Kapat
29 Haziran - 5 Temmuz eçanta Haftanın Ürünleri
Ana Sayfa Markalar Batman

FİYAT ARALIĞI

Batman

%22
İki Bölmeli İlkokulu Çantası  Lacivert
Batman
İki Bölmeli İlkokulu Çantası Lacivert
89.90 ₺
69.90 ₺
%6
Maske Aksesuarlı Anaokulu Çantası  Siyah
Batman
Maske Aksesuarlı Anaokulu Çantası Siyah
133.25 ₺
124.90 ₺


Batman Çocuk Çantaları

İlkokul çantaları, okula başlayan çocukların en önemli ihtiyacı. Kitapların, defterlerin ve okul araç-gereçlerinin taşınmasına ve vücut dengesinin korunmasına yardım eden çocuk okul çantaları, ilgi çeken renkli tasarımlarıyla çocukların gönlünü kazanıyor. Kitap, defter dışında bilgisayar, cüzdan, tablet ya da diğer okul ihtiyaçlarını taşımak için de yardımcı olan okul çantaları konusunda çocuklar genelde tercihlerini lisanslı ürünlerden yana yapıyor. 

Geniş iç tasarımı ve fermuarlı bölmeleriyle çanta içindeki karışıklığı engelleyen okul çantaları modelleri, çocuklar için pratik kullanım avantajı sağlıyor. Çocuklar okul heyecanını ve neşesini en sevdikleri kahramanlarla beraber yaşamayı tercih ediyor.

Batman Lisanslı Okul Çantası

Disney karakterlerinin yer aldığı lisanslı çantalar, çocuklara okulu ve dersleri daha çok sevdiriyor. Batman çantalar ve karakter figürlü çantalar, okul çantası olarak çocukların bir numaralı tercihi oluyor.

Birbirinden renkli ve eğlenceli karakterlerle bezeli okul çantaları, okul çağındaki çocukların hem en yakın arkadaşı hem de eğlencesi oluyor. Batman karakterlerinin yer aldığı çantalar çocukları çok mutlu ediyor. Süper kahramanlı ve çizgi karakterli okul çantaları çocuklar arasında çok moda! Batman'le birlikte okula giden çocuklar kendini güçlü hissediyor!

Çocukların en sevdiği çizgi film karakterlerini içeren Batman çantalar ecanta.com.tr üzerinde rahatlıkla ve indirimli fiyatlarla bulunabiliyor.

Banka Logo
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla