri arasına girdi ve dünya markaları tarafından farklı yapılarda ya da fonksiyonlarda yeniden tasarlanmaya başlandı. Bir önceki döneme kıyasla günümüzde erkek bel çantası modellerinin kesimlerinde ve formlarında farklı olarak zincir, deri kemer, esnek geometrik formlar görebiliyoruz.

Erkek Bel Çantaları Her Zaman Konforlu

90’lı yılların furyası erkek bel çantaları, kabarık ve sportif dokular taşırken günümüz moda dünyasının yorumları, erkek bel çantalarını modernize ederek ince çizgiler ve zarif detaylarla süslemiş durumda.

Ek olarak erkek bel çantalarının iç kısımlarında yer alan cepler ve küçük bölmeler, gündelik hayatta erkek bel çantalarını yanımızdan ayırmayacağımız çanta seçimimiz olarak ön plana almamızı sağladı.

Bununla birlikte erkek bel çantaları; yürüyüşte, alışverişte, spora giderken, çocuğuyla parka giderken, arkadaşlarla kahve içerken vb. aktivitelerde herkesin özgürce hareket etmesini sağladığı için vazgeçilmezler arasında yerini almıştır. Erkek bel çantası, hem kilidi hem de fermuarlı alternatifleri sayesinde günlük işleri yaparken rahat, konforlu ve güvende hissetme ayrıcalığı yaşatır. Bu ayrıcalığı yüzlerce farklı renk ve model seçeneğiyle ecanta.com.tr’de yakalayabilirsin.

Kadın ve erkek fark etmeksizin alternatifler bulunduran ecanta.com.tr, kadın bel çantası ve erkek bel çantası modellerinde Nike, Adidas, Herschel, Eastpak gibi markalarla sana özgürlüğü sunmaktan keyif alıyor.

Sportif tarza sahip olanlarda ve spor amaçlı giyimlerde erkek bel çantası kullanarak yapılan kombinler hem tarzı hem işlevselliği ön plana çıkarır. Bel çantası ile şık bir görünüm elde etmek istiyorsan oluşturacağın kombinde kot pantolon ve casual tarzda eklenecek detaylar vazgeçilmezdir. Kombininde spor – şık detaylara yer vererek uygun formdaki erkek bel çantası ile tarzını göz alıcı kılabilirsin. Bu seçimlerde bel çantalarındaki renk tercihi de oldukça önemli bir seçim olarak devreye girer. Sportif kıyafetler ile rengârenk bel çantası seçebilir, daha şık bir görünüm elde etmek istiyorsan düz renkli, zarif bir fermuar ya da zincir detayının eşlik ettiği erkek bel çantası modellerini tercih edebilirsin.

Günümüzde trend olarak çapraz kullanımı da yaygın olan erkek bel çantaları, dünya markalarının farklı yorumlarıyla ve avantajlı fiyatlarla ecanta.com.tr’de yüzlerce alternatifle yer alıyor.

Tarzına uygun Cüzdanlar için tıkla. Spor ve Sırt Çantaları modellerine linkten ulaşabilirsin.

Banka Logo
WhatsApp Sipariş
Çalışma Saatlerimiz
Hafta İçi 09.00 - 17.00
Cumartesi 09.00 - 13.00
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla