Kapat
Bot Fırsatları
Ana Sayfa Calvin Klein Ayakkabı
1968 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulan Calvin Klein, günümüzde dünya çapında 110’dan fazla ülkede ürünleri kullanılan yüksek kaliteye sahip bir markadır. devamını göster
Cinsiyet
Markalar
Renk
Beden
FİYAT ARALIĞI

Calvin Klein Ayakkabı

%10
%10
Chunky Laceup Logolu Kadın Sneaker  Cafe Creme/Merlot
%10
Mid Erkek Boot  Siyah
%10
Runner Erkek Sneaker  Black


Calvin Klein Ayakkabı

Her tarza uygun ürün tasarımları ile geniş bir kitleye hitap etmektedir. Birbirinden şık ve özgün tasarımlara sahip Calvin Klein ayakkabı eçanta kalitesiyle kullanıcılara sunulmaktadır. Calvin Klein ayakkabı fiyatları ile kullanıcılarına çok uygun seçenekler ile ulaşmaktadır.

Günlük hayatta ya da özel bir davete giderken giydiğiniz ayakkabılar, tarzınızı karşınızdaki kişilere yansıtmanıza yardımcı olur. Tarz kombinlerinizin olmazsa olmaz ve en dikkat çeken parçalarından biri olan ayakkabılar, oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Herkesin sevdiği tarz ve ayakkabı modeli farklı olabilir. Bazı kişiler daha klasik tarzda modelleri beğenirken kimisi de spor tarzda ayakkabıları tercih etmektedir. 

Dolabınızdaki kıyafetlerin modeli ve çoğunluklu bulunduğunuz ortamlar da ayakkabı seçiminizi etkilemektedir. Özel davetlere ve iş yemeklerine sık katılmanız gerekiyor ise klasik görünümlü ayakkabılar her kombinde kurtarıcınız olacaktır. Özellikle Calvin Klein kahverengi ayakkabı modelleri her tarza yakışır. Siyah, beyaz ve gri gibi kıyafetlerde çok sık tercih edilen renkler ile uyum sağlamaktadır. Bu nedenle en sık kullanılan renklerden biridir. 

Bunun yanı sıra günlük hayatınızda eğlenmeye ya da arkadaşlarınızla buluşmaya çıktığınızda rahat kıyafetlerinizin altına giyeceğiniz spor ayakkabılar ile kombininizi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca gün içinde yoğun bir tempoda çalışıyorsanız ayak konforu sunan spor ayakkabılar en iyi dostunuz olacaktır. Spor ayakkabı modelleri arasında daha klasik görünüme sahip çeşitli modeller de bulunmaktadır.

Tercih ettiğiniz ayakkabıları uzun yıllar boyunca giyebilmek için kalitesine dikkat etmeniz gerekir. Düşük kaliteye sahip ürünler hem ayak sağlığınızı tehdit edebilir, hem de kullanım ömrü diğer ürünlere göre daha kısa olacaktır. Hem her şarta dayanıklı olması, hem de kullanım süresini belirgin şekilde uzatmak için yüksek kalitede üretilen Calvin Klein ayakkabı modellerine göz atabilirsiniz. 

Ayakkabı modellerinin üretiminde kullanılan materyaller değişkenlik gösterebilir. Dış kısmında süet, deri, nubuk, kumaş gibi materyaller yer alabilir. Bu kriterler ayakkabıyı giyeceğiniz ortama ve hava şartlarına göre seçilmelidir. Bazı malzemeler yağmur ve kar gibi havalarda kullanılabilirken bazısı bu hava koşullarına uygun değildir. Ayakkabı tercihi yapılırken bu tarz kriterlerin göz önünde bulundurulması iyi olacaktır. 

Örnek olarak deri ayakkabıların yapısı itibari ile su üzerinden akıp gideceği için kış mevsiminde de rahatça giyilebilir. Süet ayakkabılar da kışa uygundur ancak bakımının yapılması gerekir. Kumaş detayları bulunan ayakkabılar daha çok bahar ve yaz ayları gibi kuru mevsimlerde giyilmesi daha iyi olacaktır. Ayakkabı modelinin su geçirgenliği ve içerisinde bulunan astar detayları, hangi mevsimde giyilip giyilemeyeceğini büyük ölçüde belirlemektedir. 

eçanta Calvin Klein ayakkabı modelleri arasında her tarza ve ortama uygun seçenekler bulmak mümkündür. Dikkat çeken ürün tasarımlarının yanı sıra her mevsim koşullarında giyebileceğiniz modeller mevcuttur. Ayrıca tüm ürünler yüksek kalite materyaller kullanılarak üretilmiş olup son derece dayanıklı ve kısa süre içerisinde deforme olmayan yapıya sahiptir. Bu sayede sevdiğiniz ayakkabınızı uzun zaman giyebilirsiniz. 


Hem Tarzınızı Hem Ayak Konforunuzu Düşünen Calvin Klein Ayakkabı Modelleri

Hemen hemen her kombine ve ortama uyum sağlayabilen ayakkabı modellerine casual adı verilmektedir. Sade ve şık bir görünüme sahip olmak istiyorsanız Calvin Klein casual ayakkabı modelleri, sizin için uygun olabilir. Tüm kombinleriniz ile uyum sağlayan bu tarz ayakkabılar ile bir tarz yaratmak için saatler harcamanıza gerek kalmaz ve pek çok kıyafetinizle yakışır. 

Özellikle işe giderken hem fazla sportif durmayan, hem de rahat bir ayakkabı giymek istiyorsanız tercihinizi casual ayakkabılardan yana kullanabilirsiniz. Siyah, beyaz ya da kahverengi gibi temel renklerden birini seçerek kıyafetiniz ile uyup uymayacağını düşünmenize de gerek kalmaz. Ayrıca zorlu kış şartları dışında her mevsim giymeniz mümkündür. Bu yönden de oldukça avantajlı bir modeldir.

Calvin Klein loafer ayakkabı ise bir başka her ortama uyum sağlayabilen ayakkabı modelidir. Günlük hayatınızda ya da iş yerinize giderken rahatlıkla tercih edilebileceğiniz loafer ayakkabılar, okulda giymek için de uygundur. Genellikle deri ya da süet olarak tasarlanmaktadır. Deri modeller arasında mat ya da rugan görünümlü seçenekler de mevcuttur. Kar yağmadığı sürece her mevsim loafer ayakkabılarınızı giyebilirsiniz. 

Casual ya da loafer olarak bilinen ayakkabılar, genellikle zamansız modeller olarak adlandırılmaktadır. Modası geçmeyen ve her dönemde rahatlıkla tercih edilebilmesinden dolayı bu şekilde sınıflandırılabilir. Ayrıca her tarza uyum sağlaması ile en çok kullanılan ayakkabı modellerindendir. Özellikle bahar aylarında giyilen kumaş pantolonlar ile oldukça şık bir hava yakalayabilirsiniz. Spor tarza sahip kişilerin dolabında mutlaka bulunması gereken kurtarıcı bir ayakkabı modelidir.

Ayakkabılar taban yapısına, kullanılan materyale ya da iç astarına göre kışlık ya da yazlık şekilde ayrılabilir. Her mevsime uygun ayakkabı çeşitleri olduğu gibi yalnızca tek mevsimde giyilebilen modeller de mevcuttur. Örneğin; su geçirebilen yapıda bir ayakkabıyı kışın giymeniz uygun olmayacaktır. Ayakkabı seçerken giymek istediğiniz mevsime uygun olmasına dikkat etmeniz gerekir.

Calvin Klein yazlık ayakkabı modelleri, hava geçiren ve ayağı terletmeyen materyaller kullanılarak üretilmektedir. Sıcak havalarda giyilmeye uygun ayakkabılarda genellikle keten, bez gibi kumaşlar kullanılır. Hem elbise ve şort gibi kıyafetler ile güzel bir uyum yakalar, hem de ayağınızın nefes almasına olanak tanır. Ayrıca hafif yapıları ile ayağınızda ağırlık hissi oluşturmaz. Böylece konforunuzdan ödün vermeden şık bir tarza sahip olabilirsiniz.

Calvin Klein keten ayakkabı seçenekleri, ayaklarınızı serin ve ferah tutar. Hava geçiren bir kumaş olması nedeni ile kış aylarında kullanıma uygun değildir. Kışlık ayakkabılar ise yağmur ve kar geçirmeyen ve soğuktan koruyan, kalın yapılı şekilde tasarlanmaktadır. Buna uygun materyaller ve malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Giydiğiniz ayakkabının mevsim koşullarına uyum sağlaması da son derece önemli bir kriterdir. 

Kadınların özel davetlerde en çok tercih ettiği ayakkabılar, kuşkusuz topuklu modellerdir. Elbiselerin, kumaş pantolonların altına giyebileceğiniz topuklu ayakkabıların topuk genişliği değişmektedir. İnce topukla yürümek, kalın topuğa kıyasla daha zordur. Bu kriteri kendi isteğinize göre seçebilirsiniz. Calvin Klein topuklu ayakkabı modelleri, kıyafetleri daha iyi taşımanıza olanak tanır. Oldukça şık ve dikkat çekici modelleri bulunmaktadır. 

Topuklu ayakkabıların en büyük avantajlarından biri boyunuzu uzatmasıdır. Bunun yanı sıra şık ve klas bir görüntü sunduğu için çoğu davette topuklu ayakkabı giyilmektedir. Önü açık ya da kapalı modellerin yanı sıra platform ve dolgu topuk çeşitleri de bulunmaktadır. Calvin Klein dolgu topuk ayakkabı modelleri, ince topuklara nazaran çok daha konforludur.

Calvin Klein Ayakkabı Modelleri ile Şıklık ve Rahatlık Bir Arada

Ayakkabı tercihi yaparken hem kendi konforunuz, hem de ayakkabıdan en iyi verimi almak için dikkat etmeniz gereken bazı kriterler bulunmaktadır. Bu kriterlerin en başında ürün kalitesi gelmektedir. Ürün kalitesi hem ayak konforunuzu, hem de ayakkabının ömrünü belirler. Bu nedenle iyi bir ayakkabı kullanmak isterseniz kaliteden ödün verilmemelidir. Aksi halde ayak sağlığınız kötü şekilde etkilenebilir. 

Bir diğer kriter ise ayakkabının taban boyutudur. Ayakkabılarda rahatlık sağlaması adına tabanın bir miktar dolgulu olması gerekir. Yere çok yakın tabanlar, yerdeki taş gibi dengesizlikleri ayağınıza direkt ileteceğinden ayak sağlığınız için iyi olmayacaktır. Çok yüksek tabanlar da yürürken ayağınızın burkulmasına neden olabilir. Bu nedenle orta derecede dolgu taban, ayağınızı rahat hissettirecektir. 

Ayakkabı seçerken ürünün numarasını tam tercih etmelisiniz. Büyük ya da küçük alınan ayakkabılar, ayak sağlığınıza zarar verir. Küçük numara ayakkabı, ayağınızın ve parmaklarınızın ayakkabı içinde sıkışmasına neden olur ve hareket alanını kısıtlar. Ayrıca büyük ayakkabılar da tam olarak oturmayacağından ayağınız ayakkabı içinde sürekli hareket eder. Ayrıca ayakkabının mevsim koşullarında giyilebilir olmasına da dikkat edilmelidir. 

Ayakkabı rengini giyeceğiniz kıyafetlere ve tarzınıza uygun seçmeniz gerekir. Calvin Klein siyah ayakkabı modelleri, istisnasız her kıyafetinizle uyum sağlayabilir. Siyah hem klasik, hem de spor tarz sevenlerin rahatlıkla tercih edebileceği bir renktir. Takım elbiselerin ya da kot pantolonun altına giyebilirsiniz. Ayrıca ayakkabı modelleri arasında aradığınız her renkte model bulmanız mümkündür. Siyah her tarzda şıklığın vazgeçilmez rengidir.

Geniş bir ürün yelpazesine sahip spor ayakkabılarda en çok tercih edilen renklerden biri beyazdır. Calvin Klein beyaz spor ayakkabı modelleri elbise, şort, kot pantolon ve taytların altına giyilebilir. Özellikle yaz ve bahar aylarında giymek için ideal bir ayakkabı seçeneğidir. Calvin Klein beyaz ayakkabı özellikle kot pantolon ve taytlarla oldukça havalı gözükmektedir. Bunun yanı sıra eşofmanlar ile uyum sağlamaktadır.

Calvin Klein, yeni sezon ayakkabı modelleri ile kullanıcılardan tam not almaktadır. Tasarımlarında her zaman son trendleri takip eden marka, kullanıcılarına her zaman şık ve tarz gözükme olanağı tanıyor. Hem kalitesi, hem de özgün ürün tasarımları ile dünya çapında milyonlarca kullanıcıya sahiptir. Her tarza hitap eden oldukça çeşitli bir ürün skalası bulunmaktadır. 

Benzersiz Tasarımları ve Kaliteyi Bir Araya Getiren Calvin Klein Ayakkabı Çeşitleri 

Calvin Klein düz ayakkabı modelleri, özellikle iş yerinizdeki tempoda ayaklarınızı rahat ettiriyor. Yürürken ya da ayakta dururken konforlu hissetmenizi sağlar. Tasarım olarak da pek çok seçenek mevcuttur. Günlük tarzınıza ya da ofis kıyafetlerinize uygun bir modeli tercih edip ayaklarınızın rahat etmesini sağlayabilirsiniz. Kullanılan materyale göre değişkenlik gösterse de genel olarak her mevsim giyilebilir. 

Calvin Klein siyah spor ayakkabı günlük hayatta en çok tercih edilen beyaz, kahverengi, gri ve krem gibi pek çok renk ile güzel bir uyum yakalamaktadır. Her kıyafetin altına yakışması nedeni ile fazla tercih edilen bir renktir. Beyaz rengin aksine çamur ve toz gibi lekeleri kolay kolay belli etmez. Bu nedenle yağmur ihtimali bulunan havalarda siyah ayakkabı daha çok kullanılır. 

Calvin Klein klasik ayakkabı modelleri, iş yemeklerinde ve özel günlerde tarzınızı tamamlamanızı sağlayacaktır. Takım elbiselerin, kumaş pantolon ya da eteklerin altına giyilmesi en ideal ayakkabı modellerinden biridir. Bunun yanı sıra genel olarak klasik bir tarza sahipseniz günlük hayatınızda da rahatça kullanabilirsiniz. Şık ve resmi bir duruş sunmasıyla tarzınızda şıklık yaratır.

Calvin Klein spor ayakkabı fiyatları belirli kriterlere göre değişkenlik göstermektedir. Ayakkabının üretiminde kullanılan materyaller, ürünün tasarımı gibi pek çok kritere bağlı olarak fiyatlar değişmektedir. Bunun yanı sıra her bütçeye ve her tarza uygun ayakkabı modelini bulmak mümkündür. Ayrıca Calvin Klein spor ayakkabı indirimleri de eçanta güvencesi ile sizlere sunulmaktadır. Böylece her bütçeye uygun model satın alınabilmektedir.

Banka Logo
WhatsApp Sipariş
Çalışma Saatlerimiz
Hafta İçi 09.00 - 17.00
Cumartesi 10.00 - 15.00
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla