eçanta ecanta.com.tr ÜCRETSİZ - Şimdi App Store'da
Kapat
Depoları Boşaltıyoruz
Barbie
Ana Sayfa Markalar Barbie
Renk
FİYAT ARALIĞI

Barbie

Salto Dreamhouse Je 304 Çelik Matara Pembe
%30
29.99 ₺
20.99 ₺
Box Shine Tekerlekli Anaokulu Çantası Pembe
%30
Due Shine İlkokul Çantası Pembe
%30
Due One To One Beslenme Çantası Mavi - Pembe
%30
49.90 ₺
34.93 ₺
Salto Dreanhause Jean Kalemlik Pembe
%30
59.90 ₺
41.93 ₺
Salto Popstar Kalemlik Pembe
%30
Echo Beslenme Çantası Pembe
%30
Brick One To One Kalemlik Renkli
%30
59.90 ₺
41.93 ₺
Hawk Made Of Stars İlkokul Çantası Mavi - Pembe
%35
44.90 ₺
29.00 ₺
Kristal Kalemlik Pembe
%35
Unicorn Desenli Kalemlik Pembe
%22
189.90 ₺
147.00 ₺
Simli İlkokul Çantası Pembe
%22


Rengârenk Barbie Çocuk Çantaları

Okul çantaları, okula başlayan çocukların en önemli ihtiyacı. Kitapların, defterlerin ve okul araç-gereçlerinin taşınmasına ve vücut dengesinin korunmasına yardım eden çocuk anaokulu çantaları, ilgi çeken renkli tasarımlarıyla çocukların gönlünü kazanıyor. Kitap, defter dışında bilgisayar, cüzdan, tablet ya da diğer okul ihtiyaçlarını taşımak için de yardımcı olan ilkokul çantaları konusunda çocuklar genelde tercihlerini lisanslı ürünlerden yana yapıyor.

Geniş iç tasarımı ve fermuarlı bölmeleriyle çanta içindeki karışıklığı engelleyen Barbie okul çantaları modelleri, çocuklar için pratik kullanım avantajı sağlıyor. Çocuklar okul heyecanını ve neşesini en sevdikleri kahramanlarla beraber yaşamayı tercih ediyor.

Barbie Kız Çocuk Çantaları 

Disney karakterlerinin yer aldığı lisanslı çantalar, çocuklara okulu ve dersleri daha çok sevdiriyor. Barbie lisanslı çantaları ve karakter figürlü çantalar, okul çantası olarak çocukların bir numaralı tercihi oluyor. Özellikle kız çocukların hayallerini süsleyen Barbie karakterli kız çocuk çantaları, okula giderken miniklerin en yakın yol arkadaşı oluyor.

Birbirinden renkli ve eğlenceli karakterlerle bezeli okul çantaları, okul çağındaki çocukların hem en yakın arkadaşı hem de eğlencesi oluyor. Barbie karakterlerinin yer aldığı çantalar çocukları çok mutlu ediyor. Süper kahramanlı ve çizgi karakterli okul çantaları çocuklar arasında çok moda!

Çocukların en sevdiği çizgi film karakterlerini içeren Barbie çantalar ecanta.com.tr üzerinde rahatlıkla ve indirimli fiyatlarla bulunabiliyor.

Banka Logo
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla