Kapat
Vans x The Simpsons
Armani Jeans
Ana Sayfa Markalar Armani Jeans

Cinsiyet

Markalar

FİYAT ARALIĞI

Armani Jeans

%40
Bond Evrak Çantası  Siyah
249.90 ₺
149.94 ₺
%40
Bond Evrak Çantası  Kahve
249.90 ₺
149.94 ₺


Dünyanın en ünlü markalarından Armani’nin dinamik ve gençlik enerjisiyle ürettiği ürünlerine yer verdiği Armani Jeans, günlük ya da casual bir tarzı lüks parçalar ile buluşturuyor. Armani Jeans aynı zamanda çanta ve aksesuar gibi tamamlayıcı ürünlerdeki iddiasını dünyada moda yön vererek de kanıtlıyor. Keskin ve düz kesimler, nötr renkler ve özel tasarım modeller…

Ünlü İtalyan markası Armani Jeans, kadın çanta koleksiyonu için dünyanın önde gelen tasarımcıları ile çalışıyor. Bundan güç alarak Armani Jeans, yaşanan her ana stil vadediyor. Armani Jeans çantalar lüks çanta modellerinin konforlu ve stil sahibi çeşitleri olarak karşımıza çıkıyor.

Armani Jeans Demek Stil Demektir!

Kadınların günlük stilini şıklıkla tamamlayan Armani Jeans kadın çanta modelleri zarif ve rahat tasarımları ile olduğu kadar kullanışlı oluşlarıyla da çok beğeniliyor. Gündüz ve gece kullanımları için değişik stil ve tarzlar için üretim yapan Armani Jeans gündüz serisinde sportif tarzdan klasik çizgilere kadar geniş bir yelpazede ürettiği Armani Jeans çanta modelleri ile herkesin ihtiyacına kolaylıkla cevap veriyor. Armani Jeans gece çantalarında klasik ve ışıltılı modellerle birlikte sıra dışı çizgilerin yer aldığı tasarımlara da yer veriyor. Armani Jeans el çantaları, Armani Jeans kartlıklar, Armani Jeans kadın cüzdanı, Armani Jeans kol çantası ve çok daha fazlasını ecanta.com.tr'de bulabilirsin!

Spor modellerinde ise oldukça büyük ve geniş hacimli çantalar tasarlayan Armani Jeans; metal toka, metal zımba ve Armani logosu gibi detayları, ürünlerinin ayrılmaz bir simgesi olarak sıkça kullanıyor.

Banka Logo
WhatsApp Sipariş
Çalışma Saatlerimiz
Hafta İçi 09.00 - 17.00
Cumartesi 09.00 - 13.00
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla