eçanta ecanta.com.tr ÜCRETSİZ - Şimdi App Store'da
Kapat
Tatile Gidiyoruz
Barbie
Ana Sayfa Markalar Barbie
Cinsiyet
Renk
FİYAT ARALIĞI

Barbie

%65
Box Dreanhouse Tekerlekli Anaokulu Çantası  Mavi - Pembe
159.90 ₺
55.93 ₺
%59
Echo Fairy Princess Kız Çocuk Pc Matara  Renkli
429.90 ₺
174.93 ₺
%56
Hawk Positive Kız Çocuk İlkokul Çantası  Pembe
319.90 ₺
139.93 ₺
%53
Salto Dreamhouse Jean Beslenme Çantası  Mavi
119.90 ₺
55.93 ₺
%51
Loft Imagine Big İlkokul Çantası  Mavi - Pembe
%52
Loop One To One Kalemlik  Renkli
%53
Brick One To One Kalemlik  Renkli
179.90 ₺
83.93 ₺
%51
Tween Dreamhouse Jean İlkokul Çantası  Mavi


Rengârenk Barbie Çocuk Çantaları

Okul çantaları, okula başlayan çocukların en önemli ihtiyacı. Kitapların, defterlerin ve okul araç-gereçlerinin taşınmasına ve vücut dengesinin korunmasına yardım eden çocuk anaokulu çantaları, ilgi çeken renkli tasarımlarıyla çocukların gönlünü kazanıyor. Kitap, defter dışında bilgisayar, cüzdan, tablet ya da diğer okul ihtiyaçlarını taşımak için de yardımcı olan ilkokul çantaları konusunda çocuklar genelde tercihlerini lisanslı ürünlerden yana yapıyor.

Geniş iç tasarımı ve fermuarlı bölmeleriyle çanta içindeki karışıklığı engelleyen Barbie okul çantaları modelleri, çocuklar için pratik kullanım avantajı sağlıyor. Çocuklar okul heyecanını ve neşesini en sevdikleri kahramanlarla beraber yaşamayı tercih ediyor.

Barbie Kız Çocuk Çantaları 

Disney karakterlerinin yer aldığı lisanslı çantalar, çocuklara okulu ve dersleri daha çok sevdiriyor. Barbie lisanslı çantaları ve karakter figürlü çantalar, okul çantası olarak çocukların bir numaralı tercihi oluyor. Özellikle kız çocukların hayallerini süsleyen Barbie karakterli kız çocuk çantaları, okula giderken miniklerin en yakın yol arkadaşı oluyor.

Birbirinden renkli ve eğlenceli karakterlerle bezeli okul çantaları, okul çağındaki çocukların hem en yakın arkadaşı hem de eğlencesi oluyor. Barbie karakterlerinin yer aldığı çantalar çocukları çok mutlu ediyor. Süper kahramanlı ve çizgi karakterli okul çantaları çocuklar arasında çok moda!

Çocukların en sevdiği çizgi film karakterlerini içeren Barbie çantalar ecanta.com.tr üzerinde rahatlıkla ve indirimli fiyatlarla bulunabiliyor.

Banka Logo
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla