eçanta ecanta.com.tr ÜCRETSİZ - Şimdi App Store'da
Kapat
Yeni Sezon

Babalar Günü Hediyeleri 45 Markada 7000 Çeşit Seçenek eçanta’da

Babalar Günü Hediyeleri

Evrak Çantası

Postacı Çantası

Cüzdan

Bel Çantası

Laptop Çantası

Kemer

Sırt Çantası

Outdoor

Seyahat Çantası

Spor Ayakkabı

Spor Ayakkabı

Sneaker

Tommy Hilfiger Kartlık

Us Polo Çapraz Çanta

Tommy Jeans Bot

XD Design Sırt Çantası

Babalar Günü

Babalar Günü hem babalar hem de tüm aile için oldukça önemli görülen günler arasında yer alır. Babanıza verdiğiniz değeri anlatabileceğiniz bu özel gün, her sene aile ilişkilerini güçlendiren bir etki yaratır. Dahası, ona değerli hediyeler vererek aranızdaki bağı daha özel bir hale getirmenize de yardımcı olur. Özel bir anlamı bulunan bu gün, babanıza uzun yıllar hatırlanacak bir jest yapmanız için harika bir fırsat olacak.

Aileleri birbirine yakınlaştıran, ebeveyn-çocuk ilişkisini güçlendiren bu özel gün yaklaşırken pek çok kişinin aklına Babalar Günü ne zaman kutlanır” veya “Babalar Günü hangi gün kutlanır” gibi sorular gelir. Peki bu sene Babalar Günü hangi Pazar? Bu özel gün, her yıl haziran ayının üçüncü haftasındaki pazar gününde kutlanır. Çocukların babaları ile kaliteli zaman geçirebilmesi açısından harika bir fırsat sunan bu gün, bu sene 20 Haziran’da kutlanacak.

 

Babalar Günü’nde Babanızı Mutlu Etmenin Yolları

“Babalar Günü hangi gün” veya “Babalar Günü ayın kaçında” gibi soruların yanı sıra, “Babalar Günü’nde ne alınır” sorusu da oldukça yaygın. Özellikle ilk defa çocuğu olan kişiler için bu gün, daha da önemli bir hale gelebilirken farklı kutlamalar ve hediyeler de tercih edilebiliyor. Bu sebeple de pek çok kişinin aklına “ilk Babalar Günü’nde ne yapılır” sorusu gelir.

İlk Babalar Günü hediye fikirleri babanın tarzına, zevklerine ve hoşlandıklarına göre değişiklik gösterebilir. Bu gibi durumlarda en sık kullanılan çanta, kartlık, cüzdan ve kemer gibi aksesuarlar seçilebilir. Bu hediyeler bir araya getirilerek özel bir hediye kutusu da hazırlanabilir. Babalar Günü 2021 yılının en güzel günü olsun diye özel olarak seçilmiş bir hediye veya düzenlenmiş bir organizasyon unutulmaz anlar yaşanmasına öncülük edebilir.

“Babalar Günü haziranın kaçında kutlanır?” sorusunun cevabını öğrendiğiniz zaman geriye bir hediye seçmek ve o gün için bir organizasyon hazırlamak kalır. Bu noktada karşınıza çıkacak olan birbirinden farklı tasarıma sahip eçanta hediye seçenekleri ve Babalar Günü kampanyaları anında imdadınıza yetişecek! Birbirinden farklı fiyat ve model seçeneğiyle babanızı mutlu etmek oldukça kolay!

 

Babalar Günü Hazırlıkları

Söz konusu, pek çok kişi için önemli olan bir gün olduğunda sıklıkla Babalar Günü tarihi merak edilmektedir. Bu doğrultuda tarih her gün değiştiği için “Babalar Günü ne gün” gibi sorulara takılmadan yapılacak ilk şey, Haziran ayının başlarından itibaren bu özel gün için hazırlıklara başlamak olabilir. Hazırlıklar için aşağıdaki önerilere göz atabilirsiniz.

  • Özellikle ilk Babalar Günü olan kişiler için daha da anlam kazanacak olan bu günde unutulmaz anlar biriktirilebilir. “Babalar Günü hangi tarihte oluyor” sorusunun kafanızı karıştırmasını izin vermeden onun nelere ihtiyacı olduğunu gözlemlemeye şimdiden başlayabilirsiniz.
  • İlk Babalar Günü için hediye seçenekleri için özellikle sırt çantalarına, çalışan babanız için de laptop çantası ve kemer gibi hediye alternatiflerine göz atabilirsiniz.
  • Babaların severek kullanacağı birbirinden farklı boyut, renk ve tasarımdaki çanta ve cüzdan modelleri de iyi hediye seçeneklerini sizlere sunar. Bu ürünler onların daha şık görünmesine yardımcı olurken aynı zamanda hayatını da kolaylaştırır.

Eçanta, Babalar Günü özel kampanyalar ve indirimleri ile bir kez daha babaları ve onları seven kişileri yalnız bırakmıyor. Siz de babanızın sevebileceğini düşündüğünüz cüzdan ve çanta modellerine eçanta ürünlerini inceleyerek ulaşabilir, sevdiklerinize kalıcı, kullanışlı ve son derece şık armağanlar verebilirsiniz.

 

Babalar Günü Ne Zaman?

Babalar Günü’nün haziran ayında olduğu bilinir. Bu noktada “Babalar Günü haziran ayının kaçında” sorusu biraz kafa karıştırıcı olabilir. Bu gün, geleneksel olarak Haziran’ın üçüncü haftasının pazar günü kutlanmaktadır. Bu sene yani, 2021 Babalar Günü, 20 Haziran Pazar günü kutlanacak.

İlk Babalar Gününde Ne Yapılır?

Yeni babaya ilk Babalar Günü hediyesi, babanın sevdiği yemeklerin hazırlandığı ve aile üyelerinin bir araya geldiği bir organizasyonla verilebilir. Bu organizasyon için onun sevdiği ve ihtiyaç duyacağı ürünlerden oluşan bir hediye kutusu hazırlayabilirsiniz.

Babalar Günü Kutlama Fikirleri Nedir?

Eğer yeni çocuğu olmuş birine İlk Babalar Günü sürprizi hazırlıyorsanız, günün anlam ve önemini belli eden notlarla ona hediyesini verebilirsiniz. Diğer taraftan alacağınız hediye kadar, hediyeyi nasıl vereceğiniz de önemli olduğundan güzel bir yerde yemek organizasyonu yapabilirsiniz. Bu özel günde babanızla baş başa bir gün geçirebilir veya ailecek pasta keserek kalabalık bir organizasyonla da bu günü taçlandırabilirsiniz.

 

Banka Logo
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla