eçanta ecanta.com.tr ÜCRETSİZ - Şimdi App Store'da
Kapat
Sevgililer Günü
Adidas
Ana Sayfa Markalar Adidas
Çantalar hemen her alanda pratik bir şekilde kullanıma uygun ürünlerdir. İşe giderken, okula giderken ya da spor gibi faaliyetlerde rahat kullanımı olan, içerisinde kolay bir şekilde eşyalarınızı tutabilecek ürünler olan çantalar çeşitli modellerde üretilir. devamını göster
Renk
FİYAT ARALIĞI

Adidas

%20
519.90 ₺
415.92 ₺
%20
Power Sırt Çantası  Lacivert
349.90 ₺
279.92 ₺
%21
Parkhood Sırt Çantası  Siyah
329.90 ₺
259.92 ₺
%21
Zne Bp Sırt Çantası  Lacivert
289.90 ₺
227.92 ₺


Adidas Çanta

Günlük olarak rahat bir kullanımı olması bakımından herkesin sık tercih ettiği Adidas çanta sevilen modellerden biri olan spor çantalardandır. Sık tercih edilen günlük bir model olması bakımdan en beğenilen spor çanta modelleri içerisinde bulunan Adidas spor çanta son derece şık modelleri olan bir spor çanta olarak karşınıza çıkar. Sporun hemen her alanında eşyaların konulması için pratik ve işlevsel bir üründür.

Spor ürünlerinin içerisinde tamamlayıcı bir malzeme olarak hemen hemen pek çok eşyanızı muhafaza edebilecek bu çantalar çeşitli özellikleri ile diğer standart modellerden ayrılır. Hemen her mevsim koşuluna uygun model bu anlamda Adidas modelleri ile karşınıza çıkar. Bu bakımdan Adidas çanta modelleri konusunda geniş ürün yelpazesi ile markamız sizlere hizmet verir.

Kalitenin ve Dayanıklı Ürünlerin Adresi: eçanta Adidas Çantalar

Adidas, dayanıklı ve kaliteli spor ürünlerini yılların deneyimi ile markamız aracılığıyla karşınıza çıkarır. Bu anlamda da son derece şık ve hoş duruşu olan ürünleri avantajlı şekillerde temin etmek sizler için oldukça kolay olacaktır. Modeller içerisinde Adidas omuz çanta gibi çeşitli seçenekleri kullanıcılarla buluşturur. Burada esas olan kullanım alanı ve kişilerinin zevkleridir.

Omuz çantalarının yanında, Adidas kol çanta seçenekleri de oldukça ilgi gören modeller arasında yerini alır. İşlevsel bir ürün olan bu çanta modellerini ister okula giderken içerisinde eşyalarınızı koymak için ister işe giderken ister de çeşitli spor faaliyetleri ile ilgilenirken kolaylıkla kullanmanız mümkündür. 

Omuz ve kol çantalarının yanı sıra pek çok çanta seçeneği bu markada karşınıza çıkar. Bunlardan biri de Adidas mini sırt çanta seçenekleridir. Bu çanta modellerini taşıması kolaydır. Çünkü ağırlık merkezini iki omuza eşit bir şekilde verir. Bundan dolayı da kaliteli ve fonksiyonel bir ürün olarak kullanıcılarla buluşur.

Estetik bakımdan son derece konforlu ve kaliteli ürünler olan çantalar Adidas güvencesi ile sayfamız aracılığı ile karşınıza çıkar. Bu bakımdan da oldukça konforlu ve kaliteli modelleri uygun imkânlar da alma fırsatı yakalarsınız bu modellerden biri de Adidas çapraz çanta olarak sizlerle buluşuyor.

Kaliteli ve konforlu dayanıklı tüketim malları içerisinde olan çanta modelleri arasında Adidas hem günlük kullanımda hem de spor aktivitelerini de sizlerin pratik bir şekilde ihtiyacını karşılayacak düzeyde çantalar üretir. Bu modellere örnek olarak Adidas postacı çanta modellerini verebiliriz. Postacı çanta modelleri kullanışlı ve şık ürünlerdir Bu bakımdan da Adidas kalitesi ile çeşitli renklerde ve dokularda karşısı çıkar.

Görünümü kullanımı oldukça konforlu olan sırt çanta seçenekleri içerisinde tercih yapmak istiyorsanız Adidas'ın kaliteli ve şık modeller arasında dilediğiniz tercih edebilirsiniz. Bu tercihlerinin içerisinde hem boyut olarak hem de renk olarak sizler için uygun seçenekler muhakkak karşınıza çıkacaktır. Bundan dolayı da kullanacak olduğunuz alana göre dilediğiniz ürünü kolaylıkla tercih edebilirsiniz.

En sık kullanılan çanta modelleri arasında olan Adidas mini çanta normal çanta boylarından görünüşte küçüktür ancak hacim olarak en az onlar kadar eşya alabilir. Bundan dolayı da Adidas küçük çanta modelleri içerisinde oldukça istesen bir ürün olarak sizlerle buluşur sağlık bakımından ağırlık dengesini iki yana veren konforlu ve şık modeller olarak kullanıcıların karşısına çıkar. Bu da tercih edilmesinde önemli bir rol oynar. 

Kaliteli ve dayanıklı çanta modellerinin hem yıpranmalara karşı olması hem de sağlıklı ürünler arasında yerini alması gerekir. Bu anlamda Adidas’ın ergonomik modelleri ile şık seçenekleri buluşturması kullanıcıların farklı zevkleri konusunda bütünleştirici oluyor denilebilir. Çünkü çeşitli renk skalası her kullanıcı için ilgi odağı olmakla birlikte farklı ürün tarzları da beklentileri üst düzeye çıkarır.

Adidas deri çanta modelleri, spor çanta seçeneklerinden ziyade günlük kullanımda su geçirmeyen kaliteli ürünler olarak sizlerin karşısına çıkan çeşitli modeller arasındadır. Ergonomik ve estetik tasarımı sayesinde büyük ölçüde rahat bir ürün olarak sizlerle buluşur. Bundan dolayı da genellikle iş ve okul çantası seçenekleri arasında oldukça beğeni toplayan bir üründür. 

Çanta Modelleri Arasında Adidas Havası Esiyor

Gün içerisindeki pek çok aktivitemiz de eşyalarınızı koyacak kaliteli ve konforlu bir çantaya ihtiyaç duyarsınız. Adidas son derece estetik ve modern çantalarıyla ergonomik bir tasarıma sahiptir. Bu da hem işe giderken hem de okula giderken sağlığınızı düşünen bir çantanın sizler için en iyi seçenek olduğunu gözler önüne serer. Bundan dolayı da Adidas el çanta modelleri sık sık kullanılan çantalar arasında yerini alır.

Kaliteli modellerin ve şık seçeneklerin bir arada bulunduğu Adidas çanta modeller içerisinde her cinsiyete ve yaşa yönelik ürün muhakkak vardır. Boyut olarak, ihtiyaçlarınızı karşılayacak düzeyde ürünler karşınıza bu kaliteli marka sayesinde çıkar. Kullanım kolaylığı konusunda hem ergonomik hem de avantajlı olan bu çanta modelleri, uzun yıllar rahatlıkla kullanmanıza yöneliktir.

Adidas’ın şık havasını günün her alanında yanında taşımak isteyenler, çanta modelleri içerisinden Adidas çanta okul modellerini tercih edebilir. Okula giderken, içerisinde kitapların ve defterlerin yanı sıra pek çok ürünü rahatlıkla barındırabilecek bir model olan Adidas çantalar şık ve modern dokunuşları sayesinde beğenilerinize yönelik karşınıza çıkar. Bundan dolayı da oldukça sık tercih edilir.

Okul çantaları başta olmak üzere bir çantanın su geçirmeyen özellikte olması seçim konusunda dikkat edilen en önemli konular arasındadır. Hem dışarıdaki hava şartlarından dolayı hem de çantanın içerisinde dökülebilecek su ve çeşitli içecekler gibi dış etkilerden dolayı bu türde sağlam bir çanta modelini tercih etmek sizler için çok daha kullanışlı olacaktır.

Adidas askılı çanta modelleri ile pek çok spor aktivitenizin yanı sıra normal hayatınızda da kullanımı kolay ürünlerle tanışma fırsatını yakalarsınız. Bu anlamda oldukça dayanıklı ve kaliteli sırt çantalarından faydalanmak isteyen kullanıcılar özellikle dayanıklı askıları sayesinde bu çanta modellerini severek tercih ederler. Bu bakımdan da son derece özgün modelleri oldukça farklı renk seçenekleri ile kullanabilirler.

Adidas çanta renkleri içerisinde pek çok farklı türde karşınıza çıkar. Severek tercih edilen Adidas mavi çanta modelleri bunların içerisinden pek çok kıyafetiniz ve ortamınıza uygun olan modellerden yalnızca biridir. Bundan dolayı da kullanıcılar tarafından oldukça sık tercih edilen, modern ve şık bir renktir. Adidas’ın dayanıklı ve modern çantaları sayesinde tarzınızı yakalamak oldukça kolaydır.

Adidas pembe çanta ile de pek çok alanda kolaylıkla sizlere eşlik edebilecek uyumlu renklerdeki çantalara sahip olmanızı hedefler. Pembenin hem açık hem de koyu tonları içerisinden sayfamızda karşınıza çıkan seçeneklerle sizin için en uygun olanı seçersiniz. Bu da bir anlamda sizlere kaliteden ve şıklıktan ödün vermeden konforlu bir çanta kullanımı deneyimini sunma konusunda Adidas’ın kalitesini ortaya koyar.

Tarzınızı her alanda ortamlarda göstermek istiyorsanız konforlu ve kolay kullanımı olan çanta modelleri içerisinde sizlere en uygun seçenekleri tercih edebilirsiniz. eçanta Adidas çanta koleksiyonu içerisinden beğendiğiniz ürünleri kolaylıkla inceleyebilir, ihtiyaçlarınıza uygun bir seçeneğe rahatlıkla sahip olabilirsiniz.

Her Amaca Uygun Adidas Çanta Modelleri

Modern ve fonksiyonel ürünleri bir araya getiren markalar arasında üst sıralarda her zaman olmayı başaran Adidas, çeşitli çanta modellerini her amaca ve kullanıma uygun olarak tasarlar. Kullanıcıların dayanıklı ve konforlu çanta seçenekleri içerisinden kendilerini yansıtan modelleri tercih etmesine olanak sağlar. Bu bakımdan da istenilen pek çok renk ve tarza yönelik ürünleri karşınıza çıkarır.

Spor etkinlikleri ve spor malzemeleri içerisinde çantaların önemi büyüktür. İçerisinde eşyalarınızı muhafaza edebileceğiniz kaliteli ve konforlu bir çantaya sahip olmak hem iç mekan hem de dış mekan sporlarında önemli bir yer tutar. Çünkü spor yaparken her zaman eşyalarınızı koyabilecek bir alan ya da dolap bulamayabilirsiniz. Bu anlamda da çantaların önemi hatırı sayılır derecede büyük olur.

Adidas beyaz çanta seçenekleri de her kıyafetinize uyumlu olması tasarlanarak karşınıza çıkan şık modeller arasında yerini alır. Beyaz renginin aydınlık ve sade duruşu spor çantalarla klasikleşmiş modellerin yanı sıra modern ve günümüzü yansıtan modeller sayesinde de buluşur. 

Pratik kullanımı ve şık tarzı yansıtması bakımından Adidas’ın her döneme uygun çeşitli formlar ve renklerdeki çanta modelleri ile ikon olmak artık çok kolay. Kitleleri peşinden sürükleyen seçimlerin yanında şık ve hoş görünümlü Adidas vintage çanta modelleri her döneme imzasını atan klasikleşen modeller arasında yerini alıyor.

Adidas laptop çanta seçenekleri, şık ve kaliteli dokusu sayesinde laptoplarınızın herhangi bir hasara uğraması durumunda onları adeta bir kalkan gibi koruyor. Bu bakımdan da kaliteli ve nitelikli bir çanta modeli kullanmak istiyorsanız sizler için en uygun laptop çantası seçenekleri arasında yerini alan bu çeşide göz atmanızı tavsiye ederiz.

Kaliteli ve modern duruşu çanta modellerinde barındıran ve klasikleşmiş çizgilerle bütünleştiren kullanıcılar Adidas markasının modern ürünleri içerisinden kendilerine en uygun olan seçenekler konusunda fikir sahibi olabilirler. Bundan dolayı yıllardır başarısını artıran ve dayanıklı tüketim malları ile sizleri buluşturan bu marka, günümüzde de sizlerin tarzını düşünerek hareket eder.

Şık dokunuşları hayatının her alanında hisseden ve estetik zevki olan kullanıcılar arasındaysanız spor seçeneklerin yanı sıra gündelik her alanda kaliteli ürünler kullanmak isteyeceksinizdir. Bu anlamda da Adidas’ın nitelikli ve konforlu ürünleri ile kaliteyi ve modayı yakalamak sizler için son derece kolay hale gelecektir.

Adidas, yıllardır kullanıcıların isteklerine göre ürettiği çeşit çeşit modeller içerisinde en tarz ve farklı dokunuşları bir araya getiriyor. Bu anlamda oldukça farklı tarzlarda çeşitli modeller ile kullanıcıları buluşturuyor. Bundan dolayı sizler için en konforlu seçeneğe karar verirken Adidas’ın bünyesindeki çeşitli modelleri göz önünde tutmanızda oldukça fayda olduğu söylenebilir.

Adidas çanta fiyatları konusunda müşterilerin beklentilerini karşılar. Bundan dolayı nitelikli ve kalitesi yüksek ürünleri uygun fiyatlarda edinmek isteyen kullanıcılara avantajlı seçenekleri sunar. Adidas çanta eçanta ile çeşitli renk ve model seçeneklerini beğeniye sunarken en uygun fiyatlara en yüksek kalitesi sağlamayı da amaçlar.


Banka Logo
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla