eçanta ecanta.com.tr ÜCRETSİZ - Şimdi App Store'da
Kapat
Genel Bilgilendirme
Ana Sayfa Aksesuar Us Polo Assn Aksesuar Çantası
KATEGORİLER
Cinsiyet
Markalar
FİYAT ARALIĞI

Us Polo Assn Aksesuar ÇantasıAKSESUAR ÇANTASI

Her yaşa ve stile uygun, renkli, kullanışlı ve geniş ürün yelpazesine sahip aksesuar çantaları herkesin ihtiyacı. Aksesuar çantaları aksesuarlarını yanında taşıyan ya da çantasının içinde düzenli bir şekilde organize etmek isteyenler için vazgeçilmez ürünlerden biridir. Kişinin günlük aksesuarlarını toparlayan farklı desenlere ve boylara (büyük, orta, küçük) sahip renkli aksesuar çantaları avantajlı fiyatlar ile ecanta.com.tr’de yer alıyor.

Düzenli ve Şık

Dağınık aksesuarları ortadan kaldırmak artık çok kolay. Kadınların, hoşuna gidecek olan eğlenceli modellerdeki bu çantalarla, aksesuarlarını kolayca bulmak ve organize etmek çok kolay. Profesyonel aksesuar çantalarının yanı sıra birden fazla bölmeye sahip ve ergonomik detaylara sahip modeller de var.

Deri, suni deri, bez, naylon, plastik, polyester, saten, pvc, keten gibi malzemeler ile sunulan aksesuar çantaları hayatı kolaylaştırıyor. Az yer kaplaması, kumaş türüne göre çamaşır makinesinde yıkanabilmesi ise avantajları olarak aksesuar çantalarını yine ön plana çıkarıyor.

Seyahat & Valiz modelleri için linke tıklayabilirsin. Kadın Sırt Çantaları modellerine buradan ulaşabilirsin.

Banka Logo
WhatsApp Sipariş
Çalışma Saatlerimiz
Hafta İçi 09.00 - 17.00
Cumartesi 09.00 - 13.00
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla