Kapat
Vans x The Simpsons
Ana Sayfa Markalar Angry Birds

Cinsiyet

Renk

FİYAT ARALIĞI

Angry Birds

%20
Anaokulu Çantası  Siyah


Angry Birds ve Rengârenk Çantalar

Okul çantaları, okula başlayan çocukların en önemli ihtiyacı. Kitapların, defterlerin ve okul araç-gereçlerinin taşınmasına ve vücut dengesinin korunmasına yardım eden çocuk okul çantaları, ilgi çeken renkli tasarımlarıyla çocukların gönlünü kazanıyor. Kitap, defter dışında bilgisayar, cüzdan, tablet ya da diğer okul ihtiyaçlarını taşımak için de yardımcı olan okul çantaları konusunda çocuklar genelde tercihlerini lisanslı ürünlerden yana yapıyor.

Geniş iç tasarımı ve fermuarlı bölmeleriyle çanta içindeki karışıklığı engelleyen çocuk çantaları modelleri, çocuklar için pratik kullanım avantajı sağlıyor. Çocuklar okul heyecanını ve neşesini en sevdikleri kahramanlarla beraber yaşamayı tercih ediyor.

Sevilen karakterlerin yer aldığı lisanslı çantalar, çocuklara okulu ve dersleri daha çok sevdiriyor. Angry Birds çantalar ve karakter figürlü çantalar, okul çantası olarak çocukların bir numaralı tercihi oluyor. İstediği Angry Birds karakteriyle okula giden çocuklar mutluluğuna mutluluk katıyor!

Angry Birds Çantalar

Karakterlerle bezeli okul çantaları, okul çağındaki çocukların hem en yakın arkadaşı hem de eğlencesi oluyor. Angry Birds karakterlerinin yer aldığı çantalar çocukları çok mutlu ediyor. Süper kahramanlı ve çizgi karakterli okul çantaları çocuklar arasında çok moda!

Çocukların en sevdiği çizgi film karakterlerini içeren Angry Birds çantalar ecanta.com.tr üzerinde rahatlıkla ve indirimli fiyatlarla bulunabiliyor.

Banka Logo
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla